Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci můžou zpívat do kolika? 30? Pak už zase bude jiná kapela.I když jsem v dětství žádnou takovou kapelu nemilovala, tak to hold asi k životu malých holčiček patří *2*
  • I LOVE YOU HARRY STYLES
  • MILUJÍ ONE DIRECTION? ❤❤❤❤ MŮJ IDOL JE HARRY STYLES JE TO MŮJ KLŮK MOC HO MILUJÍ
  • Eveline
    Kdyžtak e mrkněte mám svůj blog o One Direcion: http://harryliamlouisniallzayn.blog.cz/ :)
  • Souhlasím s tebou :)! Myslím jsi úplně to stejné ;)
  • Prosím vraťte se *13* ! Moc mi chybí..Jsem moc smutná že odešel Zayn *9* . Ale na jednu stranu mu přeji mnoho úspěchů i přesto jak se rozhodl. Jsem jejich nejvěrnější fanynka a tak to i zůstane. Jen nechci aby se rozpadli *13* . Jsou to fajn kluci ,mám je moc ráda...Prosím zůstaňte tu i na dále máte miliony fanynek a fanoušků po celém světě tak to nevzdávejte *3* ! Držím vám palce ,Vaše fanynka Eva <3
  • ONE DIRECTION na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/28-One%20Direction
  • kde jsto nasla to je hustyy *1* *1* *1*
  • jsou nejhorsi ale pro janu horkou jsou vzdy ti nejlepsí,posloucha je kazdy den od rana do vecera,i pres noc.je jejich verny fanousek a chodi na koncerty *14*
  • jedna z nejlepších kapel co znám písnička perfect to je bomba ale i ostatní jsou pěkné *15*
  • Louislove
    One Direction mám moc ráda a poslouchám je od jejich písně What makes you beautiful,za tu dobu udělali neskutečně velký pokrok. Na jejich začátku to byli takový roztomilí klučíci a teď jsou z nich dospělí muži(blbnou ale pořád). Jsem ráda , že jsem je mohla poznat a můžu být jejich fanynka.Škoda jen , že nebyli v ČR. *4*
  • to bylo i bez nich
  • One direction mám fakt ráda. Podle mě jsou prostě BOŽÍ!!!!!!! A myslím že jestli fanynky/fanoušci budou pořád takhle úžasní tak 1D nebudou mít zábrany k tomu se za těch 18 měsíců znovu se sejít a zase to razbalit.... Moc jim fandím a přeji moc štěstí do roku 2016! *14* Stále věřím že se zase dají dohromady a doufám že vy taky.
  • 5 LET 1D KLOBOUK DOLU vse jen dobre drzim jim palce PORAD VAS MAM MOC MOC MOC RAAAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAA *14* *14* *14* *4* *3* *3* *14* *4* *14*
  • 5 let, chápete? Miluju One Direction opravdu hodně a nemůžu uvěřit, že to dosáhli tak daleko. Byla to dlouhá cesta jak pro ně, tak pro nás. Stalo se hrozně moc, za těch pět let. Pamatuju si, když jsem poprvé slyšela jejich písničky. Bylo to něco, na co nezapomenu, protože jsem tím trávila opravdu hodně času. Tehdy jsem si kupovala Take Me Home a myslela jsem, že se rozbrečím. A teď budou mít páté album. I když ve čtyřech. One Direction miluju všechny, včetně Zayna a vždy pro mě bude 'jeden z nich'.
    Všichni jsme lidi. Jsme stejní, na stejné úrovni, nikdo není výš, nikdo níž. A proto je tolik obdivuju. Obyčejný člověk mi dokáže zlepšit náladu. I když mě neznají, nevědí o mě, já vím hodně o nich. Vždycky když poslouchám jejich hudbu, naskočí mi husí kůže a to miluju. Ten stres a adrenalin, kolem nich. Dění a tak..
    Nebojím se světu říct, že je miluju, nestydím se za to. Protože se není za co stydět, když se zajímáte o něco, co máte rádi. Ať je to kreslení, sbírka známek nebo právě nějací interpreti.
    Vždycky pro mě budou hrdinové, protože jsou lidé jako všichni ostatní a dostali se tak daleko. Obdivuju je celým svým srdcem a kdybych je viděla, nejspíš bych se poklonila. Teda hned potom, co by mě někdo probudil z nevědomí.
    Abych to shrnula, nikdy se nevzdávejte snu, protože podívejte, kam to One Direction dotáhli. Celých pět let se udržují jako 'dnešní Beatles' - nikdy se nevzdávejte.
    Děkuju za přečtení a omlouvám se za dlouhý komentář
  • jestli se kluci rozpadnou vime kvuli komu ale jinak drzim palce jestli to je pravda
  • Oni se nerozpadli *16* *16* *16*
  • Tahle skupina je prostě úplně best je to ta nejlepší skupina na světě.
    moc jim fandím akorát je mooooooc velká škoda že se rozpadli *13*
  • to sis našla na internetu b****
    *1* *1*
  • Podporuji One Direction z celého mého srdce ! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit