Přejít na výpis diskuzí

Nightwish

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1003 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: koncert

    Vím, že tu maj bejt až v roce 2011. Ale Tarja tu má bejt tento rok na MoR.
  • Re: koncert

    oprava - 2011 *3*
  • Re: Re: sami

    jj to je
  • Re: sami

    No dobře mnO... *1* *1* marco se mi libi o neco vic..a ten jukka je nejlepsi *14* *14*
  • Re: Re: koncert

    to si jeste pockame *9* *9*
  • Re: koncert

    někdy v roce 2012 tušim.. ještě se voptám ale myslym že tak... *3*
  • Re: koncert

    Dlouho nebudou...!
  • koncert

    Nevíte někdo,jestli Nightwish budou v čr?
    děkuji za odpověď....
  • sami

    a když takhle řešite Anette a Tarju.Proč nerozebírat Marca a Samiho? *3* Pojďme si o nich podyskutovat *1*
  • Re: ...

    no, já teda nevím, kdo odešel z jeviště v půlce písničky-Tarja to nebyla-ta je profesionál (ma vystudovanou školu na zpěv)
    byla to aneta a marco to zkoušel dozpívat --------takže sklapni
  • Re: Re: Re: Tarja? - Anett?

    Kdyby si s tou osobou musel po velkou část roku žít(studio, turné, promo aktivity), tak by to asi bylo dost důležitý i pro tebe, mít po boku osobu, se kterou si lidsky rozumíš nebo někoho, s kým se nemůžeš ani vystát!
  • Re: Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

    a řikám snad že má anette zpívat Tarjiny písničky? *13*
  • Re: Re: Tarja? - Anett?

    pristup ke kapele je ale asi tak jedina vec v ktery muze Anett s Tarjou souperit ...
  • Re: Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

    Já bych řekl že spíš by měli prosit NW Tarju. Vim, že její přístup k fanouškům apod. neni úpně nejlepší, ale furt to je ona, kdo má tak skvostnej hlas, a hlavně jen ona dokáže vyzpívat ty vejšky. Anette nikdy nebude moct zpívat Tarjiny písně, protože na to prostě nemá a moc dobře to víš. To ona ostatně určitě taky. *16*
  • Re: Tarja? - Anett?

    Jenže Tarja je svým přístupem ke kapele tahala na dno, takže pokud si myslíš, že je Anette tahne do průměru, tak jsou na tom líp, než by byli. *1*
  • Re: only

    Její osobní přístup ke kapela už ale tak úžasný nebyl...
  • only

    TARJA !! ta nová zpěvačka, prostě hrozný... Tarja ma lepší hlas... a s ní jsou písničky úžasný ...
  • Re: Tarja je nejlepší

    máš uplnou pravdu..nightwish už není jak býlav...chybí tam prostě ten operní hlas od tarji...od anette se mi to nelíbí ale poslouchám to protože se mi líbí texty a skladby...toť vše... *5*
  • Re: Re: \,,/(-,-)\,,/

    njn.já hluchej nejsem a dokázal jsem pochopit že Tarja se už nevrátí.Kvůly tomu aby ani Tarja ani kluci nestratily hrdost...ale koukám že někdo to pochopit prosťe nedokáže...Kdyby neměli svou hrdost tak už je Tarja zpáky,ale přece Tarja nebude prosit Tuomase na kolenou aby vyhodil Anette a vzal zpět Tarju(uarzila by se tím)a jinak Tarja má rozjetou sólo dráhu(celkem dobrou)
  • Re: \,,/(-,-)\,,/

    Tak mi to nedalo a musím souhlasit s bounem a xyxy -prostě Tarja se nahradit nedá,co si ti tady namlouváte? To je jako když píchnu u bavoráka a dám tam rezervu z favorita,copak jste hluší??? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší