Přejít na výpis diskuzí

Sum41

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje podstata

    Hovado Jsem a jsem na to moc hrdej, buzerant chvalabohu ne... *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Moje podstata

      proc sem lezes pico kdyz je nemas rad tahni nikdo tu na tebe enni zvedavy ........... stejne ti co maji sum radi je neprestanou poslouchat jenom kvuli tomu ze tu nejaka devka picuje!!!!
  • Bordel a sajrajt

    Ja kurva nejsem buzerant, za to bych ti mel priyebat, ty kravo blba. Takovouhle muziku poslouchat ? Kurva, to radeji at me prasti lzice od bagra po hlave. Jsou to Kokoti, tahle hudba je neposlouchatelna a vy fans se neposerte z te vasi skupiny. Takovych skupin ja naseru za kybl, jen jdu na hajzl
    • Re: Bordel a sajrajt

      By mě celkem zajimalo co posloucháš za muziku. Řikáš, že tahle muzika je neposlouchatelna..ztoho tak usuzuju že posloucháš nějaky trapný disco!!! jako promi ale to je neposlouchatelny!!! Tahle muzika aspon o něčem je!!!!!!!!!!!
    • Re: Bordel a sajrajt

      říkáš to radši at ti spadne lžíce od bagru na hlavu? neni problém hned ti jí tam hodim!
    • Re: Bordel a sajrajt

      TY HOVADO JESTLI NEMAS RAD SUM 41 TAK SEM NELEZ KRETENE!!!!!!........ PROC LEZES NA SKUPINU KTEROU NEMAS RAD TO FAKT MUZO JENOM KRETENI .......... ONI ASPON NEJSOU BUZNY!!!!! JAKO TY TY HOVADO ZASRANE............ GRRRRRRRRRRRRR ja se naštvala
  • Chliv a myslenky z neho

    JSOU TO KOKOTI VYJEBANI, NENAVIDIM TU JEJICH MUZIKI, SAJRAJT.
    • Re: Chliv a myslenky z neho

      HOVADO TAHNI SI S TEMA TVOJIMA KECAMA KE CVOKAROVI MAJ DOBROU MUZIKU ALE TY SI JDI POSOUCHAT NEJAKU MILEY CYRUS .................. BUZERANTE *5* *16*
    • Re: Chliv a myslenky z neho

      co mluvíš ty kokote zasranej, SUM 41 je best skupina *16*
  • 4EVER

    Prostě nej band co znám ty věci co dělaj v Road to ruins a songy no neni co dodat proste jen Sum41 4EVER
  • sum 41

    hudba k prcičkám je supr,
    zase se jednou něco zadařilo
  • Dodatek k sum 41 :P

    Napište si jsou upa skvělí jste jak holky od nás ze třídy co se aj nad heavy metalem rozplívaj protože si mslej jaký to není romantický omg proberte se a nepištetu jak buzeranti............. NAZDAR
  • Sum 41 :P

    Hyj vy vyhulenci obdivujte si sum 41 jak chcete stejnak to tu nikoho nezajima napisete: "sum jsou nej" my to vime tak si to nechte pro cvokaře
    • Re: Sum 41 :P

      Nedělej rozumy, tipe... Od toho tady ta diskuze je, abychom se hádali, nadávali si, vyhrožovali si a psali: „Sum jsou nej!“
  • Jsou prostě skvělí!

    Ahoj *4* Sum 41 je moje oblíbená kapela, zamilovala jsem si je na první poslech *14* Škoda, že se zatím nestavili na koncert, hned bych mazala do Prahy *15* Jsem na jejich hudbě prostě závislá, nemluvě o tom, jací to jsou fešáci *3*
  • sum 41

    Nu a není to punk metal anik rock je to takovej styl "vše dohromady"čili takovej punk-rock a chvilkama i metal :) *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
    • Re: sum 41

      je to nejčastěji pop-punk, ale ještě když s nimi hrál dave tak to hodně míchali s metalem protože k tomu on má blíž
  • Sum 41

    Hejky oni jsou upé supééér jsou nejlepší!!! *14* *14* *14* *14* Upé je zbožnujuuuu *14* *14* *14* *4* *4* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit