Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luxury!!

    Zbožnuju Pussycat Dolls!!!!!
    Miluju jejich všechny songy, jo!!!!!!! *14* *14* *14*
  • Luxury!!

    Zbožnuju Pussycat Dolls!!!!!
    Miluju jejich všechny songy, jo!!!!!!! *14* *14*
  • Super

    Jj, souhlasím, Pussycat DOlls nebyly před pár lety tolik slavný, ale teĎ jsou nejslavnější dívčí skupina na světě a já jim držim palce!!!Mám je moc ráda až na tu kimberley, no neni mi sympaticka, ale každý má jiný názor
    Mějte se krásně!!!
    S pozdravem BigFanynkaMonča!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nicole Scherzinger

    Moc super dobrá skupina! Mám je velice moc ráda, jak jsem si všimla, že hodně lidí mají rádi Nicole Scherzinger, tak já se také musím přidat, protože tahle holka je fakt moc super. Když jsem videla na netu jak pomaha u charity, chtelo se mi brecet!! *4* *4* *14* Takže me je nejsympatictejsi Nicoolka, ale nemyslete si, že se jen koukám na vzhled, to vůbec!!!Miluju její hlas, její songy a taky její role v plno filmech!!
  • pekný!

    proc mi to tady pise 1000x???? *8* *8* sakra
    • Re: pekný!

      asi se ti to nechtělo zobrazit,tak si to zmáčkl víckrát a nakonec se ti objevilo tolikrát,kolikrát si to zmáčkl
  • pekný!

    pekna skupina
    heska je nicol a jesika ale karmit se mi nelibila,
    nejradsi mam nikol!
    Maji super sonky
    plomin,te ale ja neumim anglisky!
    LOVE PUSSYCAT DOLLS?! *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • pekný!

    pekna skupina
    heska je nicol a jesika ale karmit se mi nelibila,
    nejradsi mam nikol!
    Maji super sonky
    plomin,te ale ja neumim anglisky!
    LOVE PUSSYCAT DOLLS?! *14* *14* *14* *14* *14*
  • luxus

    No jasný!! Nicole a Jessica, luxusní kočky fakt luxus!!!!! *14* *14* *14* *3* Nicole má luxusní břicho!
  • Luxus

    No tak jsem se koukal na par videoklipů na youtube.com a nejvíc luxusné je NICOLE A JESSICA nebo jak se jmenuje... *3* *14*
  • Luxus

    Luxusní hudba, ted je porad vidim v televizi a slysim v radiu, fakt luxusní hudba, muzika!!!!!! Jdu se podívat na videoklip, a reknu ktera kocka je nejlepší!!! *14* *3* *5* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit