Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • \,,/(-,-)\,,/

    Bůh ví, že Anette rád nemám... Ale na druhou stranu - Nightwish už mají takové jméno, že si mohou dovolit prakticky cokoliv... Ať už tam zpívá Anette nebo Britney, pořád to bude ta geniální skupina s nádhernou hudbou a krásnými texty, ovšem bez geniální a hlasově bezchybné zpěvačky... Ale jejich hudba bude stále dokonalá... Navíc... Tuomas to snad jinak ani neumí...
  • Tarja? - Anett?

    Ještě jednou Nightwish a Tarja, je to nádhera a velmi dobře se poslouchá. S Anett se mě to velmi nelíbí a ani si to nepouštím. Je to přesně tak jak už tu někdo napsal Queen bez Fredy Mercuryho už není Queen. Mimichodem Fredy byl král a génius. Taky se mi příliš nelíbilo jeho soukromí, ale ti jedineční mají právo se lišit. A tém jedinešným byl jak Fredy, tak Tarja. Nightwish udělai velkou chybu. Anett jich stáhla jen do průměru.
  • Tarja je nejlepší

    Nightwish bez Tarji není Nightwish.Hlas Anette se do symfonického metalu vůbec nehodí,je to prostě takové nemastné-neslané.U Tarji se mi líbí rozsah jejího hlasu a to,jak dokázala do metalu dostan něco z opery.Někde jsem četla , že by se tarja do Nightwish měla zase vrátit,tak doufám,že to je pravda.Na koncert s Anette bych nešla , ale na koncert s Tarjou ano.Prostě Tarju nikdo nenahradí.
  • Re: Re: Re: album

    jee diky...a kdo se vám líbý víc na Amarant Marco nebo Anet...skuste si tam predstavit Tarju *1* *3*
  • Re: Re: album

    Nazpíval i "Cadence of Her Last Breath"...
    http://www.youtube.com/ watch?v=wGcKYhnW6_8
  • Re: Re: album

    jo určo je to demo....., nejprv to zpíval marco a pak s amarantem zaesovala anett...... *3*
  • Re: album

    nebude to náhodou demoverze k sogu Amaranth? já si to teda myslim... nejsem si jistá ale mám zato že tuhle písničku zpíval uplně jako1. marco než nabrali anett, takže si myslim že to bude demoverze...a marco zpívá amaranth ještě někdy teť tak třeba to1.cd co ti kámoš dones bylo to novjejší a to cd mohlo být to demo..... ale fakt si nejsem jistá...
  • dilema

    Je to věčný téma, i když neřešitelný. Nightwish se znovuzrodili, Anette je dobrá zpěvačka. Zpívá prostě jenom jinak (tuctověji?), vrátit to nelze. I když mě naprosto nadchlo, že na samostatným koncertě v Pardubkách Tarja zpívala několik zlatejch hitovek z dob s Nightwish. Byl to skvělej nářez, a za to jí děkuju.
  • Re: anette

    no teda sou tak na stejno...podle mě
  • anette

    dneska sem si zas po dlouhý době pustil NW a dřív sem mi taky Anette nelíbyla,ale dneska je to uplně jinak.Nevim proč (asik sem změknul xD).Ale najednou se mi Anette líbý víc než Tarja.Bude to asi kůly textu a melodii(podle mě dělá Tuomas pro Anette takový lepší písničky)...Skuste se s Anette smířit protože jak už někdo psal tak Tarja se už vrátit nemůže... *3*
  • Re: album

    pls o odpoved *7*
  • ...

    Tarja byla a je dobra zpevacka az na to ze odchazi pri koncertu v pulce pisnicky to se mi fakt nelibi a je dobre ze ji vymenili, ale uz to nejsou stary dobry nightwish i kdyz Annete se snazi neni to az tak super. Casem i ona pochopi nebo uz pochopila ze tato skupina potrebuje nekoho jineho s velkym rozsahem hlasu a nebo s takovym aby se vyrovnal Tarje
  • album

    pls,kamos neska přinesl asi 2 písničky.jedna je Amarant zpívaný marcem a pak ešte jedna.Na obrázku je napsaný THE SOUNDS OF NIGHTWISH REBORN:EARLY DEMONS FOR "DARK PASSION PLAY "AND B-SIDES .můžete mi prosím někdo říct co je to za CD?Fakt moc pls.
  • ...

    Bylo by super kdyby Tarja se vratila, ale uz v davnych dobach to skripelo v kapele. No ale napadlo me kdyby spis nasli nejakou jinou talentovanou operni pevkyni i kdyz nektere pisnicky s annete jsou dobry jako je siren *5*
  • Re: Re: usppech

    Koukám že tu všichni krásně debatujete na téma Anette vs. Tarja...Ale nikdo z vás nedokáže pochopit že Tarja se už vrátit nemůže.
  • Re: usppech

    nebo jak bylo zmíněno upomínkový koncert s Tatjou
  • usppech

    Nedávno mě tak napadlo co by se stalo kdyby nechali Nightwish na jednom koncertu jako poslední písničku I wish I had an angel s Tarjou,jako bonus(aby o tom nevěděl žádný fanoušek).Dovede si vůbec někdo představit jaký by to mělo úspěch.
  • Anette Olzon

    jás i myslím že tarja byla hodně dobrá to musíme uznat akorát a Anette se dá zpívat Rychleji a trochu víc v rocku. *4*
  • Obě

    Mě se líbí obě dvě...i když s Tarjou to bylo cca o 30 % lepší. Anette nezpívá špatně, jen má jiný hlas a písničky se jí musí přizpůsobit. Tarja to zase umí víc rozbalit na podiu a její hlas je úžasný. Pro mě je to nejlepší zpěvačka na světě. Pevně ale věřím, že nové CD, co se chystá na léto, překvapí hodně fanoušků a bude vyvedené...prý má být tvrdší než dosavadní CD. No Anette má možnost si získat další fanoušky či vylepšit si reputaci. Uvidíme. Každopádně se těším !!!

    Elfka
  • Re: Re: Re: Re: Nightwish a Tarja

    Pochybuju ze by Anette vyhodili

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší