Přejít na výpis diskuzí

Rybičky 48

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rybičky

    Jojo, Pořád to zkoušíš, Amorres Perros,....taky je miluju!! a kalsika jsem začínala s ooou a emily :-)...jen nevíte, jak se jmenuje ta, co hrajou na óčku?? díks
    • Re: Rybičky

      zamilovany-nestastna :) jestli je to ona xD
  • wow

    ooou oooou... *14* *14* best songg *16*
  • Rybičky 48

    Ahojky...Rybičky 48 fakt ta nej skupina....Oni jsou pro mě na 1.místě pak jsou Gipsy.Cz a pak All X...Předchvilkou sem se vrátila z Hlinska kde měli malí vystoupení...Fakt NEEEEJ...Akorát ty slova (mrdat,soulož,sex :D,péro,kurva,vůl,držka,prdel)Ma mku docela zaskočili a mamka řekla že už na ne vživotě nepojedu :( áchjóó...Podpis mám jen od Ondry a od Kuby...Chybí mi Péťa :( zrovna zvracel...Péťa je znich nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej a já od něk nemám fotku bééé *9*
  • EMILY

    *1* Me se od nich nejvííííc líbí písnička Emily tu přííímo miluju je skvěla znam ji nazpaměť a je prostě skvělá *1* *1*
    • Re: EMILY

      me se tak libi emili ale nejlepsi song od nich je asi ooou a porad to zkousis *1*
  • jak to zacalo

    jako nejdříve jsem si říkal ze necahpu jak to nekdo muze poslouchat ze je to hruza ale najdenou jse,m uslysela ooou a to se mi nejka zalibilo tak jsme si to dala do mobilu a pak na ocku hral sexualni akrobat tak se mi to taky libilo a tak si trikam ze si poslechnu i jejich ostatni pisnicky a uplne jsme do toho spadla a ted uz si zivot bez nech nedokazu predstavit uplne je zeru... posloucham je kdyz usinam a kdyz se vzbudim a taky pres den v pokoji mam vsede jejich fotky jsem z nich uplne na vetvi jsou proste ti nejlepsi a nejuzasnejsi snad souhlasite se mnou a uz se tesim jak budou mit zase kponcert blizko ostravy tam nesmim chybet nedavnioo meli ve frydku-mistkua to bylo uplne super pro me nejvetsi zazitek meho zivota.... ja taky kluky proste MILUJU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Rybičky 48

    Prostě LuXus nejvíííííííc ONI
  • 48

    JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOO HÚÚÚSTÝÝÝ *10* *10* *10* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *1* *1* *1* *5* *5* *5*
  • 48

    ste vazne vazne GoooD HUSTY rybicky 48 *1* *1* *1* JÓÓÓ
  • Song

    čus lidi.nemáte někdo od nich písničku Být stále mlád (od Káji)...esi jo tak písněte do vzkazů...dík moc ;)
  • nwm

    ste uplně skvělí miluju vás!!!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit