Přejít na výpis diskuzí

Těžkej Pokondr

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tohle moderovali

    For Lucik: na tohle se rozhodně podívej


    http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/31.12.2006/206562220600167-12:05-1-sam-doma.html
    • Re: tohle moderovali

      To byl skvělej pořad! *3* *4* Díky za ten odkaz, pořádně jsem se u toho nasmála. *1* *1* *1* Věřím tomu, že se stejně dobře, nebo ještě líp, budu bavit letos na Silvestra. *3* *3* *1*
  • Silvestr ve znamení TP

    Letošní silvestr bude ve znamení Těžkýho Pkondra jelikož budou moderovat na Nově Mejdan roku z Václváků. Určitě se dívejte bude to stát za to.
    *4* *4* *4* *3* *3*
  • Těžkej Pokondr:)

    Tuhle skupinu mám fakt moc ráda. *14* Jsou to prostě šoumeni každým coulem a to se mi na nich líbí. *3* Jejich předělávky známých písniček mají vždycky skvělé texty, při kterých se člověk opravdu pobaví!!! *1* Doufám, že jejich album Safírový Jadel ještě zdaleka nebylo poslední a že brzy vydají nějaké nové. *3* Moc jim fandím, jsou vážně super!!! *4* *1*
    • Re: Těžkej Pokondr:)

      můžu s tebou jen souhlasit jsou to nejenom dobří zpěváci ale taky dobří kamarádi co teda může posoudit každý co je zná osobně *4* *4* *14* *14*
      • Re: Re: Těžkej Pokondr:)

        Ty je znáš osobně? Já bohužel ne, ale ráda bych je poznala. *3* Myslím, že oba dva musí být opravdu moc fajn! *4* *14* *4*
        • Re: Re: Re: Těžkej Pokondr:)

          vlastně je to tak že moje teta je jedna z jejich tanečnic a já teda když je potřeba tak zaskočím za tanečnici, sboristku tak se vlastně znáne 5 let
          • Re: Re: Re: Re: Těžkej Pokondr:)

            Aha, tak to ti docela závidím, také bych je ráda pozanala, nebo bych je aspoň jednou chtěla vidět naživo, třeba se s nimi vyfotit, získat jejich podpisy nebo tak něco. *3* Jejich písničky se mi fakt moc líbí. *3* *1* A když je znáš osobně, tak který z nich je ti sympatičtější? Mě se v televizi víc líbí Roman, ale neříkám, že Miloš by byl nějakej špatnej, to v žádném případě. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Těžkej Pokondr:)

              Tak díky za odpověď, budu doufat, že se tam někdy v blízké době objeví. *3* *3* Jinak ten Silvestr si určitě nenechám ujít. *14* *4* Je docela škoda, že jsme tu zatím jen dvě jejich fanynky co...?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Těžkej Pokondr:)

              Mostě myslím že už byly *7* Teď to nvím jistě a jestli tam budou vystupovat možná ano, ale to je ve hvězdách.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Těžkej Pokondr:)

              Tak koukám, že na ně máme podobný názor. *3* Nevíš náhodou, jestli už někdy vystupovaly v Litvínově nebo v Mostě, nebo jestli mají v plánu tam někdy koncertovat? *7*
            • Re: Těžkej Pokondr:)

              tak rozhodně oba dva jsou sympaťácí.Miloš je sice o 2 roky starší než Roman, podle mě je teda větší sympaťák Roman. Roman má navíc sametový hlas a Miloš má chraplák. Ale žádný rozdíl v nich není. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit