Přejít na výpis diskuzí

Simple Plan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
360 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je to za babu??!!

    do prdele co je to za babu na te fotce s Davídkem??? *16* *16* *9* *10*
    • Re: co je to za babu??!!

      ahoj,na jake fotce???? a david se bude ženit? *9*
    • Re: co je to za babu??!!

      ty blbe jeden co si vo sobě myslíš ty stará pikslo zavolej psychyatrovy čau kokote! *8* *16* *10* *1* *1* *1* *1* *13*
  • Zlatíška

    SP fakt nejsou EMO tak nevím co všichni máte.
    Jsou upa rozkošní.Nejvíc je Davídek ten je upa nádhernej a milej....*14*
    Takže když se vám SP nelíbí tak nevím co tu děláte.
    Rozhodně jsou lepší než Tokio Hotel.
    Tak držte hubu. *10*
    • Re: Zlatíška

      ...krásné shrnutí *1* Prostě SP jsou nej a basta šmidly fidly!
      • Re: Re: Zlatíška

        Přesně tak *14*
  • MAJEC

    Simple plan = bomba fakt neej skupinka hrjí úpně božskou hudbu k tomu jsou hezoučcí :-* mno prostě lásečka *14* *14* *5* ale nejsem žádná žárlivá faninka všeho s mírou !!! *5* <- TOHO TAKY :D
  • sp

    SIMPLE PLA JSOU NEJLEPŠÍ,NEJÚŽESNĚJŠÍ,NEJZAJ ÍMAVĚJŠÍ A ...... SAMOZDŘEJMĚ AŽ PO TOKIO HOTEL..!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1* *15*
  • koncert

    Já se tak těším na koncert!!! SP *14* dám si ho pěkně k dvacátým narozkám *15* *15* *15*
  • nej

    Uplně nejlepší kapela. svělý texty a ty písničky jsou o něčem, vědí co zpívají :-)
    Nevíte kde bych koupila velý plakát Simple plan ........nemůžu ho nikde sehnat.
    Už zas koncertovali v ČR určitě bych šla....:-)
  • !_! ˇ_ˇ O_o xD

    Do koncertu zbejvaj už jenom 4 dny a cca 2 hodiny(už mi z toho hraboší xD ) ... BOMBA!!!
    *3* *14* *3*
    • Re: !_! ˇ_ˇ O_o xD

      Jsme na tom podobně *1*
  • To Kobzol

    Piča a co si ty?ty si český buzerant který neví co je to dobrá hudby,poslouchá si hipec a se sa do jiného hudebního stylu,ty vole toto nesnáším tkové kkty,radči zavři rypák a jsi sa někam zahrabat než si tě najdu!!!Jinak Simple Plan jsou ta nej kapela na světě,nic sa jim nevyrovná *14* *14*
  • SP -best!!

    ten kdo tvrdí, že SP jsou EMO, tak buď neví co je Emo, nebo nezná Simple Plan!!

    Ale jinak, SP jsou ta neeeeeej skupina poslední dobou poslouchám skoro jenom je, jejich nový CD je úžasný, ale 2 ty předtím jsou taky dost dobrý. na koncertu jsem nebyla :'(.... ale doufám, ež sem zase přijedou, Praha je ode mě sice řes celou republiku, ale tj fuuk, chci vidět Pierra naživo:D
    • Re: SP -best!!

      Přesně!! ach jo, já jsem taky na koncíku nebyla, a hrozně mě to mrzí... *9* jinak, mě doma zase pořád hraje jejich druhý CD, ale to jenom z toho důvodu, že to nový ještě nemam.. *1* ale zas ty nový písničky mam tak nějak po jedný stažený z netu, ale cd je cd!! *1* *3*
      • Re: Re: SP -best!!

        hele pls jak se menujou ty jejich cd???potřebuju to vědět! *3*
      • Re: Re: SP -best!!

        mno to druhý je z nich skoro nej, já miluju hlavně ty jejich texty, jsou uplně perfektní, málo kdo má tak dobrý texty podle mě, jinak k tomu CD, to se dá stáhnout tady: www.torrentz.com, tam se dá sehnat naprosto cokoli, od CD po filmy, prostě všechno, tak pa
        • Re: Re: Re: SP -best!!

          jééé, děkuju mooc, hned si to půjdu stáhnout!! *3* hele ty jejich texty jsou boží, mě se třeba moc líbí text k Untitled!!! *1* ale skvělý jsou všechny, to rozhodně! :-)
          • Re: Re: Re: Re: SP -best!!

            jo a jsou tam samý torrenty, takže potřebuješ BitComet, ten je na slunečnici
            mno a ty texty jsou zatím uplně nejlepší, uplně mě překvapily, třeba u crazy, to sem poslouchala už dávno, a ten text mě uplně překvapil!!! znáš "no love"? tj uplně krásná
  • VŠECHNO NEJ PIERRE

    PIERRE VŠECHNO NEJ K TÝM 30.NAROZENINÁM. AT SE VÁM SE SIMPLE PLAN DAŘÍ AŽ DO SMRTI. PROSTĚ TO KRÁÁÁSNĚ OSLAV HODNĚ ŠTĚSTÍ S LACHELLE. *14* *1* *14* *3* dej si pořádně do nosu 30 ti je jen jednou za život!!!!!!! HAPPY BRITHDAY *14* :-*
    • Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

      Já ti dám hodně štestí s Lachelle! Vždyť je to taková bárbína, Pierre má na ní moc velký IQ, má na víc! Proč si nenašel nějakou Emoušku s tou by mu to seklo víc, než s nějakou blonckou která neumí ani číst!! Jestli se kvůli ní Simple Plan rozpadnou, přísahám že jí zabiju!!!
      Nebo jestli se nikdy v životě vezmou!! Fuuj!!
      *16*
      • Re: Re: VŠECHNO NEJ PIERRE

        svým způsobem máš pravdu..já jí taky vůbec nemusim..máš moje slova..akorát s tou mařkou..to trochu nesouhlasim..ale jinak jsem to napsala jen tak..chápeš..ze slušnosti..jinak jak jsem řekla máš moje slova a to je co říct

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit