Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    Nejlepčíííííí... už se těším až budou mít zase konc v Čr určitě jedu....... ten předchozí stál za to... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ch

    ach jak já je miluju..xD
  • Nejlepší

    JsOu NeJlEpŠí...VíC nEž NeJlEpŠí... *14*
  • Re: Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

    svým způsobem máš pravdu..já jí taky vůbec nemusim..máš moje slova..akorát s tou mařkou..to trochu nesouhlasim..ale jinak jsem to napsala jen tak..chápeš..ze slušnosti..jinak jak jsem řekla máš moje slova a to je co říct
  • Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

    Já ti dám hodně štestí s Lachelle! Vždyť je to taková bárbína, Pierre má na ní moc velký IQ, má na víc! Proč si nenašel nějakou Emoušku s tou by mu to seklo víc, než s nějakou blonckou která neumí ani číst!! Jestli se kvůli ní Simple Plan rozpadnou, přísahám že jí zabiju!!!
    Nebo jestli se nikdy v životě vezmou!! Fuuj!!
    *16*
  • Prosííím

    Ahoj lidičky moc vás prosíím hlasujte tu http://kapelysuper.blog.cz/0906/fin ale#komentare pro Simple plan, prosíím moc moc *4* jinak SP 4EVER *14* *14*
  • HAPPY BIRTHDAY SEBBY

    Sebííí všechno nejlepší k tvým 28.narozeninám...vše nej, nej, nej...(přání je na www.kapelysuper.blog.cz a na profilu Seba).....upa moc tě žeru!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • =)

    ou jéé mno simple plan ty nej.. co ekxistují prostě zpěv,styl,hudba prostě celky nejvíc !!!!!! *14* *1*
  • Plakáty

    Ahoj mam zájem o jakýkoli plakáty Simple Plan! Buďto vyměnim za něco jinýho nebo zaplatim.. Ozvěte se na e-mail.. Díky *3*
  • Best

    Ou jéé Simple plan pste tha nej skupina maj upe best pisnicky.^ ^ jo jen takowej male detail SP a EMO nemaj nic společnho thak wažne nwm kde na tho chodite...a ten kdo to tvrdi thak je akorat sezoni fans jinak nic proti:-D <3 ^^
  • VŠECHNO NEJ PIERRE

    PIERRE VŠECHNO NEJ K TÝM 30.NAROZENINÁM. AT SE VÁM SE SIMPLE PLAN DAŘÍ AŽ DO SMRTI. PROSTĚ TO KRÁÁÁSNĚ OSLAV HODNĚ ŠTĚSTÍ S LACHELLE. *14* *1* *14* *3* dej si pořádně do nosu 30 ti je jen jednou za život!!!!!!! HAPPY BRITHDAY *14* :-*
  • ODKAZ

    http://kikikacka24.blog.cz/0905/son c-hlasovani-zaciname
  • Hlasujte pro PIERRA

    Lidi hlasujte pro PIERRA v anketě SONC!!! Budeme vám vděčný!!! *4* Přece ho neporazí takoví trapáci jako třeba Vanesa Hudgens nebo Enrique Iglesias *13* *9* ...PIERRE VYHRAJE *1* *15*
  • x)

    Davidek je nejlepšíí *14*
  • Souhlas

    Přesně, v těch letech ještě emo nebylo na světě tak jděte do p*či s tim zas***ým emem!!
  • sdf

    nwm co pořád máte stim , že simple plan zoívak emo rock já je poslochám už od začátku dokonce jsem je poslouchala i v resetu. takže by mě zajímalo kde nějakej píííííííííp vzal ten emo rock to fakt nechápu. by mě zajímalo kdo v pětadevadesátym a podesátym potom v devětadevasatym slyšel o emu
  • Těšim se

    Simple are best band 4ever!!!!!!!!! *14* Tentokrát si je v Praze nenechám ujít jako minulej rok...LIDI 27.DUBNA TO JE ROK CO TU BYLI *9* doufám že přijedou co nejdřív já se jich nemůžu dočkat...hlavně Seba *14* *14*
  • Jsou úžasný :)

    Jsou úplně úžasný, doufám, že k nám ještě přijedou :) *14* *14* *1*
  • SP

    Je to best skupina a už se moc těšim až se vrátěj do Prahy
  • tuuuc

    přesně twe lidi na sp neni nic co by se podobalo emu tak nwm jak ste na to přišlx...Simple Plan sou upe cute kapela a tak když o ní nic newíte tak o ní nic nšiřte.....pic

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit