Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsou nejjjjjjjjjjj

    Pussycat Dolls jsou uplně nějvíc supeeer, zpívaji nejlip!!a ty, co tu psali na ně zase nějaký nadávky, ty jim jen závidí!!!! *3* *14* *14* *4* *3*
  • PCD NÉJ

    Sou nej! *16*
  • pcd

    Zdravim,tak já si myslím, že zase tak skvělý jak z nich děláte nejsou!Sice uměj dobře tancovat ale ten zpěv??!!No hrůza,byla sem na jejich koncíku a bohužel mám hudební sluch,takže sem dost trpěla!!Jsou to spíš tanečnice než zpěvačky,na poslech na cd dobrý ale naživo,už bych na ně znova nešla fakt ne,docela mě to zklamalo..Tak čeeest
    • Re: pcd

      no to máš zase pravdu že na živo nic moc. Ale to je jedno stejně sou pro mě nej! *3*
  • Kde koupit veci oc TPD?

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • pusicat dolls

    pusicat dols sou supr a ja vas miluju *3* *3* *3* *14* *14*
  • Barbiny

    Jsou to namyšlený barbiny a chovají se jak trapky a přitom si myslí kdovíjak nejsou sexy. Vypadají jako šlapky, no ne jako, oni jsou, protože asi bych se takhle oblíkala, jen kdybych chtěla vyrazit do ulic.
    • Re: Barbiny

      Hele ktereténe nebo krávo.. asik si malo trpna... ja vim ze te to sere ze dollsky sou prosdte GOOOd.. a ty si nula ale prestan se do nich navazet! tk se na ne nedivej kdyz ti vadijou PIČO! *16*
      • Re: Re: Barbiny

        ty kaksno jedna jako jsi psychicky v pořádku nebo jsi taky tak vymaštěná???? *15* já jsem řekla že jsou o.k jen jsou upe vymaštěný a jak vidím tak ty taky *5*
    • Re: Barbiny

      Jako ony jsou v poho ale tedka jsem se divala na Video Music Awards 2008 a tam se chovali jako neskutečný trapky s iq minus 80 *13* *7*
  • ahojík

    ahojík. dneska jsem se dozvěděla zprávu, pro nás fanoušky pussycat dolls zrovna ne moc dobrou. představte si že vzali písničku moulin rouge a přejmenovaly si jí na lady marmelade.
    příde mi to od nich trochu nefér, někdo to vymyslí a dře se s tím a oni si to klidně vemou za svoje.
    jinak pussy catt jste ta nej skupina co znám *4* *3*
  • Doll domination

    http://lewis99.webovastranka.cz/fil e/1786_Pussycat_Dolls-Doll_dominati on
    jejich nejnovější album!!!
    • Re: Doll domination

      akorát tam nemají být ty mezery ve slově file a domination:-D.nevím co to blbne
  • ehm

    nejvíc mě štve žhe je všude jenom nicol..vždy´t proč ty ostatní holky tam jsou..proč??leda tak na ho*no...protože jenom tancujou..možná někde trochec zpívají..ale to je všechno..jenom z nicole sou všici po*raní..nechápu..nemám ju ráda...kazí mě celej dojem té skupiny!!možná nejvíaznější členka skupiny..ale to ty ostatní můžou být tky..kdyby aspoň je dali aspoň o trochu víc zpívat..nechápu tu jejich manažérku..asi vbc neví!!!
  • Pussycat Dolls - Doll Domination + Bonus CD

    http://dreamer-s.blog.cz/0809/pussy cat-dolls-doll-domination-bonus-cd

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit