Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gej

    ahojy je prachar s vojtou dykem opravdu gejove???jestli jo tak je to velka skoda u obou...a jestli je to sranda tak bohudik *7* *7*
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • jaj

    hej co z nich děláte? .. jaký buzíci?
    to jim tak závidíte nebo co?
    tak si uměj udělat srandu sami ze sebe a to chce kuráž ... a jejich písničky jsou chytlavý.. hej fakt nechapu proč se do nich tak serete.. když se vam neliběj tak je neposlouchejte ne ..
  • JSOU PROSTĚ NEJ

    Jsou nej nej nej a nechápu proč se do nich navážíte.Udělat si srandu z někoho jiného to umí každý debil,ale udělat si srandu sám ze sebe to je umění.!!!!!!!! *15* *14*
    Miluju Vás!!!!!! *4* *4* *4*
  • dobrý

    kapela je SUPER!!!!! ala nejlepsi je Fantisek *14* *14* *14*
    • Re: dobrý

      Jo mám přesně stejnej názor, hlavně na Františka *14* *14* *14*
  • NightWork

    Naprosto naprosto totálně nejlěpší skupina!!!! Vojta *14* *14* *14* ..nemám slov *14* *14* *14* ..IN LOVE...♥♥♥ *1*
  • supeeer

    Nightwork je ta nejlepší česká skupina co jsem kdy slyšela *4* a doufám že se hned nerozpadnou *9* to by byla totiž hrozná škoda takže jim přeju všechno nejlepšííííííííííííííí *3*
  • Super skupina

    Čau lidi,Nightwork jsou upe pecka skupina.Miluju je a nej je Vojta upe krásnej přehananej herec i zěvák miluju ho. *14*
  • Vojta

    Ahojky,na žižkovský smršti byly super,ségra se zná s Vojtou ( chodili spolu do radaru) tak sme pokecali a udělali nějakou tu fotečku..je skvělej a fajn kluk..:) *3*
  • ???

    Hele, je pravda, že se NightWork rozpadá?!?! *9* *7*
    • Re: ???

      ne!! Není to pravda
    • Re: ???

      mno to doufám ne *9* *9* *9* *9* *9* *9* já bych se asi zbláznila :( *9* *9*
    • Re: ???

      nerozpadají se ... udělaly 'poslední koncert' ale nebyl poslední ejden člen kapely (ted nevím který) si zavtipkoval a taky chtěl přitáhnout co nejvíc lidí ...
    • Re: ???

      Trapnost nad trapnost!!!
      Že jsou buzíci mi nevadí, ale to, co předvádějí, se jen tak nevidí (neslyší) ... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit