Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ertete

    hrabe ti děvko hysterická?! *9* *15* nech se léčitn a svoje PD si strč do prdele takový sračky *15* metal poslouchá víš lidí než tyhle chujoviny *9*
    • Re: ertete

      jo přesně metal je nejlepšííí *15*
  • jsou nejjjjjjjjjjj

    A když jste takový tvrdý metaláci a punkeři, proč pomlouváte jen Pussycat Dolls a ne třeba Jonas Brothers nebo US5?? tak co mi to vysvetlete..hmmm??
    No jo to jsou ty mali holciny co PCD závidí jejich vzhled, popularitu a výbornej hlas!!!!!!!
    METAL A PUNK IS DEAD!!!!!!!!!
    A proč tu píšete, že hip-hop smrdí, když pussycat dolls zpívají převážně POP a jednu písničku mají rockovou ( název písničky - FLIRT)
    Takže zalezte zmrdi cikánský!!! *3* *15*
  • Pcd jsou nejnej!

    Hej vy zmrdi tak jí nezávidte ne? jezisi vy neumite nic nez jen pomlouvat!!! Tak co? pošli mi odkaz na hudebniskupiny.cz kolik má metál fanoušků *15* Hahah co zmrdi, Metál smrdííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a jeste k tomu PUNK smrdí nejvíce zmrdi!! *15* *15* Jo a kdo tu píše, že Nicole neumí zpívat, to bych chtěla slyšet tebe ty KURVO ZAMRDANÁ!!!!!! Chcípněte! *10* *16* *8* jen počkejte, zachvíli budou Pussycat Dolls mít nejvíce fanoušků na tomhle webu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ten vas metal, punk a disko? ha ubohá hudba!! tam zpívaj akorat samí fousatý zmrdi, který brzo chcípnou!
    PUSSYCAT DOLLS JSOU NEJLEPŠÍ!! *14*
    • Re: Pcd jsou nejnej!

      Jo metal...a punk proste nejlepšššííí *5* PUNK VLÁDNE SVĚTEM...hipec nechte dětem(a krávám co poslouchají PD) *13*
    • Re: Pcd jsou nejnej!

      Tak se koukni na Nightwish nebo linkiny...ty tvoje namysleny kravy sou upe trapny *13*
  • Pcd jsou nejnej!

    Hej vy zmrdi tak jí nezávidte ne? jezisi vy neumite nic nez jen pomlouvat!!! Tak co? pošli mi odkaz na hudebniskupiny.cz kolik má metál fanoušků *15* Hahah co zmrdi, Metál smrdííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí a jeste k tomu PUNK smrdí nejvíce zmrdi!! *15* *15* Jo a kdo tu píše, že Nicole neumí zpívat, to bych chtěla slyšet tebe ty KURVO ZAMRDANÁ!!!!!! Chcípněte! *10* *16* *8* jen počkejte, zachvíli budou Pussycat Dolls mít nejvíce fanoušků na tomhle webu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a ten vas metal, punk a disko? ha ubohá hudba!! tam zpívaj akorat samí fousatý zmrdi, který brzo chcípnou!
    PUSSYCAT DOLLS JSOU NEJLEPŠÍ!! *14*
  • fujj

    fuj takový kurvy *9* nesnášim je!!at chcípně hip-hop,pop,rap a RnB *9* *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *8* *8* a ty čubko neber si do huby metal kundo nebeská *9*
  • BLéééé

    Trapky největší hlavně Nicol
    • Re: BLéééé

      Jo tak trapky ty zmrde jo?? Já vim, že jim závidíš no, mají přez 800 fanoušků, jsou slavný na celym světě a jsou i hezký, hlavně Nicole, která je 19.nejkrásnější celebritou!!! ANTIMETAL!!
      Hele a kolik fanoušků má ten tvuj metal nebo co posloucháš? ZMRDE CHcípni a laskavě jim nezáviď!!!!Hlavně Nicolce!!!! *13* *13* *13* *13*
      LOVE PUSSYCAT DOLLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: BLéééé

        Jo jí jo...a v čem že mrdá s tim negrem Hamiltnem??? *13* panebože zpívat to neumí a ani neví o čem zpívá...a aby si věděla nějaký ty tvoje dance buzny od nás ze školy nikdo neposloucha a metal tam posloucha z druhyho stpne pres 50 lidi a to je co rict...jeste myslis ze nema metal fanousky... *5* Nicole je proste kurva a je jen na prachy *15*
        A ANTI POP,DANCE a HIP-HOP...PUNK vládne světem,Pussycat dolls nechte dětem *13*
  • XoXoXoXoXoXoXo

    Hlasujte na www.t-music.cz v sekci novinky pro Pussycat Dolls!!!! Díky *14*
    • Re: XoXoXoXoXoXoXo

      píšou,že už to nejde,až v pátek *9*
  • Luxusní písničky!!LOVE=)

    Hele normálně jsem dneska na Očko TV viděla ten jejich nový song&klip ,,I hate this part,, no řeknu vám, naprostý luxus!!!!!!Miluju tenhle song, je strašně povedenej, fakt nejvíce vám doporučuju
    I HATE THIS PART
    WHEN I GROW UP
    BUTTONS
    Luxusní songy!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
    • Re: Luxusní písničky!!LOVE=)

      to když rostou se mi moc nelíbí
  • Luxusní písničky!!LOVE=)

    Hele normálně jsem dneska na Očko TV viděla ten jejich nový song&klip ,,I hate this part,, no řeknu vám, naprostý luxus!!!!!!Miluju tenhle song, je strašně povedenej, fakt nejvíce vám doporučuju
    I HATE THIS PART
    WHEN I GROW UP
    BUTTONS
    Luxusní songy!!!!!!!!!!!!!! *14* *14*
  • Luxusní písničky!!LOVE=)

    Hele normálně jsem dneska na Očko TV viděla ten jejich nový song&klip ,,I hate this part,, no řeknu vám, naprostý luxus!!!!!!Miluju tenhle song, je strašně povedenej, fakt nejvíce vám doporučuju
    I HATE THIS PART
    WHEN I GROW UP
    BUTTONS
    Luxusní songy!!!!!!!!!!!!!! *14* *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit