Přejít na výpis diskuzí

Rybičky 48

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maj super písničky a vidět je na živo je boží *1* *2* *15* *3*
  • Dřív to bylo ok...

    Začátky měli kluci dobrý, Krasnaja Znowa! se mi v přehrávači otočila několikrát a byly tam fajn věci. Od tý doby se bohužel R48 začli čím dál víc vykrádat a poslední desky prolétly kolem mě bez sebemenšího zájmu... *13*
  • :)

    Je to bez pochyb nejlepší česká kapela. :) A dle mého i jedna z nejlepších kapel světové hudby.
  • ble

    tak tahle skupina je ostuda punku!a ty obličeje..no ani koukat se na ně nedá..fuj *9*
    • Re: ble

      PROSIM *10* delas si ze me prdelllll *8*
      napis jmeno a adresu a dojdu ti vrazit par vrazit *10* a nebo napis co je punk *16* *16*
    • Re: ble

      No jo to říká ten pravy dement :D neztak držka tak uraží jiné :D *1*
    • Re: ble

      nenenene *10*
  • Hoj.....

    Ahojky.....kamarádka naší rodiny....je kadeřnice...a ta jim dělala ty supr účesy......^^.....ta nová písnička tky super........papa *1*
  • cd

    Pic .. hele nevite nekdo jak je to s tim jejich novym albem? Vyslo uz nebo ne? A jak se jmenuje?? *7*
  • nej pisnicka

    bydlej u nas ve meste v kutny hore bracha se snima zna nej pisnicka je zamilovany/nestasna a emily
    • Re: nej pisnicka

      jj nejlepší tyhle dve :) apak ouuu *3*
  • jsou nej

    jsou nejlepší byl jsem na ně na pálavském vinobraní a mám od nich podpisy! *1*
  • !!!

    Jsou good.. skvelá skupina nej Emily a oou.. už mám i podpisi a jsem s něma vyfocená prostě jsou good.. *14*
  • gt

    buzny zkurvený
    • Re: gt

      co tady nadavas ty jeden blbecku hled jsi svych oblybenych spevaku a dale a nelez na tyto stranky jasny
      • Re: Re: gt

        chtela bych totiz videt tebe a kdys se ti nelibej tak jsem ani nelez se spinavejma ponozkama blbe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit