Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nial is the best. I love him =***. He is very nice
  • Jsou nechutní a nic nedokázali! Jak můžou být populární!?
    • Protože většina takovejhle bezmozkovejch třináctek nejspíš miluju hnusný teplouše :((
    • WHI ??
    • Jde vydět že o klukách nic nevíš a že jim závidíš co za ty tři roky dokázali např. natočili o sobě dokument This is Us,vydali tři knížky,CD Up all night a Take Me Home a právě tet má vyjít CD Midnight Memories a spoustu ostatních věci dokázali.Ty jsi nedokázala ni až něco dokážeš tak se s tebou budu o tom bavit já osobně vím jak je těžké něco dokázat tak sklidni ty svoje poplašeny hormony.Ty tvoje keci nikoho nezajímají.
      • Blablablablablablablablabla................Máš tam pravopisné chyby *6*
  • no proste vsichni jsou k sezrani k nakousnuti miluju je vsechny *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *3*
  • Kdo to mapíše nebo kdo to řekne tak je absoludně ubohá osoba ktrerá u mě skončila.Jde vydět že klukům hodně závidí co kluci dokázali za ty tři rok a dokázali toho hodně.Pro mě je to ta nejlepší skupina na světě. *3*
  • pochopily by ste to kamoska napsala na tabuli , ze one direction je ho.no boooozeeee to je hrozne jak ti lidi jsou nepochopitelni *16* *16* *16* *10* *10* *10*
  • Ahoj Dirtectionerky.To jsem zas já.Chci se vás zeptat jestli jste si už poslechli písničku od kluků Story of My Life (Audio) já jí poslouchám skoro furt do kolajestli jo tak bich chtěla vědět vaše reakce na písničku kdyžtak sem něco napište když budete chtít. Zatím ahoj užite si víkend a ty tři dny prázdni.


    *1* *3*
    • je úplně užasnááááááááááá sou to šikovný kluci já je miluju *14*
      • Ahoj directionerka forever jsem ráda že jsi mi odpověděla a jsem ráda že máš stejný názor na písničku od kuků jako já. *3*
        • *15* *2* těšíš se na nové album ?
  • Ahojky Directionerky chtěla bych ván říct že kluci dneska na svůj společný twitter dali celou písníčku Story Of My Life písníčka je už i na You Tobe stačí jenom napsat toto One Direction - Story of My Life (Audio) už jsem jí slyšela a je to moje druhá nejoblíbenější písnička od kluků tak doufám že na ní kouknete a bude se ván líbi. *3* *1*
  • Nejhezčí je zayn ♡♥♥♡♥♥♡♡♥♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥ :-) ;-)
    • Nesouhlasim nej je niall ale kazdy ma jny nazor
    • mě se spíš líbí herry
      • Já nevěděla, že maj nějakýho Herryho? Já si pamatuju Harryho...
  • mirdaharant
    Hlasujte pro ně. Jsou v konkurenci s dalšími 13 písničkami a je na Vás jestli vypadnou nebo ne... http://viscovim.blog.cz/1309/top-9-03
  • je to ta nejblbejší skupina svte
    • to se pleteš
    • a ty jsi ta nejvetsi p..a,na tvym svte ja znam jenom svet a nee svte *16* *16* *16* nazdar
    • Co se navážíš do One Direction co ti udělali jde vydět že jim závidíš co za ty tři roky dokázali a tyjsi nedokázala nic až něco dokážeš tak se s tebou budo bavit vím jak je těžké něco dokázat z vlastní skušenosti a jedině kdo je nejblbjejší jsi právěty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit