Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: SP

    jj už tam mají i moje bodíky *15*
  • simple plan

    *14* simplíci *14*
  • Re: Helpněte

    ahojky no simplíci tu budou 27. dubna v praze 7 v malé sportovní hale od 20.00 je to neděle a lístky už jsou v prodeji bud přes net nebo v prodejnách no jinak lístek stojí 580 korun tak si pospěš at ti ho nikdo nevyfoukne znám dost lidí kdo už lístek má a jsem mezi nimi *3* tak ahoooooooooooooj
  • Re: Re: bla bla

    ty stará vraždo psychoterapii poskytněte mu ji někdo ty seš egzot. *5*
  • Re: The Best Band

    Sohlasím s tebou.! *3* *14* *1* *15*
  • Re: co je to za babu??!!

    ty blbe jeden co si vo sobě myslíš ty stará pikslo zavolej psychyatrovy čau kokote! *8* *16* *10* *1* *1* *1* *1* *13*
  • Re: Helpněte

    cusík jo sou tu 27.dubna ae listky si zamluv uz ted pa
  • Helpněte

    Ahojky, dneska sem se dozvěděla o tom, že tady budou Simplíci... pls napiště co víte musim se dostat k lístkům páč tam musim bejt :D Helpněte prosím.. bud na mail nebo tady... ju? dík moc, doufám že se tady někdo najde a pomuže.:) mějte se krásně, a fakt mooooc prosím.! *4*
  • Help

    Nevíte jak se ten koncert jmenuje abych si ho mohl stáhnout když na něj nemohu jed.Prosím.Dííky
  • SP

    Prosim prosis kdo tu má rad SIMPLE PLAN pošlete jim hlas na www.t-music.cz oni si to přece zaslouži za to krasne CD ,ktere složily a za tu krasou pisničku When I'm Gone a tak podomne a este za Your Love Is A Lie prosim moc !!!! *9* *9* *9* *14* *14* Ja už sem poslala 3x vim že je to malo este pošlu vic na 100% *9* tak ad v tom nejsem sama !!!!!
  • koncert

    Já se tak těším na koncert!!! SP *14* dám si ho pěkně k dvacátým narozkám *15* *15* *15*
  • miláčci

    símplíci jsou nej skupina na světě mám je moc ráda a nejvíc davídka:)
  • Simplí v Praze

    Je to super skupina, kterou mám velmi rád. *1* *1* *1*
  • Re: vytvoření fanklubu

    *4* muzu byt ve fanklubu?
  • Simple Plan GO!!!!!!!!

    Simple Plan a jejich nové album jsou bezvadný. Album Simple Plan sem našel na intasu uz minulé úterý a bezváááááááá *14* *14* *3* *3* *15*

    http://rapidshare.com/files/88578618/Simple_Plan_-_Simple_Plan.rar.html
    http://www.sendspace.com/file/h0m6rb

    všetky písničky sou bezvadný !!!!!!!!!!!
  • koncik

    cau mam dotaz...jak se dostanu k listkum? kde? je nejaka stranka na netu? dikec *1*
  • vytvoření fanklubu

    Ahojte.....Chci založit fanklub Simple PLan napište mi vždy jméno,váš mail a pokud chcete tak www stránky a tohle mi napište bud na www.nicolsp.blog.cz nebo na mail skupinasimple@seznam.cz
  • Re: Koncert v Praze

    Ahoj můžeš mi pls napsat kde koupím ty lístky na simple plan!!!! ps:ale su z Brna tak esi náhodou newíš kde někde v brně bych je mohla sehnat díky moc macek
  • Milášci

    Už aby bylo 27.dubna *4* *4*
  • :(

    se sakra mate ze dete na koncert....me to rodice zakazali *13* jezis ja vam tak mocinky zavidim... *9* .....tak ja s vama jeste asi budu mluvit ale abych na to nezapomela: UZIJTE SI TO!! *14* ...PAK MI LIDISKY REKNETE JAKY TO BYLO... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit