Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super blog!

    Super blogísek, se podívejte sami!!
    www.pussycat-dollsky.blog.c z
  • 1styl

    vy jste všichni takoví 1styloví,když se povede dobrá písnička,tak je snad lhostejné,do jakého stylu patří *9*
  • OK

    Tynq: No tak tu prosím nepomlouvej PCD, který zpívají hud.styl Pop a jeden song maji i Rock, s Hip-Hopem nemaji nic společného... Já popravdě poslouchám Hip-Hop, ale český a slovenský jako fakt nemusim, Ten je ubohý!!!a ještě k tomu nesnášim Gipsy.cz, fakt uchylna skupina!=(
    • Re: OK

      mno tak kdyz tak prosiš *15* ...me je to jedno vis co...ale ja sem udelala to samy protoze do my oblibeny skupiny taky psaly ze pop a PCD,Jonas brothers jsou nej a takovy picoviny... *5*
  • jsou nejjjjjjjjjjj

    HELE LIDI, NENECHTE SE ODRADIT TIM TUPCEM, JE TO HLUPÁK!!!!NO METALÁK =)
    PUSSYCAT DOLLS FOREVER!!!!!! *3*
  • metal=odpad

    Jo tak ty mi budeš psát čůrák jo??? ZMRDE VYPÍČENEJ!!!Hele prosimtě, hlavne se z toho co ti píšu neposer, protože se mi ti nechce držet koule a ještě k tomu utírat prdel!!NO jinak vidim, že jsi fakt teplouš, protože ses tu ani ještě 1x o US5 a jonas brothers nezmínil!!!!! ZMRDE!!
    mělo by se ti rozsvítit, kdyby sis pořádně vsimnul že na TV očko i MTV hraji metal song 2x za měsíc!!!! Jsi fakt ubohej, a ještě k tomu metalisti nosi boty jak zedníci!!!
    HIP HOP 4EVER METAL IS DEAD!!! Tak co, už se ti rozsvitilo? Pokud ne, vyresime si to mezi sebou , pis na PHNPP@seznam.cz a vyridime si to!! jasny..hmm???
    1 metalista=150kg odpadu=škodí světu!!
    • Re: metal=odpad

      už nehul magore *5* *5* *15*
    • Re: metal=odpad

      Prosimtě di stim avým hip-hopem do prdele...to už musim přiznat že to radši PCD než HIPEC
  • ?!

    Jo tak zase tu nikdo nenapise o Jonas Brothers a US5, HAHA, vy jste fakt vymatlanci!!!!!!! hele už tadyty 2 skupiny sem radsi psát nebudu, jeste byste se dali z metálu na DISKO!!!!! Jo a do muziky si kecat nedám, ale proste me uz metal presel, mozná se k nemu casem vrátim, ted posloucham jen par songu od Metallicy. Hele už s tim přestante s tim pomlouvanim PCD a jinym hud.stylů, kazdej posloucha neco jineho, sem už doufám, taky nekdo nebude psat nic hnusny o metalu, protože se nekomu holt líbí no..tak už toho nechce, náhodou Metallica je celkem v poho...stejne si myslim, že to nemá cenu pomlouvat, ptž se tim nic nevyřeší...
    • Re: ?!

      no ty seš fakt čůrák jakýho svět neviděl *9* *9* *9* ty seš totiž ta samá osoba jak ta karolína nebo co to je za kurvu...sou top sračky at chcípnou aty s nima šmejde
  • neberte si je do huby!!!!

    JO a přesně souhlasím s Karolínkou S.!!! Ona vám tady už snad po XXX píše, proč pomlouváte jen PCD a ne třeba Jonas Brothers a US5, ale vy už nic nenapíšete co??? vy jste fakt srabi, nic jiného delat neumite, než pomlouvat pekny a talentovany holky!!!!!!!takže si je neberte do huby, jinak přez ní dostanete a už se nevzpamatujete! Ale pravda, vy jste takový teploušové, že raději pomlouváte holky z PCD než US5 kluky!!!!!! SCHNIJTE!!!!!!
    A KDO VÁM TADY POSLOUCHÁ DANCE ČI TRANCE?? FAKT TEPLOUŠOVÉ!!! *16* *16* *16*
  • neberte si je do huby!!!!

    HAHAHAHAHA, tak to je docela mazec no..Gabča tu píše o metalu, tak vy tady píšete at se tu podívá na nejaky matalovy nightwish, a najednou tu nekdo napise, ze to neni metál HAHAHA, tak vy jste fakt drsný no.proste dementi, jo a hele díky, že sem dáváte hodne prispevku, cim vice prispevku, tim PCD stoupaji v zebricku nahoru! =) No jinak Pussycat Dolls si neberte do huby nebo dostanete přez držku. Já jsem ze začátku taky poslouchal metál, ale našel jsem si skvelou pritelkyni, která poslouchá PCD a už se mi metal nelibi. Takže si tu laskave PCD neberte do huby!!!!nebo prez ni brzo dostanete!! *16* *16* *16* a to si jako myslíte, že PCD poslouchaji jen holky, co tady píšou ty komentáře?? tak to jste na omylu, já a mých spoustu kamarádu posloucháme PCD!!!!!
    • Re: neberte si je do huby!!!!

      jo tak to ses peknej debil...kdyz se nechas kecat do muziky...jo jasne a jak me najdes kdyz mi chces dat pres drzku...:-D...premejslej:-D
  • Hahahahahahaha

    Jo nightwish HAHAHA ty maji jen neco přez 500 fanoušků HAAAA *3* *3* *3* ZMRDI, tak proč sem teda lezete, když je pomlouváte?? Hele už PCD nezávidte, já vim, že jste jeste mali frackove, teda spis fracek, který se tu udává pod více jmény!!!! *15* *15* Hele fakt, už jim nezávid, je to ubohý!!!!!Zítra budou mít PCD neco kolem 850-860 fanoušků, takže za týden jsou ty vaši linkini v pr**** HAHAHA. a když už rozebíráte ten posranej MENTÁL, co se vám líbí na tech fousáčích plesnivých??? No Prasata fuuuuj!!! Jste fakt ubohý, že sem k PCD vubec vlezete a jeste sem píšete takový komentáře!! A proč nepomlouváte i debilní jonas brothers nebo US5? to už se bojíte napsat co.hmm? srabové!!!! *16* *16* *16* *16* No jo vlastne, vy vidíte pekny zensky narozdil od tech plesnivych debilu a závidíte!! AHA!! NO proste to reknu takhle! NESERTE SE SEM, KDYŽ ANI PCD POŘÁDNĚ NEZNÁTE A LASKAVE JE NEPOMLOUVEJTE, JINAK VÁM K TOMU METALU DÁM TAKOVEJ KOMENTÁŘ, ŽE S Z TOHO POSERETE!! FRACKOVÉ NEVYCHOVANÝ!! JO KDYBY NECO TAK DEJTE DO VYHLEDAVACE GOOGLE.CZ ANTIMETAL ČI ANTISLIPKNOT A UVIDÍTE CO TOHO TAM NABEHNETE A VYZKOUŠEJTE ANTIPCD, TAK CO HMM?? NABEHLO TAM NECO?? NEE ZMRDOVÉ!
    • Re: Hahahahahahaha

      malí frackové?podívej se laskavě na sebe jaký sračky píšeš,seš rozmazlená až to bolí,měla bys dostat pořádně přes držku aby se ti rozsvítilo v palici *9* víš o metalu velký hovno a äni nevíš co kecáš *9* *9* tady nejde o to kolik má na tomhle webu kdo fanoušků ale koukni se na to obecně *13* metal poslouchá většina lidí a ty tvoje hnusný čubky akorát tak vymaštěný pubiny jako seš ty...mimochodem Nightwish nebo LP nespadaj do metalu...takže než si budeš brát do huby nějaký téma laskvě si něco o něm zjisti..říkám o metalu víš houby páč když sem píšeš takový kraviny že tam sou jenom starý dědkové *13* takový legendy jako třeba Nirvana budou večný na TOHLE za pár let neopře nikdo ani kolo *9* *9* *9*
    • Re: Hahahahahahaha

      Ptal se te nekdo na tvuj nazor???NEPTAL tak drz hubu a nepomlovej metal...kazdej ma svuj styl...ty nano jedna...a skusila si tam dat antidance bo anti pop...HA no jo no,,,ty si tak blba az to buci...:-D je mi te hrozne lito...a neurazej linkiny a nightwis maj mnohem lepsi a hlavne da se vic poslouchat nez ty tvoje PCD...davam jim rok maximalne dva...nazpyvali par pisnicek vydali dve alba...a koukni se na linkyny nebo slipknoty...za par dni na ty jejich pisnicky lidi zapomenou...a co mas stema vousatima dedkama...kdyz uz koukni se na metallicu ty maj neco do sebe...ty tvoje silikonovy kravy...nemam SLOV...a neboj ty debilky uz sem tam taky psala...bat se VAZNE nemusis *13* maj nafoukly bricha a celulitidu...pche prej dokonaly tela...:-D...NENI PADE,NENI SKANK ...NENI POGO,NENI PUNK... *15*
  • Tak už dost!

    Tak už toho nechce prosím! Každý poslouchá něco jiného, už tady nikdo metal pomlouvat nebude a vy zase ne Hip Hop, RnB a PCD prosíím!! *3*
    • Re: Tak už dost!

      Ne neprestanem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit