Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem tam během hodiny vybrala krásnou fabii, která neměla moc najeto a byla za slušnou cenu :-)
  • Byl jsem strašně rád, že jsem nemusel řešit přepisování automobilu, že to v AAA řeší oni :-)
  • Taky mám mazdu z AAA je to moje první auto bral jsem ho tehdy na úvěr, který už mám zaplacený a musím říct, že vše proběhlo v pořádku :-)
    • Mám taky mazdu z AAA, to jsou velice kvalitní auta mám na ni našlapáno už 420 tisíc km
  • Já si myslím, že by si tam každý měl zajít sám a udělat si svůj názor, jinak ty co tam nic nekoupili a jen pomlouvají nic nepřesvědčí, já jsem tam auto kupovala a za mě proběhlo vše v pořádku
  • Vůbec autům nerozumím, ale jelikož nemám nikoho kdo by mi poradil, tak jsem šla do AAA úplně bezradná, hned u příchodu se mě ujal krásný prodavač, který mi s výběrem pomohl, nejprve zjistil na co auto potřebuji, jestli budu jezdit dálky nebo spíše do města, a doporučil mi peugeot 207 :-)
  • Mám autíčko z AAA Brno, prodavač velice příjemný a autíčko parádně jezdí, už jsem s ním zažila mnoho pěkných výletů :-)
    • Také jsem koupila v AAA své první autíčko, užila jsem si s ním už spoustu šťastných kilometrů :-)
  • Mám taky auto z AAA auto Olomouc, a naprosto spokojený jsem byl při nákupu, cena aut stejná jako u ostatních bazarů, takže žádná předraženost
    • Také jsem kupoval auto z Olmika v AAA, a můžu je pochválit od začátku nákupu se mi prodavač plně věnoval :-)
      • Mě se líbí jejich kompletnost služeb, že auto přihlásí, úvěr zařídí, velice dobře se mi u nich nakupovalo
        • Ano to je paráda, pro někoho kdo se v tom nevyzná, tak za něj vše zařídí :-)
  • Také mám auto z AAA a nemůžu si ani trochu postěžovat :-)
  • Moje zkušenost s AAA je dobrá, velice profesionální přístup prodavače, i pána který semnou vyřizoval úvěr
  • Mám jedině dobré zkušenosti s AAA, naopak s nákupem auta na onzerát mám dost špatnou zkušenost

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit