Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já mám taky dobré zkušenosti, když jsem podepisoval smlouvu a něco se mi tam nezdálo, tak se to upravilo podle mě
  • Já jsem byla překvapena z velkého výběru automobilů všech cenových kategorií, myslím, že si tam každý najde auto dle jeho představ
  • Já si teda raději vybírám auta z velkých autobazarů a to např z Áček. Zaručená spokojenost a hlavně velký výběr. Určitě také lepší než mít nějaké dovezené auto z mini bazaru kde nemůžete ani vy sami vědět jakou má historii apod.
  • Já jsem kupoval před 6 lety auto z ciziny a takovou chybu už bych nikdy neudělal, jednak se to finančně moc nevyplatí, ale také jsem měl velký problém s přihlášením, teď jsem koupil auto v AAA a vše v pohodě
    • Tak to máme docela podobnou zkušenost Baboši. Já teda teda koupil auto ze zahraničí, ale musel jsem ho též hned prodat protože s tím byli samé problémy..No a teď? Hledám kvalitní bazar kde by se dalo sehant něco dobrého a hlavně kvalitního...Nevíš o něčem? Nebo spíš by jsi něco nedoporučil? díky))
  • Já jsem byl velice spokojen, s podmínkami jejich úvěrování, kdy jsem na auto dostal ještě slevu :-)
  • Prodával jsem do AAA své VW polo, a nakonec jsem si tam koupil i svého superba, je tam fakt velký výběr aut
    • Jak proběhl prodej? Mohl by jsi se rozepsat. Také chci teď prodat fiata ale nevím ještě kde. Díky!
  • Já se v autech moc nevyznám a přítele nemám. Takže jsem na nákup auta byla sama. Taady v Brně jsem zkusila AAA Auto. Ze začátku jsme teda byla nervozní protože jsem sama nevěděla co chci, ale ujmul se mě příjemný a hlavně milý chlap co tam pracuje a na vše se mě ptal, jak dlouho to chci používat na co, kolik toho budu najíždět a podobné otázky. Byla jsem tam asi 2-3 hodiny ale nelituji toho. Nakonec jsme vybrali Fiata Punto a jsem velice spokojená:))) Naštěstí musím zaklepat a zatím nemám žádné problémy. 10/10
  • Koupil jsem v AAA golfa z roku 2001, neskutečně pěkné autíčko, jezdí jak drak :-)
  • Mám už druhý rok fabii z AAA, můžu zhodnotit, že za celé dva roky, jsem nemusela do servisu, vždy mě všude dovezla, jsem velice ráda, že jsem si ji vybrala
  • Byl jsem už dvakrát v AAA, jednou jsem kupoval auto já, podruhé kámoš, jsem rád, že jsem si mohl udělat svůj názor na chování AAA, které vůbec není takové jak ho každý popisuje, oba případy úplně v pohodě prodej :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit