Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • úbytek

    ubývá PCD hlasů *9*
    • Re: úbytek

      to je dobře!!! *15*
  • ave metal

    držte píču kokoti PCD jsou lezbický kurvy zasraný njradši bych je nakopala do těch jejich velkejch prdelí a s jejich textama písniček si tak akorát vytřu prdel!!!!!!!!!! *3*
    • Re: ave metal

      Víš,já si třeba ráda poslechnu metallicu,nebo nějaký metal,na druhou stranu mám ráda styl jako PCD nebo Black Eyed Peas.Jestli se ti Pussycat dolls nelíbí,nemáš tady co dělat.Jo,jasně můžeš sem napsat ,že se ti nelíbí,ale ne hned na ně nadávat sprostě,když o nich nic nevíš! *13* *5*
    • Re: ave metal

      přesně tak *15*
    • Re: ave metal

      Hele zalez ty píčo mrdaná do oka!!! Tak proč sem lezeš, když se ti PCD nelíbí, hmm...???? KURVO, nezáviď PCD!A strč si ten tvůj metál do tvý chlupatý píčy!! *16* *16* Prosimtě, když to neposloucháš, tak sem už nelez!!!!! a nepruď, nikdo tady neni na tebe zvedavej!
      Schňij!!! *16* *16* *16*
      • Re: Re: ave metal

        A ted mi povez co jim ma jako zavidet???ty sto pro reknes ze jak sou krasny!!!...no jo ale kdyz maj 20 plastik...nebo jak sou hubeny...ale stejnak maj celulitidu a liposukce dokaze divy...TAKZE DRZ HUBU *16*
        • Re: Re: Re: ave metal

          No, tak to už nikdo neví kolik maji plastik, ale vim to, že umí skvěle tancovat a zpívat! *4*
          • Re: Re: Re: Re: ave metal

            zpívat???tancovat???to i ja umim líp POGO...a to je co říct...a znám víc zpevacek ktery umej MNOOOOOOOOOOOOOOHEM lip zpivat...
            • Re: Re: Re: Re: Re: ave metal

              No jasně,ale jestli tím myslíš zpěvačky typu Celine Dion,které zpívají jako bohyně,ale na podiu stojí jako prkna,tak to PCD alesponˇ nenudí!
  • PCD

    kdo by je rád neměl?
    • Re: PCD

      Metalisti a Punkeři!!!!Ale já nejsem metalistka a punkerka & mám PCD strašně mocinky ráda!!!!! *14* *14*
      • Re: Re: PCD

        Presne tk...MEtal a Punk...4 ever *5*
      • Re: Re: PCD

        PCD je moje nejoblíbenější ženská skupina a mužská Iron Maiden *3* *14*
        • Re: Re: Re: PCD

          POčkej takže ty seš na půl Dance a na půl Metal???si normální??? *5*
          • Re: Re: Re: Re: PCD

            proč, ne-ještě si dám klidně i třeba Johna Denvera,2Unlimited,Leoše Mareše,BeeGees-mi je to jedno,co je to za styl,když je pěkná píseň,tak je pěkná píseň-to se nedá nic dělat *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: PCD

              nebo nějaké ty RNBéčka-Rihanna,Beyónce Knowless atd.
        • Re: Re: Re: PCD

          JJ, moje je PCD taky, ale mužskou nemám. Každej poslouchá něco jinýho..=)
  • ...

    Další má oblíbená skupina *14*
  • OMG!

    Co to sem píšeš za sračky ty demente zamrdanej????? Seš tak posranej, že se raději podepíšeš jako ...!!!Měl by sis uvědomit, kde jsi a taky se podle toho chovat ty ******!!!A prosimtě, hlavně nezáviď jo? *15* Myslim, že to nemá cenu se tu takhle navzájem ,,poflusávat,,!!! Prostě nedokážeš pochopit to, že každej člověk poslouchá něco jiného, tak sem laskavě nelez, když tuhle skupinu neposloucháš!!! *16* *16* *16*
  • ...

    hnůůj!!!! bléééééé *16* *16* *16* *16*
  • Pussycat Dolls

    Pussycat Dolls jsou uplne super skupina! Včera jsem si koupila jejich new CD Doll Domination a je skvělé, nejvíc se mi líbí Nicolky solovka Baby Love, která je tam jako bonus..No jinak, už se strasne moc tesim, na jejich koncert =)
  • Pcd

    moc jsem na tehle diskuzi nepochopila.co tu delaji metalisti,nic proti nim ale kdyz nemaji radi Pcd,tak proc sem lezou a ajk je vubec znaj,myslim ze v danem zanru jsou pussycat dobre,delaji pop a jejich pop mi prijde propracovany,ne nejaky levny europop,jsou skvele tanecnice,a i kdyz plno zlych jazyku bude furt tvrdit ze neumi zpivat,tak sou proste hluchy,Nicole a Melody zpivaji slusne,zbytek jsou tanecnice,tak nevim proc by musela cela skupina umet zpivat,pokud ja vim byli pussycat puvodne jen tanecni skupinou,a nechapu jak tu nekdo muze srovnavat Nightwish s Pussycat,delaji uplne odlisny zanr hudby,obe skupiny jsou dobre ale ve svem zanru,jen pcd jsou hodne komercni,coz ale pop byva,ale komercni prece nemusi hned znamenat spatny ne?
  • PCD in Prague

    hééééééééééééééééé j Pussycat Dolls v Praze je to naprosto nej skupina a na ten koncert jedu staršně moc se těšíím áááá jupíí strešně jsem řvala když jsme ten dárek vyděla uáááá doufám že budou pořádat autogramiádu=)
  • the pussycat dolls

    Ahoj,the pussycat dolls budou v praze 21.unora 2009,prijdte tam,ja tam budu taky.Kdyztak mi napiste do fanclubu,me jmeno:milano.alyssa. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit