Přejít na výpis diskuzí

Sum41

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové album SUM 41 na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://cshudba.cz/interpreti/239-Sum_41/2924-13_Voices
  • Koncerty

    Nejlepší je na koncertech, když chce Deryck, aby mu lidi nadávali: Shut the fuck up Deryck, Fuck You Deryck!
    To je best! Taky nadávají fanouškům do motherfuckers atd. a stejně je mají pořád fanoušci rádi!
  • Návyk

    Tyhle maníci mi změnily život! Poslouchám jejich singly už 3 roky a nemůžu přestat!! Je to nejlepší kapela na světě!! *3*
  • Nový člen

    A ještě jedna malá poznámka. Možná by bylo dobrý přidat do členů kapely tady na osobnostech Toma Thackera, ktery se stal už davno 4 oficialním členem kapely ;)Kdyby to šlo, tak bych to udělala sama, bohužel nejde *7*
    • Re: Nový člen

      Kluci z kapely nechtějí aby to byl oficiální člen kapely, a nemá se objevovat na oficiálních fotkách, videoklipech atd... Tom pouze vypomáhá kapele :-)
  • koncert

    koncert byl úúúúúúúúúúúúúúúžasn eeeeeeeeejjj příští rok jedu znova jestli tu budou a upe první řada no luxuuusss *14* *14* *14* *14* *14* *14* splnil se mi sen
    • Re: koncert

      Naprosto s tebou souhlasim.Koncert byl totální luxus. Stát v první řadě bylo dost o hubu, ale megamoc to stálo za to. Taky se mi splnil sen a už se těšim až sem znova přijedou :) *14*
  • :) Nejlepší!!

    Sum41, je výborná skupina, poslouchala jsem vždy jen disko, a když sem slyšela jejich song, nelíbil se mi..pak jsem ale uslyšela song Pieces a hotově sem se zabouchla..Díky nim jsem poznala i svět punkrocku:) Miluju jejich songy stejně jako jejich texty, stejně jako jejich vzhled..jsem ráda že existuje skupina u který se dají poslouchat všechny songy, a dá se na ně i dívat:) Respekt z nich:)
  • koncert

    tak co lidi, už mate listky na kocert???? *14*
    • Re: koncert

      nevite nekdo kolik budou stat ??
      • Re: Re: koncert

        holka je vyprodáno už od května. měli vystoupit 1.června ale bubeník si zlomil ruku tak se to přesunulo na 7. a 8.září. eda že by někdo prodal lístky ale pochybuju taková užasná skupina navíc jsou tu poprví a myslim že si to nikdo nechce nechat ujít
        ale já mam lístky nadosach od známýho ale nechtěj mě pustit rodiče :(((((((((( se půjdu zabít
        nevíte jestli tu budou i přístí rok?
        • Re: Re: Re: koncert

          Holka to ti teda nezavidim, pač to bylo nepřekonatelně užasny. Jinak až vydaj to novy album, tak k němu udělaj turné. Mluví se o tom, že příští rok by mohli přijet:)
          • Re: Re: Re: Re: koncert

            supr to pojedu *14*
  • ....

    Sum 41 sou jednou z mých největších závislostí hned po simple planu *4*
  • Sum 41

    Ahoj Sum 41, je skvělá skupina :) mám je ráda a mám o nich i blog, kdyby se někdo chtěl podívat zde je odkaz www.avrrrilllka.blog.cz *4*
  • Sum41.cz

    Ahoj Sums, založil jsem novou skupinu na Facebooku Sum41.cz tak jestli chcete tak se do ní můžete přidat *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit