Přejít na výpis diskuzí

Tisíc a jedna noc

FILM 11.2.2011 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: napište pls...

    voyo.cz..nebo uloz.to
  • napište pls...

    nevíte pls kde bych se mohla kouknout na celou tu telenovelu??? od začátku? předem dík za odpověď ... ;))
  • Re: :-)

    originální jazyk není arabština, ale turečtina ;)
  • Re: :-)

    mě taky to mrzí co se tam stane taky jsem to viděla je to škoda
  • jo

    Šehrezáda-Šerednézáda
  • delfinek1991

    narozeniny

    chci poprad k narozeninam, ktere slavi Tardu Flordun - predstavitel Kerema. At natoci jeste spoustu super filmu a serialu (ktere doufam prijdou az k nam do cr) a aby si uzival zivota
  • mcr-nika

    Re: :-)

    ja to chci taky vedet :D
  • Re: :-)

    já bych to ráda věděla napiš na můj pofil pls:miley1cyrus díky
  • delfinek1991

    :-)

    ahoj, tento serial se mi hrozně líbí. :o) dokonce na to koukam na youtube v originalnim jazyce (arabstina) s ruskými titulky. nerozumim to mu ani slovo *1*, ale stejnak se na to musim koukat :D a dost me mrzi co vsechno se stane. Nebudu zminovat pro ty co se chtej nechat prekvapit
  • delfinek1991

    :-)

    ahoj, tento serial se mi hrozně líbí. :o) dokonce na to koukam na youtube v originalnim jazyce (arabstina) s ruskými titulky. nerozumim to mu ani slovo *1*, ale stejnak se na to musim koukat :D a dost me mrzi co vsechno se stane. Nebudu zminovat pro ty co se chtej nechat prekvapit
  • Re: Hrůza!

    ty seš hrůůůůůůza!!
    ne ty seš pííííča!!
    ty zabedněná píčo skvislá když se na to nedíváš tak to nekomentuj!!
  • Re: Hrůza!

    Tak dost každý má rád něco jiního a každej je jinní tak se tady nehádejte a nepomlouvejte to co se vám nelíbí když se to třeba líbí jenom druhejm... a ješte něco co kdyby vám taky někdo nadával na váš film tak by jste taky se smály nebo co? *1* *1*
  • misanet

    1000 a 1

    nemáte nikdo znělku tohoto seriálu když tak mi pošlete odkaz ke stažení díky :D *5*
  • mileycyrus9

    Šeherzáda

    Je to hustej film koukam se na to *1* *1*
  • miky

    Dobrý film *14*
  • nika1979

    Re: Re: ♥♥♥

    mě jse ten serial libi takže ho zbožnuju ja chapu očem toje..viš o lasce karieře.. oživotě{╚«║ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • dirty.diana

    Re: Hrůza!!!

    běž do píči ! krawooo bez si psat na tom a jerryho a ne tady kundo!
  • dirty.diana

    Re: fafaf

    ohh jdi do televize a nova a tohle jim rekni kravo ! ses uplne vypatla tam prepnii primu primu cool nova cinema a bez do pici a cum na to! nam se ten serial strasne libi,ten film je strasne krasnej.nevis co je dobry.kurwo !! *8* *8*
  • dirty.diana

    Re: Hrůza!

    Bíš co ty píčo bež do píči a neser se tady.Když se nepodíváš od začátku tak to nepochopíš na ten serial se můžou koukat lidi kteří jsou chápavý takovyý kundy jako si ty se na to koukat nemůžou.Tak tdy nepiš !!piš si na medvídka pů ! To je o 00ˇkrat lepší ne?
  • lucik188p

    Onur a Šeherezada

    jo vjedeliste žš Onur a Šeherezada jsou veskutečnosti manže a maj sina Aliho *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit