Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sp

    oni sou upppéééé nejvic boží.miluju je *14* *14* *4* *5* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Album

    Nové album vyjde 29.1.2008 už je to blízko *14* *14* *14* *14*
  • SP

    SIMPLE PLAN - Já k nim nemam co dodat....prostě zlata největší... *14* *1*
  • Re: Koncert-simple plan-hlasujte

    v čr se libí vetšině kapelám.simple plan má tolik fanoušku,že by mohli udelat klidně turné.at dorazí co nejdřív!!! *3*
  • The Best Band

    Uplne najlepsia kapela aku poznam !!!!!!
    Len by som chcela vediet kedy vyjde dalsi album?????? A nove pesnicky budu urcite uzasne !!!!!!!!!!!!!!!!!!! I love SIMPLE PLAN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! I love PIERRE BOUVIER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! *5* *14*
  • Simple Plan

    SP jsou nej a už chci jejich new album už z něj mám nějaké songy páč mě je poslala holka z kanady s kterou si píšu a je to prostě úžaaaa *14* *14*
  • The Best Band

    SP je proste naj.... A nech na nich nieko skusi povedat nieco zle ma docinenia s kosatou ..... I love SIMPLE PLAN... je to najlepsia kapela na celom svete. A PIERRE ne to najzlatsie stvorenie pod slnkom..... :o)))
    *5*
  • Koncert-simple plan-hlasujte

    CHCETE ABY MĚLI SIMPLE PLAN KONCERT V ČR NABO V PRAZE.HLASUJTE PRO TO NA http://www.simpleplan.cz/ PROSÍM.PRAHA JE 15.V POŘADÍ TAK NEVÁHEJTE A OKAMŽITĚ HLASUJTE!!!!!!!!! *15* *4*
  • ahoj

    nejhesčí je Pierre Bouvier *14* *4*
  • simple plan

    simple plan nej skupina na světě!!!Škoda,že teď mají pauzu!!!!Chtěla bych aby tu měly koncert bo je mám nejradši!!! *14*
  • Re: Co se s nima stalo?

    oho..nic se s něma nestalo..jenom si dali pauzu a ted jsou ve studiu a nahrávají *3*
  • Co se s nima stalo?

    Ahojky lidičky.Mam dotaz-Co se stalo se Simple Plan v poslední době?Prosím odepište na můj mail.....díky předem..pa *4*
  • Simple plan, já je fakt žeru!

    To sou plostě miláškové, nic jinýho se na to říct nedá snad jenom to, že krásně zpívají a krásně vypadají a stejně je z nich úplně neeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj jenom Pierrek, hezčího chlapáka na světě není *3*
  • I LOVE SIMPLE PLAN

    Je to moje nejoblíbenější kapela už asi 2 roky, znám všechny jejich písničky a prostě je zbožnuju. Hrozně se mi líbí Pierre *14* toho fakt žeru! Hrozně bych si přála jet na jejich koncert! *3*
  • Re: Re: bla bla

    Kdo je u tebe čurák vole? *5* *16*
  • MAJEC

    Simple plan = bomba fakt neej skupinka hrjí úpně božskou hudbu k tomu jsou hezoučcí :-* mno prostě lásečka *14* *14* *5* ale nejsem žádná žárlivá faninka všeho s mírou !!! *5* <- TOHO TAKY :D
  • Bombovní SP

    Je jen málo interpretů, u kterých zbožňujete všechny jejich písničky...SP mě přiměli změnit názor, jsou super, je to přesně můj šálek kávy *14* *4* SIMPLE PLAN FOREVER!!
  • Re: bla bla

    a jo sice jsou to curaci ale................... *7* *9* *8*
  • the BEST

    Simple Plan sou nejlepšííííí!!!! Mají super songy, oni sou supr heskýýýýý!!!
    BEST!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *3*
  • bla bla

    Jako dobrý no,ale mohlo by tady toho bejt víc *13* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit