Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já byl spokojenej jak ze smlouvou tak s úrokem co mi nabízeli. Popřípadě se dá s němi parádně domluvit))
  • Já si kupoval auto a podepisoval smlouvu v AAA auto Brno. A? Vše jsem si řádně přečetl, nikdo mě neušulil a na vším jsme se bez problému dohodli :)
  • Já dávám jednoznačně přednost autům z AAA Auto než menším bazarům nebo autům z dovozu.
  • Na AAA Auto se mi líbí velký výběr aut. Hlavně teda škodovek. Už má od tama dvě a všechno bez problémů :)
  • Mě se hodně líbí, že když jsem v AAA kupoval auto, tak jsem pak nemusel řešit žádné papírování kolem vozu, vše vyřeší za vás jsou to opravdu jedničky na trhu
  • Chtěl jsem si auto z dovozu, ale když jsem si pak spočítal kolik stojí náklady za dopravu a přepis tady tak jsem se rozhodl pro auto v ČR. A nakonec jsem koupil v áčkách a ještě jsem ušetřil.
  • Prodával jsem auto na inzerát dva měsíce a nic, pak jsem přijel do AAA a dostal jsem ještě o 5 tisíc víc, než jsem měl na inzerátu
  • Také jsem se dlouho rozhodoval, kam jít pro auto, nebo jestli dokonce volit auto z dovozu, ale pak jsem navštívil AAA auto a díky jejich záruce na výměnu 7 dnů a záruce na motor, jsem koupil auto u nich
  • Mám s prodavači z AAA velice dobré zkušenosti, vždy mi poradili velice dobře :-)
  • Líbí se mi jejich záruka na motor, a také podmínky úvěrů, které vychází velice dobře
    • Také jsme u nich kupovali škodovku na úvěr a musm říct, že financování mají opravdu dobře udělaný. Lepší než u malých bazarů.
      • Jo to financování v áčkách je luxus oproti malým bazarům. AAA za mě udělalo v podstatě vše, jen je dobré si všechno hlídat a číst :)
    • Přesně kvůli tomu jsem také nakupoval u nich, protože tyto podmínky Vám malý bazar nedá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit