Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bléé one direction
    • Zalez pi**
    • bléééééééééé Pavlína
    • Co se navážíš do One Direction co ti udělali jde vydět že jim závidíš co za ty tři roky dokázali a ty jsi nedokázala nic až něco dokážeš tak se s tebou budo o tom bavit.Z vlastní skušenosti vím jak je těžké něco dokázata. Jedinej kdo je tady Bléé jsi právě ty. Jo a ty tvoje keci nebo ty tvoje komentáře nikoho nezajímají tak sklidni ty svoje poplašeny hormmony.Bléé jsi jenom ty.
      • Prosimtě nech ji být ona si nezaslouží aby někdo plýtval časem na její osobu. Starejme se o naši 1D rodinu a ne hatery co jenom závidí
  • Ahoj Directionerky chci se zeptat jaká je vaše nejoblíbená písnička od One Direction z nového alba Midnight Memoties.Vým že všechny jejich písníčky jsou užasné ale moje nejoblíbenější je You & I.Tak jaká je tvoje nejoblíbenější.Předem ti děkuji za odpověd.
    • první 4 jsou neeeeeeej
    • Happiliy a You&I <3 *14* *14*
      • Ahoj Verů moc ti děkuji za odpověd. *4*
  • a strong?
  • a slišeli jste novou písničku Diana? *14*
    je boží! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • jj, je NÁDHERNÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ *14* *14* *14*
    • slišeli? snad slyšeli, ne?
  • jo a to jak sem napsala herry tak to mělo být harry vůbec mi do toho nekecáš directionersforever!:-)
    • děkuju :) jaká se ti líbí písnička z novýho alba ? *14*
  • no že jo! já ho moc nemusim ale moje bff ho miluje a jí to nemůžu říct to o Harrym protože by bylo bébééééééééééééééééééééééééééééééééé! *6* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Bléé
    • bléééé pavlína *12*
  • jak to mohl za tak krátkou dobu stihnout? *8*
  • jo a Herry se mi taky tolik nelíbí kdyd má 40 tetování a je mu teprve 19 let! *7*
    • Ziall
      to je jediný, co mi na něm vadí :( *13* *9* *13*
    • promin že ti do toho kecám, ale Harry se píše s A a ne d E *1*
      • Já znám taky jenom Harryho, jestli maj ve skupině Herryho tak jsem asi pozadu o.O
  • jo a má Niall holku? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit