Přejít na výpis diskuzí

Padesát odstínů šedi

FILM 12.8.2013 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Aj mne sa tento film páči a taký dobrý romantický. Herečka Dakota Johnson tu výborne zahrala😍

  • Mě osobně se film líbil, taková "přisprostlá" romantika. Doufám, že bude pokračování *1*
  • Co nezapomeňte je ještě jeden díl a jmenuje se 50 odstínů ostudy.. ! ;) Nevěříte tak něvěřte .. ;) Jinak ten film jsem ještě neviděla ale chci se podívat.. :3 *14* *14*
  • film je to docela dobrej jen ten konec se mi nelíbil pro mě to žádný konec nebyl tak snad bude nějaké pokračování.
    • Bude roku 2018 dvojka
    • ten konec prvního dílu takový je, druhý díl na to navazuje, jen musíme počkat až bude natočený, prý přijde do kin až v roce 2017
  • Tento film hodnotim ako taky priemer,ani extra prepadak ale ani ziadne oscarove dielo....miestami trochu nudny ale dalo sa.Uvidime o com bude 2-ka =) az vobec bude=(
    A co sa tyka hlavnych postav,Dakota v pohode(no v ulohe anastacie by som si vedela predstavit aj niekoho ineho)ale Jamie...cakala som viac...namiesto sexy tajomneho podnikatela mi skor pripadal ako nejaky psychopat :D sorry ale taky som z neho mala dojem.Myslim si, ze na postavu Greya to nebol velmi dobry vyber.Mozno keby ho hral napr Johnny depp,Aidan turner alebo taky Richard Armitage(ktori vedia pohladmi doslova vyrazit dych)...uz len vtedy by som odpadla =D
  • Samý mistři světa tady! :-) Film byl perfektní a herecké výkony lepší než bych od dvou tak málo vyhraných herců čekala. Příště se nám předveďte před kamerami sami..
    • přesně tak!
  • At si řika kdo chce co chce bylo to super.
    Komu se to nelibylo tak to asi jeste nezkusil takovyto druh rozkoše.
  • Docela jsem se těšila, ale fakt mě to zklamalo. Podle mě takhle D/s vztahy nevypadají a mistr Grey se choval dost podivně. Docela dobře je to popsané tady http://vibratory.net/clanky/s-psychicky-narusenym-milionarem-v-posteli-301/
  • nuda
  • větší hovadinu jsem dlouho neviděla. Celý film o ničem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit