Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne
  • love1D12
    One Direction je nejlepší skupina *3*
  • je to smutné když tak dobře začali a tak hezky zpívali a ted se rozpadnou aspon jsem teda četla že se rozpadnou,ale kdyby pokračovali sice by to nebylo vono ale stejně by to bylo one direction,ale bez zayna proč když už pět roků je to hezká kapela a zayn se najednou rozhodne že skončí kdyt tolik fanoušků je miluje
  • na tohle jsem psala když sem se koukala na jiné stránky *3*
  • já si myslim že to nebudeme kombinovat když one direction někdo nemá rád tak sepřece nebude plést na tyto stránky aby jen pomlouval kdo je nemá rád tak at sem nepíše *7*
  • taky si myslim *3*
  • Holky po pripade kluci sice to už asi nikdy nebude ono jak to bylo doposud ale ty dva týdny(zhruba)co jsem 1D a hlavně Zayna mela ráda poznala ze nejsou zas tak jak se říka hrozni naopak jsou fantastický ale jednu věc proste nepopřu a tou je ze se Zaynem na naspivaly více než boží pisne P.S. Zaynem vraťse
  • Di so na Justina
  • Fandím jim, ale přiznejme si to - už to nebude ono. A myslím si, že po desce, co slibujou, že bude "nejnej" to půjde rychle z kopce. Přála bych si, aby to tak nebylo, ale nevím... Na jednu stranu se Zaynem cítím, aLe na druhou je to jedna z věcí, kterw asi jen tak neporozumim. A když už jsme u toho - máte tam chybu. Zaynovy aktivní roky ve One Direction skončily rokem 2015. Jen to tam napište. Důkazem jsou minimálně Harryho slzy z prvního koncertu bez Zayna.
  • Posliš holčičko, měla by sis ujasnit pojem a dojem. Zdrobněle znamená, že například ze slova pes uděláš pejsek. Ty na místo toho překrucuješ slova a vznikají ti nesmysly!!!
  • ztichni godzillo!!!!!!
  • ano, umím
  • mě je líto zayna a louise *9* *9* *9* *9* *9* *9* a 1D se nerozpadnou
  • eleanor se rozesla s louisem, zayn opustil turne protoze ma psychicke problemy.......rozpad one direction visi na vlasku ja jim nedavam dlouhou dobu.......
  • Vim jak se to pise Niall Horam Louis Tomlinson Harry Styles Liam Payne Zayn Malik
  • Horanka
    Jaj ja to umim ale pisu si zo zdrobnele tak zales
  • Horanka
    Jaj ma to umim ale pisu si zo zdrobnele tak zales
  • Luis??????????? to si děláš srandu???? ty seš directionerka???? prvně se nauč psát jejich jména a pak o sobě můžeš říkat, že jsi directionerka, pro tvou informaci se to píše Louis
  • one direction je bozi seskupeni kluku nejradsi mam louise a zeyna jsou tak sladci (ale nejsou jedini koho fakt miluju)
  • Presne BFF

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit