Přejít na výpis diskuzí

Paramore

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
175 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: smradi

    Jsou supr!!!
  • Re: smradi

    a to tady jako děláš co?tohle je fórum pro fanoušky a ne pro debily,nepoznáš dobrou hudbu ani kdyby tě praštila přímo do obličeje ty ubožáku
  • smradi

    jou zmrdi ja je nesnasim
  • Zase Brand New Eyes

    Všechny písničky z jejich alba si můžete stáhnout zde : http://teledyski.info/ .Jsou tam úplně všechny písničky z alba Brand New Eyes !
  • Re: Re: Spojuje nás Paramore

    Ty bábo jedna přestárlá!!!!!!!!!!Jdi do píči ,jo?Neser sem na tohle forum takový blbý kraviny!!!Paramore jsou best
  • Re: Re: Spojuje nás Paramore

    Jses trapná co to jako má bejt?Ty Lído neurář¨žej tu Aničku prosim tě jestli ti je 50 tak bys něco měla vědět a ne se vybíjet na dětech ty.... *8*
  • Brand New Eyes a Riot!

    Tak jsem editovala diskografii a přidala tam album Brand New Eyes a taky jsem upravila Riot!(přidala jsem přední obal a napsala texty k písničkám) .To, co nensáším je to, když někdo něco udělá necelý!!!Už je toale naštígro v poho.Mimochodem, co říkáte na jejich písničku Ignorance?Mě se strašně líbí poslouchám ji v jednom kuse!!
  • Re: paramore v praze

    to jsou jen kecy 12.12 jsou paramore v Dublinu v Irsku
  • paramore v praze

    hoj lidi nekde sem slyšela že maj bejt paramore v praze 12.12.09 je to pravda nebo zas nekdo kecal ?diky za odpoved
    *4*
  • heeeeeeeeeej oživte diskusi

    lidi no tak,pojďte kafrat,trochu života do toho umírání *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    ok,zítra ti je pošlu
  • Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    jo, já mám také neomezenou schránku
  • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    tak jsem se na to vykašlala a aktivovala jsem si tu neomezenou schránku,takže ti je pošlu všecny najednou,ale nejdřív mi řekni jestli tvoje schránka je taky neomezená jestli ne tak si ji zkus aktivovat tím u toho jak máš dole velikost schránky tak tam by to mělo bejt podrobný pokyny tam jsou jak na to klikneš
  • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    ale budu ti je posílat po kusech (asi 4 písničky v 1 emailu) protože nemám tu 2000mb schránku a ani nevím jestli ty jo,takže až ti to příjde tak mi dej radši vědět odpovědí jestli ti to opravdu došlo:-)
  • Re: Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    jo a můj e-mail je kate46@seznam.cz tak až ti to příjde tak budeš vědět od koho to je ok?
  • Re: Re: Re: Re: POmozte mi

    No to bys byla hrozně mocc hodná!! fakt děkuju moc :-*
  • Re: Re: Re: POmozte mi

    ok,tak ti pošlu i ty co si neslyšela,aspoň je uslyšíš:-D
  • Re: Re: POmozte mi

    no já newim...já sem je právě neslysela nikdy:-D tak ani newim který nejsou na albech...jen wim o tom Decoy
  • Re: Re: EMO

    já nebo on??? *9*
  • Re: pech

    to jo,je to na hovno...zrovna takové blbé datum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit