Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: AŤ ŽIJE ROCK!!!

    ještě My Chemical Romance xD
    JInak PAramore sou skvělí a na to že se knim Hayley přidala když jí bylo 13 ty první písničky zpívá úžasně *4*
  • AŤ ŽIJE ROCK!!!

    U say Justin Bieber, I say Sick Puppies
    U say Ashley Tisdale, I say Breaking Benjamin
    U say Paris Hilton, I say Evanescence
    U say Miley Cyrus, I say Paramore
    U say Pussycat dolls, I say Three Days Grace
    U say Lil Wayne, I say Linkin Park
    U say Jonas Brother, I say Green Day
    U say Enrique Iglesias, I say Simple plan
    U say Justin Timberlake, I say Seether

    92% teenagerů poslouchá pop a hip-hop. Pokud patříš mezi těch 8 %, kteří ještě stále poslouchají opravdovou muziku, rozšiř tento vzkaz dále. AŤ ŽIJE ROCK!!!
  • Re: FUUUUUJ

    hele uz ses nekdy kukal/a do zrcadla)sice newim jak vypadas,ale to je fuk) co je vubec soudis prej "SMRRDEJ" kdybych te soudiS ja tak asi reknu.,,hej ty radsi nezvedej ruce jinak tenhle svet padne",ale protoze sem fanda a nejsem ty tak to rikat nebudu,uoops,ja to napsal!!!! PARAMORE SOU UPE SUPER MILUJU VÁS VSECHNY A TY SI PRISTE ODPUST TY PRYPOMINKY!!! nikdo z NÁS ti neurazi TVOJE skupiny tak proc urazis tu NASI to te to bavi nebo co? *4* / *16*
  • Paramore

    http://www.t-music.cz/hudba/t-music -chart/?chartselect=8 - hlasujte pro Paramore *14* *14*
  • Re: Re: Brand New Eyes a Riot!

    Ten klip je suprovej!Sice to není jedna z mých zrovna oblíbených ale je dcl pěkná. x)
  • Re: FUUUUUJ

    Proč máš teda jejich CD když je tak nesnášíš ty debile zasraný?sere se ti někdo do tvých sraček co posloucháš??
  • Re: Sou nej!

    jojo presne ja taky *4* *1*
  • Re: FUUUUUJ

    běž do prdele čůráku
  • Re: Re: Berlin

    jj *1*
  • Re: Berlin

    Nápodobně *1* Bylo to luxusní
  • Re: Brand New Eyes a Riot!

    hewe tedka jsem viděla ten jejich novej videoklip na písničku brick by boring brick a jakože fakt nářez...Muzika skvělá a všem to tam moc sluší *1*
  • Re: Re: smradi

    tak to každopádně ne? *1*
  • Re: Berlin

    ach jo,ty se máš *9* ,já jsem sice chtěla jet jenomže jsem nemohla..Ae myslím,že zážitek to byl určitě pořádnej *1*
  • Berlin

    Hojky všem fanouškům, praví fandové nevynechali příležitost si je naživo poslechnout, když byli tak blízko, 4.12. jsme na nich byli v Berlíně a mlžu vám říct, že to byl hodně luxusní zážitek :)
  • PLSKY

    ahooojik prosím hlásnete pro mě SONS? ...jsem tam jako Deedou s písni Decode od Paramore :
    http://puclinqa.blog.cz/0911/1-kolo-sons-hlasuj

    díííky moc =o*
  • Re: Sou nej!

    Tak to jsme na tom úplně stejně!!!
  • Sou nej!

    Paramore sem začala poslouchat díky Twilight a od tý doby je naprosto zbožnuju!!!Sou fakt origoš a ještě sem nenašla písničku která by se mi nelíbila *14*
  • Re: Re: FUUUUUJ

    to je dobrá otázka... *1* *1*
  • Re: FUUUUUJ

    Jak asi můžeš vědět, že smrděj když si je v životě neviděl ani necítil?
  • Ahojky!!!

    ahoj lidi, nevite jestli bude Paramore nekdy v ceske republice???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit