Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kočky!!!

    Woooow, super kóčy!!!!Hlavně ta scherzingr, no vzdycky kdyz hrajou jejich songy se musim koukat v TV!!! *14*
  • THE PLASTIC GRILS

    *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*

    DÍCHAJÍ ONI VUBEC? JINAK TA ZRZAVÁ JE KUS CO SLINT *14*
    • Re: THE PLASTIC GRILS

      nejlepší je ta Asia
      • Re: Re: THE PLASTIC GRILS

        Hmm, ale Asia tam už jak dávno neni!!
        • Re: Re: Re: THE PLASTIC GRILS

          sice to tu nikde nepíší,ale pokud to tak je,tak je to velká škoda *9*
          • Re: Re: Re: Re: THE PLASTIC GRILS

            Se podívej na videoklip I Hate This Part nebo When I Grow Up, tyhle videoklipy pořád hrajou, tak sis snad všimla, že tam Asia neni, ne? *4* Já jsem popravdě Asiu nevidel ani v jednom videklipu, možná Don´t Cha, ale nevim nevim..Ale jak jsem četl, že Nicolka chce mimčo, možná by se tam Asia vrátila a na chvíli nahradila Nicolku, ale nevim =( Já nechci aby odešla *9* *9* *9* Já teda osobne moc Asiu neznám, ale určitě je také super =)!
            • Re: Re: Re: Re: Re: THE PLASTIC GRILS

              já to tak nesleduju,která je která,ale jsem si někdy asi tak před rokem koupil DVD s hity z Óčka a byla tam píseň Baby Love od Nicol Sch. a později jsem se dozvěděl,že zpívá v PCD
  • THE PLASTIC GRIL

    KDO TY NÁNY VYROBIL JSOU ASI 100% OD MATELA CO!!! *15*
    • Re: THE PLASTIC GRIL

      Haha, a to má být jako vtipný nebo co?? Co prosimtě posloucháš za hudební styl?? A co jim řikáš nány?Nechápu! *16*
      PCD 4EVER!
  • pusííínečky:)

    Jsou super!!!!!!!!!!!! Nejskvělejší skupina na světě!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
    • Re: pusííínečky:)

      neřekla bych
      • Re: Re: pusííínečky:)

        Tyvole, co tady pořád prudíš??? Mi ti taky nepomlouváme ten tvůj metál, tak si těch našich příspěvků nevšímej ne???? Fakt tě nechápu *16* Ale zdá se mi divný, že sem pořád lezeš, aniž by si PCD poslouchala, to mi nejde do hlavy. Já taky neposlouchám Metallicu, SlipKnoT nebo Iron Maiden atd.. a taky jim tam nelezu, at si píšou k tý svý skupině pochvaly a nevšímám si toho, no holt ty jsi tak sobecká/ý, že tu budeš odporovat pochvalám na PCD!!! *8* Měl/a by sis uvědomit, že ten tvůj metál neni jedinej na svete, takže tu nemusíě prudit, socko!!!! a nemusíš tak odporovat pochvalám a dobrým komentářům na PCD!!!
        • Re: Re: Re: pusííínečky:)

          víš ale mě to baví>xD
  • mě se líběj!

    Pussycat Dolls maj krásný písničky a poslouchám je ráda!mě se teda líběj a komu ne ať mi neleze na oči *16*
  • Re: DMSHIT

    Tak proč sem teda leze, když PCD neposlouchá?a proč je teda pomlouvá, když je ani pořádně nezná, je vidí na jednom obrázku a myslí si, kdo jsou!!!!!!!!!!!Taky ten váš metál a punk neposlouchám a proto ani na to nelezu!!!!! *8* Jo a proč sem ty lezeš? posloucháš PCD? Hmmm???A mel/a by jim závidet jejich popularitu, Nicol super a divila bych se, kdyby to byl kluk a ty ženský se mu nelíbily!!
    • Re: Re: DMSHIT

      já sem budu lézt pořád...protože žiju v demokratický zemi,a tohle je demokratický forum
      • Re: Re: Re: DMSHIT

        hah, jako, že to bylo dost vtipný *15*
        • Re: Re: Re: Re: DMSHIT

          to nebyl ucel...aby to bylo vtipný *8*
  • DMSHIT

    Tahle diskuze je o Pussycat Dolls a ne o nejakych ****** Depešácích!!!!!! Žádný nadávky a vulgárnosti prosím, tak když PCD neposloucháš, proč sem lezeš? závidíš? hmm?? *16* *8*
    • Re: DMSHIT

      A co bych měla závidět lehkým holkám??...:-*
      • Re: Re: DMSHIT

        Všechno, aby ses měla na co ptát!!! Jaký lehký holky? No jo vlastně, ty mluvíš sama o osobě, lesbo!! *15* *16* *8* No aby ses ještě nepřidala, viď, hmm..??? Zalez si k tvýmu hud.stylu, nevim ani co posloucháš *13* *16* Ale určitě zase nějaký pí*****y!!Takže bud tak laskavá a nepřidávej se k ostatním a nerikej PCD, že jsou lehký holky, protože takhle urážíš sama sebe *15* No jo, jedna kráva, tím myslim tebe, zná pussycat dolls z jednoho obrázku, a myslíš si, co jsi viď??Velká barbína, která je celá pihatá a hnusná a jeste k tomu PCD závidí!!Jejich popularitu!
    • Re: DMSHIT

      a co by jim jako mel/a zavidet...nevis???
  • ....

    Hnus....tohle není hudba part barbín které vévodí ta největší nána...která ani zpívat neumí....chete hudbu??....Poslouchejte Depeche Mode!!!
  • Pussy

    Já myslím že jsou v poho. Ale v mp3 přehrávači mám jen Whem i Grow Up...ale kdybych byla kluk, milovala bych je :D Ale radši mám Sunblock... *7*
    • Re: Pussy

      Tak to jsme na tom stejně =) Já totiž jsem totálně zblázněná do Nicole Scherzinger, je božská! *14* Ale bohužel jsem holka *8* *8* Ale stejnak je miluju *14* *14* =)
  • úbytek???

    Jakých hlasů??? *7*
    • Re: úbytek???

      jak bývá v top 10 skupin
      • Re: Re: úbytek???

        Aha, to ale nejsou hlasy, to je návštevnost, kazdy den se zvysuje nebo zmensuje, sem se ptala webmast. tohodle webu, ale toho se nebojim =) Až bude v rádiích jejich new song Whatcha Think About That, pak se to zase bude zvyšovat..si zase všimni počtu fanousků, na mym blogu o PCD jsem před 14 dny psala, že PCD maji 801 fanoušků a ted maji o 150 více *4*
        • Re: Re: Re: úbytek???

          se to asi počítá podobně jako koeficient evropských fotbalových pohárů

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit