Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A já mam dost z tebe! Nechápu,že když tu píšeš jak si telenovely nikdy ráda neměla,proč teda vůbec ztrácíš svůj drahocený čas a musíš to tu komentovat.Tak si běž hledět seriálu co si jmenovala a nestarej se o něco co tě nezajímá! Je to trapnééé!!!!!
  • Naprosto s tebou souhlasim.Taky mě na tom nejvíc zaujala ta kultura,tradice,zvyky co mají.Vidět aspon jak přibližně to chodí v jiných zemích a ta hudba k tomu je taky úžasná.:)
  • Hale,když se ti to nelíbí nemusíš si toho vůbec všímat.Pokud máš negativní názor,dá se říct i slušně.Jistě máš svoje oblíbený pořady do kterých ti nikdo taky neleze,takže pokud máš s touhle telenovelou problém,přepni TV a drž hubu!A nech ostatní at' se dívaji na co chtěji!
  • abigor
    větší píčovina neexistuje.. lidem kterým se to líbí to nemají v hlavě moc v pořádku.. nevim co je na tom nejhorší..jestli příšerná hudba, dementní jména jako šeredáza,šerednázáda nebo co to je, nebo ty hnusný turecký držky, který když uvidím jen v reklamě tak hned přepínám :)) jsem moc rád že už to skončí. Konečně neuvidim ty pitomý ksichty snad aspoň půl roku :)) jinak na nově těch dobrých seriálů moc není.. když přestali dávat Dr. House, už se na to ani nedá dívat. Jen na mentalistu se to dá přepnout.. jinak hrůza..
  • Kheso17
    neměl by být ten originální název spíš Binbir Gece než 1001 gece ??? to 1001 gece je divný *1* *1* *1*
  • Naprosto souhlasím,větší nesmysl jsem ještě nikdy neviděla.Je to naprosto o ničem. Šeherezádka se pořád jenom lituje,jaký je chudáček,a jak jsou všichni kolem jenom zlí, pořád vyžaduje,aby se jí každý za každou blbost omlouval a Onur je zase pěkně praštěnej, že vůbec má o takovou ženskou zájem,protože ona si ho stejně nikdy nevážila. Tenhle typ seriálů jsem docela často sledovala, ale teď jsem tímto seriálem naprosto zhnusená. Jenom čekám,až už tenhle nesmysl skončí,a doufám,že to už opakovat nebudou.Myslím,že je spousta hezčích seriálů,který mají aspoň nějaký smysl,a který by měli dávat.
  • Kolik to má vlastně dílu?
  • Miluju ten seriál,je skvělý,vždycky u toho brečím. *14*
  • Neví někdo ským je veskutečnosti benu a kerem ??? odepište pls na email
    katka.3110@seznam.cz předem děkuji *2*
  • Tak proč se na něj díváš?? :) Mně se náhodou líbí a nemyslím, že by byl jen pro staré. U nás doma na něj koukám já, mladší sestra (12), mamka, babička i prababička (82) :). Turci zde ukazují svojí kulturu, vztahy mezi lidmi, to že i dřívější záležitosti, když vyplynou časem na povrch, pořádně zkomplikují lidem život. Je hlavně o citech, starostech, odpuštění.... Prostě mě tento seriál baví..:) Ale to je věc názoru..;)
  • Tentoseriál není nic moc ... vlastně oničem neni jedinné co se tam odehrává tak je to že se tam každý rozvádí brečí a nebo zase milují. Jediné co je na něm zajímavé tak je to že am pošlou nějakou mrchu aby kvulí ní se onur se šeherezádou rozešel a potom zase usmířil a taky pořád někdo jezdí do nemocnice jinak je ten seriál o ničem. prostě nudný seriál pro staré lidi *10*
  • No to rozhodně je lepší!! Taky ho mám ráda. Ti herci jsou skvělý. Nejraději mám Onura, Melek a Bennu :) i když teď pije, ale na druhou stranu se jí ani nedivím, to co prožila, když se jí narodil mrtvý syn, je hrozný. A Kerem je taky dobrej. I Mert, Šehe, Kaan, Liliputka, Burak.... No prostě celej seriál je super!! :)
  • Néééé ať nekončí!!!! =(((((((((((((((( Ten seriál zbožňuju je NEJ!!!! A herci v něm jsou skvělí!!! ♥ Tento film je lepší než Ordinace v Růžové zahradě a podobně!!..
  • Tento seriál je úžasný!!!♥♥♥ Je neustále ohromně zajímavý!!! =))) Já ho náhodou zbožňuju!!♥
  • Větší hovadinu snad už natočit nemůžou *16* *16*
  • Tento seriál se mi taky moc líbí. Je škoda, že za pár dnů skončí.:( Bude se mi stýskat, protože je tam spousta skvělých herců. Koukala jsem na youtube taky na originál a je to škoda, co všechno se tam ještě stane. Ale i tak je to skvělý seriál.
    Jen mi uniklo, nevíte někdo jestli se Melek vrátí k Burakovi nebo bude s Mertem?? Díky
    Tisíc a jedna noc = nejlepšííí :)
  • Re: Hrůza!

    No tak je nechápej a nechlub se tím !!!
  • Re: jo

    Opravdu velmi vtipné, málem jsem smíchy spadla ze židle...
  • Re: Two and a half men

    A proč to píšeš sem?! Nás nezajímá, co bys chtěl .
  • Re: fafaf

    Když ten seriál nechceš urážet, tak proč ho urážíš?! To je trochu na hlavu! Každá televize se snaží uspokojit co možná nejvíce diváků a každý má rád trochu něco jiného. To, co se může líbit tobě, ostatní mít rádi nemusí. Když se ti ten seriál nelíbí, tak si jdi stěžovat někam jinam, tady to fakt nikoho nezajímá. Dívej se na to, co máš rády ty a ostatní, co se jim Tisíc a jedna noc líbí, neotravuj trapnými komentáři, nikdo tě nenutí, abys to sledovala a komentovala!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit