Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    Ty kocky jsou upe vzrusujici!!!jsou strasne SEXY mit nicole v posteli...
  • Vynikající

    Ovšem, přál bych si, aby Pussycat Dolls byli jako 1. v žebříčku 10ti nejlepších skupin!! Tak prosím přispívejte a přispívejte. Ještě jednou děkuji moc
    XXX *4*
  • Vynikající

    A ještě bych něco málo dodal...Přál bych si, jestli jsou tu opravdový fanoušci Pussycat DOlls, tak je prosím, ať se registrují do Pussycat Dolls fanclubu a ať sem dávají co nejvíce obrázky, tapet či videí. Děkuji moc
    S pozdravem P.S. *14*
  • Vynikající

    A ještě bych něco málo dodal...Přál bych si, jestli jsou tu opravdový fanoušci Pussycat DOlls, tak je prosím, ať se registrují do Pussycat Dolls fanclubu a ať sem dávají co nejvíce obrázk§, tapet či videí. Děkuji moc
    S pozdravem P.S. *14*
  • !Vynikající!

    Pussycat Dolls jsou opravdu vynikající! Já osobně preferuji zpěvačku Nicole Scherzinger, má vynikající hlas. Nevím co dodat, ale prostě Pussycat Dolls jsou vynikající skupina a doufám, že 10-15 by ještě mohli být na scéně a vydávat další a další alba!! *4*
  • Nicole is the best!

    Pussycat Dolls jsou skvělý!!!!Včera večer jsem viděla jejich písničku I hate This Part a dneska ráno When I Grow Up, a fakt super. Zpívají moc super, ale nejraději z této skupiny mám Nicole, protože miluju její písničky a celkově její hlas atd... *14* *14* *14* I LOVE PUSSYCAT DOLLS & NICOLE SCHERZINGER *14*
  • Tohle musíte číst!!!

    Ahojky fanoušci Pussycat Dolls!
    Chtěla bych vás o něco poprosit. Víte mám založena na seznam.cz celkem 780 emailů a tak bych se vás chtěla zeptat, jestli byste se ke mne nepřipojily a také se registrovali z těch emailů, které bych vám poslala mým emailem i s heslama do PCD fanclubu. Tak vás prosím, jestli by se tu nenašel nějaký vážný fanoušek Pussycat Dolls a napsal mi na muj email ,, Dennysa.K@seznam.cz , že má zájem. Já mu obratem pošlu pár emailů i hesly od těch daných emailů, Prosííím vás velice mocinky. Dííky moc a doufám, že se alespoň někdo najde! *3*
    Mám i icq, ale to pošlu pouze obratem emailem.. =)
  • Prosíím, přispívejte sem!!

    Ahoj lidičky, koukám, že Pussycat Dolls mají zatím ve fanclubu 480uživatelů, fotek jen 180 a tapet jen 12, tak vás prosím, jestli byste sem přispívali fotkami, videami, registrovanim do fanclubu a jiné a jiné...Prosím vás mocinky, jelikož mám ráda Pussycat Dolls a nejvíce zbožňuji Nicole, tak sem dávám nejvíce fotek videi atd..s Nicolkou! *14*
    Mějte se krásně! *4*
  • Zlatíššška!!

    JJ souhlasim!!! Mě osobně se líbí všechny písničky od Pussycat Dolls, ale ta I´m Done je fakt hezoučká, pomalá & romantická *14* MILUJU PUSSYCAT DOLLS *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I´m Done je prostě nej!!!

    Miluju PCD prostě bomby skupina a jejich singl I´m done je prostě boží...líbí se Vám taky??? *1* *1* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit