Přejít na výpis diskuzí

Pussycat Dolls, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
558 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluju Pussynky!

    Lidiššky,proš nepřijedou pussycat dolls do ČR?? proooč? hlavne že na slovensko jedou a sem ne, aah sakra,já je tak miluju a oni sem nezamíří koncertovat, DOPR..řitě já je tu chci!!!nedá se to nějak zařídit??prosííím vás
  • Miluju Pussynky!

    Lidiššky,proš nepřijedou pussycat dolls do ČR?? proooč? *8* hlavne že na slovensko jedou a sem ne, aah sakra,já je tak miluju a oni sem nezamíří koncertovat, DOPR..řitě *16* já je tu chci!!!nedá se to nějak zařídit??prosííím vás *14*
  • Nicol Scheerzinger LOVE!

    Nicole Scherzinger je nejlepší ze skupiny a potok Jessica. Zbožňuju The Pussycat Dolls!!!!!!Miluju je, jsou to zlatíčka, nejnejnej skupina na světě!!! Faaak super, prosím lidi, registrujte se do jejich fanclubu, tady na hudebniskupiny.cz prosííííííííííííííí
  • Prosím, odpovězte mi..

    Ahoj lidi, dozvedela jsem se, že PCD budou mít 8.4.2009 koncert v ČR a nato týden jsem se dozvedela, že ho mít nebudou, pouze jen na Slovensku. Prosím, napište mi na muj email jestli budou teda v ČR, a nebo ne...Prosíím
    Diky moc a mějte se hezky!! *9* *9*
  • Zbožňuju je!!

    Fanynka P.C.D. : Přesně, souhlasim, já bych si strašně moc přála, aby Pussycat Dolls přijeli do ČR!!!Strašně mocmocmoc!!!Zbožnuju je od té doby, co jsem slysela jejich song ,,When I Grow Up,, a potom jsem si stahovala všechny jejich songy, fakt, jsou super *4* *4*
  • Hezky..

    The Pussycat Dolls mám moc ráda i s mými kamarádkami. Na jejich songy tancujeme o tělocviku a strašně jsme si je oblíbily, tak doufám, že The Pussycat Dolls také někdy zamíří koncertovat do České Republiky, byla bych mo ráda!!!!! *14* *14*
  • Supeer!!!

    Pussycat Dolls jsou uplne skvělý!!!!Poslouchám tuhle skupinu už jak dlouho a pořád se mi líbí!!!Jsou prostě skvělý, a ty debilové, co tady píšou takový ty kraviny o nich, že jsou XXX atd..tak to si strčte, ...však víte kam!!!! *16* *16* Takže Pussycat Dolls jsou prostě skvělý a nejraději mám Nikky Scherzinger, je fakt skvělá, má moc krásnej hlas!!! *14* *14* *14* *14*
    Lidi prosím registrujte se co nejvíce do tohoto fanclubu, prosím...
    S pozdravem Nicole Scherzinger *3*
  • Jsou nejky na celým světě! Pst BEST! :-*

    Jsou upe nejky na světě! Mám o nich blog a k němu gallerku a jsou pst best! Umím všechny jejich tanečky a mám všechny CD a plno plakatu atd. A to jejich novy cedečko je bomba! Jako upe...Takže kdo ho neslyšel ať si ho okamžitě poslechne!!! Jo a pls kdo chce tak ať navštíví můj blog: http://www.nicolescherzingerpcd.blo g.cz
  • Nejjj

    Jsou nejjjjjjjjjjjjjjj.Já chodim na tanečák a tam pořád chcem tancovat na Pussycat Dolls píseň Buttons!!!!Jsou prostě nejjjjjjjj!!A kdo si myslí že ne tak jsou pěkně debilní a ať jdou do řítě:p!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! *4* *10* *10* *16* *16* *16*
  • Hlasovani

    Ahoj vyber nej videoklip od Pussycat Dolls tady http://nejod.blog.cz/0810/nej-od-pu ssycat-dolls-4#komentar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit