Přejít na výpis diskuzí

Vanilla Ninja

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-)

    ahuj lidi vanilla ninja je nejlepšííííííííííííí
  • :-)

    Ahojky lidičky,jé konečně sem našla pár lidí,co zanjí Vanilla ninja..a dá se tady s někym o nich kecat.!Znám už od té doby co začali,byla jsem na jejich živým vystoupení v Německu.Prostě jsou boží.I když zpívají ve třech(spíš takowej pop)tk ae jejich písničky jsou pořád bezwa nemyslíte?Nejwíc se mi ale líbily,když s nima etě zpíwala Maarja.5ekla bych,že z nich zpíwala nejlíp.Hle mě taky sere,že Lenna se chowá ako šlapka:-( *10* ae už sem si docela zvykla.Páč se stala strašně namyšlenou pipinou.Kati si přidělává modelingem už od začátku a Piret moderuje,páč jí to bawí. *4* A nowý cédečko už mají v plánu.Písen Crashing through the doors měla welký uspěch v Estonsku a hodlají i natočit videoklip. *3* takže možná příští rok vyjde i nové Cd...doufám *4* !!nawíc sem to četla u někoho na blogu..M¨wsmr**
    • Re: :-)

      se mnou nikdo o nich nechce taky kecat máma říká že spívaj falešně to není pravda *10*
  • !

    ony sou stejně nějaké ku**y.. *8* nic
    moc
    • Re: !

      ty krávo asi ti dojedu rozbít hubu krávy nejsou jedinej kdo je kráva seš tady jenom ty swině jedna zkurvená sou nejlepší to nezměníš *3*
    • Re: !

      Hle asík ti to řeknu takhle Njesou kurvy..Jejich manažerové to z nich dělají...Wšiml(a)si toho,že když byli ve 4 byli to takowé rockerky.Měli totiž podobného vydavatelé.Jenomže ted mají nahravací studio spíš takowé popové!Ae přesto zřejmě o nich nits newíš tak je takhle nepomlouwej..Jediný co ti řeknu je to že Lenna kurwa je!! *4* s tim stebou souhlasim!Ae Piret a Kati si oupa hafo megastický holčiny:-)
      • Re: Re: !

        aha .. tak to já to řeknu zas takhle :) .. byla sem jejich fanynka asi tak dva roky,měla o nich stránku a každý den pečlivě sledovala novinky .. časem mi došlo že to sou jenom barbie,které si hrajou na rockerky,a kurvy jsou už aspoň proto,že ze sebe je nechaj dělat :) kdyby nebyli,byli by schopny si najít gramofirmu,které z nich nebude dělat to co nejsou a budou si aspoň schopny napsat vlastní texty .. ale ne .. asi jim to takhle vyhovuje .. jsou jenom trapná castingová kapela,která si nechá řídit,jak to co hraje,tak i to co nosí .. myslím že je znám dost dlouho abych to o nich věděla :) *13*
        • Re: Re: Re: !

          lenze ty asi nevies ze oni si texty PISU SAMY!!! hlavne piret, ona stale pise texty!!!
          • Re: Re: Re: Re: !

            i kdyz uz nejste jejich fanousci nebo ste ani nebyly tak to neznamena ze o nich hned musite rikat ze jsou kurvy......jak muzete mluvit o necem co ste ani nezazily...kdyby ste byly na jejich miste treba byste delaly to same....treba ne ale to nevite tak je prestante pomlouvat.....ja sem jejich big fan...taky me stve co delaj ale urcite o nich nehodlam rozkrikovat ze jsou kurvy
            • Re: Re: Re: Re: Re: !

              Přesně tak.
    • Re: !

      joo sou to kurwy ... barbíny woe !!!! si hrajou na kdovíjaký rockerky přitom stojí za hovno ... další pussycatdolls !! *16* *13* *10*
      • Re: Re: !

        vy debilové kdo proti nim něco má at přijede rozbiju mu hubu *10* aby věděl oni sou nejlepší a vubec nejsou kurvy kdo si to myslí je na palici a je vymaštěnej jak pekáč na buchty,a je 3násobnej zmrd
  • lessbyy

    sere mě že se tedď nechali Lenna a Piret spolu vyfotit nahé jako lesby....TRAPAS!!!!!!!!!!!!!!
    • Re: lessbyy

      to bolo proti AIDS ... keby to nebolo tak by to nenafotili...ja by som to pre dobru vec urobila tiez
    • Re: lessbyy

      To prej proti nemoci AIDS nebo co...
      Ale taky me to se**... *9* *9*
  • ?????

    Už aby Vanilky přijeli k nám do ČR
  • no music

    nevyjde....katrin dělá modelku,piret moderátorku a lenna štětku u baru...
    • Re: no music

      Kivilaan ti swině Lenna dělá štětku a jak to mužeš vědět radši si je neber do tlamy nebo uvidíš
    • Re: no music

      tak to ti neuvěřím
      • Re: Re: no music

        katrin si přece přivydělává modelingem za celou jejich kariéru,Piret přece moderuje MTV Esti a no Lenna,jak jinak to nazvat,když zpívá po barech sexy back...
        • Re: Re: Re: no music

          neuvěřím ti to, ty jsi ji tam viděla?????já teda ne. a docela dost pochybuju, že jsi byla někdy v tom baru
          • Re: Re: Re: Re: no music

            kdybys je znala tak dlouho jako je znám já,určitě bys to věděla taky .. na youtube je plno vystoupení po estonských barech,kdy tam Lenna zpívá sexyback,jestli nevěříš,tvůj problém,ale kdyby ses o ně trochu víc zajímala věděla bys to ... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              To jsi vážně tak blbá, že jsi nepochopila můj předposlední komentář? Za to bych se ti vysmála do xischtu, to by pochopila i ta nejblbější blondýna. A proč máš napsané autor Kivilaan, když to není k vůli ní???( Tuhle věc by nepochopil ani ten nejlepší mistr světa v chápání věcí, blbpko). To je jasný, jsi do ní zabouchnutá lesbo.........fffffffffůůůůůů ůůůůůjjjjjjjjj
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              omg to fakt ne kvuli triinu :D ta jeji solovka je tez na hovno..a ve VN tky..stejně to byl pop..takovy disco smažky:D dit je to barbina vedle barbiny...ten jejich new styl ala pussycat dolls :-/:-/ ... woe dit vypadaj jak kurvy..a jeste hur nez pussycat dolls..nejvetsi laciny stetky..boze mi rekni jestli ony sou rockerky...fakr rekni mi to a ja se smichy poseru:D ... vetsi sracku sem uz fakt nevidela...ae ne ony sou fakt strasny "rockerky" az na to ze se oblíkaj jak levný kurvicky a spivaj pop:D boze dit uz ani zadnou desku nevydaji..meli uspech,ae nechali si do vseho kecat a ovladat se nakladatelstvím...samy sou stejne neschopne..si jen muzou zelejst do toho svýho estonska a zpívat si tam po klubech..nikdo jiny na ne neni zvedavej ....
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              a třeba už nechtějí být rockerky, to soudím podle toho jakou dělají muziku
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              Víš proč mají v názvu Vanilla??Protože jsou blond a to říkala Piret an jednom DVD jo a nemusíš mi popisovat, jak se Lenna oblíkala, já to vím, poslouchám je asi od roku 2004 a nemáš je náhoudou nerada jen k vůli tomu, že Triinu Kivilaan od nich odešla a o její solovce skoro nikdo neví?
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              For saša →
              já VN poslouchala asi 3roky a byla jejich velká fanynka .. do tý doby,než z nich nebyli blondyni a nenavlíkli se do sexy šatů .. Lenna dřív nosila otrhané džíny,tenisky a triko .. a co ted????? je z ní blonďatá barbie,co se fotí nahá,kroutí se v "sexy" šatičkách na jehlách a do mikrofónu mečí jak koza .. jestli tohle není štětka tak nevím .. viděla si snad fotky kde vystupovali VN se dvěma holkama jako pussycat dolls?? omg ... pokud se ona snaží být sexydiva,tak se jí to nedaří .. jsou směšné jak ze sebe dělají rockerky a přitom vypadají jako levné coury ... *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              jo a já jsem tam viděla, že to bylo na nějakém koncertě v televizi a ne v baru, klidně ať se dá taky na solovku a je víc zpěvaček, které chtějí být za sexydivu a to není jen u zpěvaček, takže to ještě neznamená, že je to štětka
            • Re: Re: Re: Re: Re: no music

              ty Kivilan když je tak pomlouváš, tak proč se o ně tak zajímáš,???přece když někoho nesnáším, tak se o něj nezajímám a nedívám se na ně na youtube, ne?nebyla jsi tam a neviděla jsi ji tam, souhlasím s natálií
  • ?????

    Ahoj sem tu novej.......Chtěl jsem se zeptat jestli někdo nevíte kdy vyjde nové cd
    • Re: ?????

      Ahojky! O novém CD taky nic nevím, ale Triinu má asi sólovku, protože na youtube.com jsou jenom její písničky HOME a FALLEN.Zatím jsem si ty písničky nepouštěla, ale chystám se na to a pak se ozvu, jak jí to jde sólo. Papa *3* *1*
      • Re: Re: ?????

        ja mam originalne cd triinu cele!
    • Re: ?????

      jo taky by mě to zajímalo
  • New Fotky

    tak jsem tu dala nejaky new fota,tak snad uz tak nebudete tvrdit ze to sou kdovijaky rockerky..ty fotky sou strasny..jak barbie....dala jsem nove i u lenny a piret...a new singl crashing trough the doors je fakt..falešnej pop *10* *7* *9* *9*
  • Crashing through the doors

    je to tady!!!!NEW singl!!!!
    http://ssj4.wrzuta.pl/au dio/3gSklF4zh5/
    tam si ho muzete poslechnout *3* *14*
  • NEW singl!!!!!!!!!!!

    9.května Vanillky budou mit premiéru novyho singlu!!! *14* *14* *14*
    Menuje se CRASHING THROUHG THE DOORS
    a text napsala Lenna s Piret.Měla by to byt balada, ale to neim jiste *4*
    ja uz strasne moc tesim a co vy????? *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit