Přejít na výpis diskuzí

My Chemical Romance

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
531 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jj

    gregorka001:No jasan zhe mám libko .... chceš ho ? *4*
    • Re: jj

      no jasne ze vahas hned sem s nim:D
      • Re: Re: jj

        A nebylo by lepší icq ? *3* *3*
        • Re: Re: Re: jj

          ppromin ja sem dlouho nezavitala tak jesi chces moje icko tak tady ho mas 359 253 136
  • MCR

    A už mě fakt štve jak sou Tokio Motel v každým časáku, jenom proto, že ten deBill přišel o hlasivky, protože moc řve a nezpívá a to si myslí bůhvíjaký není zpěvák. Chemičáky sem v Bravu neviděla ani nepamatuju. *10* *10* *16* *16* *13* *13* *5* *8*
    • Re: MCR

      presne!Tokio Hotel jsou desni!!o My Chemical Romance nepisou snad vubec,ale taky mam doma casaky s par clankama
    • Re: MCR

      No popravdě já jsem radši, že v Bravu o MCR nepíšou. Promiň, ale už z toho, že je to plný TH a podobnejch vymatláváren by vám mohlo být jasné co je to za kategorii. Stejně by tam napsali, že My Chem jsou emo, což Gerard už několikrát odmítl. Já proti emu nic nemám, ale, když si to mcr nemyslej tak proč jim to pořád cpát?
      • nejsou a nikdy doufám nebudou

        přesně tak oni nejsou emo nejsou prostě nechápu jak si to někdo může myslet neřeknu kdyby to o sobě říkali ale oni nic takovýho neříka ba naopak odmítaj to nechápu lidi co si to myslej *14* *14* protože je to kurwa pěkná blbost že?? oni sou prostě nejlepší na swětě lepší skupinku sem v životě neviděla neslyšela a necejtila *14*
      • Re: Re: MCR

        Tak,tak ;-)
    • Re: MCR

      Jo,nevim co lidi na Tokio hotel viděj,My chemical romance jsou stejně NEJLEPŠÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    • Re: MCR

      moe rec jako fkt...sem naposledy videla gerarda kdyz tam o nem psali ze byl zase na ulici sfetovanej s nakou stetkou...to sou takovy 3 mesice dozadu...jinak neco normalniho...ne to nenapisou..ale klepy a pomluvy to jim de.... *16* *8* *16* *8*
      • Bulvar keca

        kdovi koho videli!snad to neni pravda!
      • Re: Re: MCR

        Jo,to jo *1* ptz by si ten bulvár jinak nikdo nekupoval *1* *15*
        • Re: Re: Re: MCR

          no hele asik mas pravdu *15* *15* *15* *15*
          • Re: Re: Re: Re: MCR

            Vim ne ?? *1* *15*
            • Re: Re: Re: Re: Re: MCR

              koukam ze mame naky stejny nazory:DD mas liibko??
    • Re: MCR

      jn tokini sou bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee
    • Re: MCR

      moje řeč jako kdyby neměli o kom jinym psat.třeba kdyby psali o MCR nebo o Cinema Bizarre taky by tim nic nezkaziloi než s těma TH *16* *16* *13*
  • MCR

    hele, máte tu lepší komentáře a názory než ti nechutní Tokio Motel, asi proto, že MCR jsou 100x LEPŠÍÍ!!! *8* *1* *1*
    • Re: MCR

      Tokio Hotel jsou trapny!Bill vypada jak dikobraz.Fuj!MCHR jsou fakt lepsi,taky Gee vypada lip,nez Bill! *14* *14* *14*
  • mcr love

    hojte no teda jak tak ctu tak jesi sou mcr emo skupina tak nwm neco pravdy na tom je ale jako nwm i ostatnim lidem se libej so proste nej ja je posloucham zatim asi pul roku ale sou upe nej jo ele prej maj mit ted nakou tu pauzu rocni nebo jak prej ted maj 2 krat tejdne koncik docela di ji zaslouzej ale stejne bych je rada videla v praze ja vim koncik taj byl no ale tak vite co jako mame je radi tak at prijedou znovu no a kdy budou mit new cd nevite nekdo jak se bude jmenovat??????
  • BaseballRacquet

    di do prdele maximalne tvuj svet speje do prdele nemam nic proti tem co mcr poslouchaj uz aspon par let ale ze vsichni kvuly jedny pisnice se poserete tak ste fakt trapny! *7*
    • Kecy!

      kazda pisnicka od nich ma svy kouzlo *16*
      umej to poradne rozjet!Green Day jsou proti nim cajicek!
    • Re: BaseballRacquet

      jejda to je trochu drsny,posloucham mcr uz asi tri roky ale nemam nic proti tem novym,pac asi zjistili ze je jejich hudba fakt dobra a jestli je poslouchaj jen kvuli jedne pisnicce tak to si rovnou muzou vybrat tokio hotel nebo nevada ten,i kdyz je vubec nemam rada *10* *10* *10* *15* *15* *15* *15* *15*
  • mtr mcr

    jej lidičky vy co mate radi mcr ja vas žeru!!! *14* *14* *14* jejich muzika je proste tak užasná a bezchybná *14* vlastne nejlepší *14* sem jednou cetla jeden rozhovor s nema a malem sem sa pocurala smichy *14* *14* no nic at jim to hraje a doufam ze brzy vydaji nove cd a nebojim se ze bude hrozne *14* jo a franky má nádherný oči mocinky moc *14* *14* *14* *14* *3*
    • Re: mtr mcr

      Mně se zas tak nelíbí, ale Helena, Teenagers... jsou trháky *5* *5*
  • Pchmf :D

    MCR sou jedna z nejlepších kapel na světě XD.. Vlastně pro mě nejlepší, ale každej to má jinak XD.. Hey ale nesnáším ty blbce, co říkaj že je znaj, a přitom viděli jenom na óčku pár klipů z TBP :/.. To sou pp/popový paka/, ale nic proti nim :D.. A ještě víc nesnáším, když někdo mcr nazve emo *16* .. To bych je nejradši hned -bum bum- zprovoznila ze světa *16* .. Lidi v podstatě už asi ani nemaj sluch, jen věří tomu co někdo vymodlí v internetových diskuzích XD.. Svět spěje do prdele to tak vidím XD...
    • Re: Pchmf :D

      To o tom Emo taky nesnasim.Ja je znam mooc dobre,myslim jejich pisnicky,snad nazpamet.Helena ,ten klip je humac i ta pisnicka samotna.Ma grady.
  • nechapu vas?

    hele jako to je fakt divny jedna pisnicka poblazni celej svet a to i ceskou republiku kde sou lidi co poslouchaj jeste dobrou hudbu?sileny nic proti vam nemam ale pripada mi to trapny ze vsichni najednou poslouchaj my chemical romance ?takovejch lidi ve fanklubu *7* co treba stara dobra metallica *16* ?
    • Re: nechapu vas?

      jee metallica taky super skupina *1*
  • I love MCR!!!

    MMMMM MMMMM CCCCC RRRRRRRR
    MMMMMM MMMMMM CCCCCCC RRRRRRRRR
    MMMMMMM MMMMMMMCC CC RRR RR
    MMMMMMMM MMMMMMMMCCC RRR RR
    MMM MMM MMM MMMCCC RRR RR
    MMM MMMMMMM MMMCCC RRRRRRRRR
    MMM MMMMMMM MMMCCC RRRRRRRR
    MMM MMM MMM CC CCRRRR RR
    MMM MMM CCCCCCCC RRR RR
    MMM MMM CCCCC RRR RRR *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: I love MCR!!!

      Svatá pravda!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: I love MCR!!!

      joooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooo
  • nejlepšíííí

    *14* upe nejlepčejší skupina na světě *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší