Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Simplíci jsou nej.

    Já vídám kluka,který se Dájovi podobá.David je tak sladkej..............!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Re: Kdo byl na koncertě...??

    Když zadáš na www.youtube.com
    Simple plan Prague Vyjedeti asi 300 videí ;)
  • jjjjjj

    Přesně. Až na to vedro (na který pak ale zázrakem všichni zapomněli xD ) to byl ULTRAMEGASUPROVEJ KONCÍK! Víc o tom asi ani nejde psát, páč to bylo prostě boží! *1* *15*

    PS: Na konci...jako víc sešlapanejch pet lahví na jednom place sem etě neviděla *1*
  • Parada

    Když opomenu to několikahodinový čekání venku ve vedru a nepříjemnou tlačenici, kdy šlo pomalu o život, tak musím říct, že to bylo SKVĚLÝ !! nádhernej sametovej hlas Pierra a jeho skotačení po podiu je zážitkem na celej život *14* a skvěle jsme si dali sborově Perfect, to bylo úžasný. Kdo nešel, zaváhal.
  • jak může mít někdo tak úúúžasnej hlas jako pierre

    fakt že neznám nikoho kdo by měl tak boží hlas NA ŽIVO. bylo to megasuper. *14* fakt že suprkluci
    P.S.:jak tam fšichni házeli ty flašky:D
  • Kdo byl na koncertě...??

    Ahojjj!! Pls neni tu někdo kdo byl na koncertě a nemá nějaký fotky nebo videa? Já sem tam byla,ale měla sem jenom mobil, a na tom nebylo nic vidět... *9*
    Tak kdyžtak posílejte na mail,...Dííííky moc *14* *14* *14* *14*
  • Lístek

    Ahoj, nechcete někdo 1 lístek? Ozvěte se
    732 290 429.......
  • joooo

    Už zejtraaa *14* *14* *1*
  • Prodám lístky

    Lidičky prodám 2 lístky na simple plan jeden za 400,- ozvěte se dik Nikol
  • Prodám 1 lístek

    Ahoj lidi, nemáte někdo zájem o lístek na nedělní koncert? Jeden mi přebývá. Kdyžtak pište na l.Nas@seznam.cz
  • Roxy Janes

    Jsou supa hlavne jejich hudba ze!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* *4* *4* *3*
  • Re: !_! ˇ_ˇ O_o xD

    Jsme na tom podobně *1*
  • !_! ˇ_ˇ O_o xD

    Do koncertu zbejvaj už jenom 4 dny a cca 2 hodiny(už mi z toho hraboší xD ) ... BOMBA!!!
    *3* *14* *3*
  • Re: lístky

    mám 2 lístky
  • konceeeeert

    Já už ten tejden snad nevydržím !!! Bože, já se na ně tak tešííííím *14* *14* *14*
  • Love Is A Lie - video

    nejnovejsi video od simple planu Your Love Is A Lie- http://www.youtube.com/watch?v=Wtjt WCYY7MI doporucuju :)
  • SP :D

    No co bych dodala, všechno už tady bylo řečený :D že jsou super a že se těšim na koncert atd atd.. :D ale slyšeli jste taky tu předkapelu? :D Elliot Minor :D:D jsou uplně taky skvělýýý :D nevim na koho se těšim víc.. :D (na SP samozřejmě) :D:D:D *14* *1*
  • SP

    SP jsou bst best best!! *14*
  • simle plan

    *1* joo simlíci sou nej. *14*
  • Simple plan

    simple plan je upa upa upa best!!!!!!!!!!!!! *14* *5* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit