Přejít na výpis diskuzí

Padesát odstínů šedi

FILM 12.8.2013 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Četla jsem půlku prvního dílu...Dál to prostě nešlo...Větší hovadinu jsem v životě nečetla! Jsem čtenář a asi trochu náročnější...Po dlouhém přemýšlení jsem na to šla a film byl dokonalý! O 100% lepší než kniha, což se mi stalo poprvé v životě! :-D
  • Nevíte jestli se natáčí druhý (50 odstínů temnoty) a třetí(svobody) díl? A kdy bude premiéra toho 2 dílů? Děkuji
  • Berte to s nadhledem a neblbňete z toho.......
    • Ano beru to s nadhledem,ale bohužel mě štve že do toho fušuje někdo kdo tomu nerozumí režiser si měl uvědomit že to neni pubertální sexy romance jako prcičky,ale erotický román s plným nábojem bohužel asi vyšší kalibr než mohl zvládnout.
  • Tak co říkáte na film 50 odstínů šedi? Dle mého totální propadák,špatné obsazení i nerealistický herecký výkon, kniha je z 90% o sexu film je tak o 10% a zbytek je dost nepodstatný. Herci nejsou přirození nic tam není přirozené,tato dvojice naprosto k sobě nesedí ani do filmu ona je jako stará panna a on jako nacistický voják,ani nemají chování postav jak často si Anastazie kouše ret pořád Dakota za celý film 2x Christian je výbušný uzavřený nevyspitatelný a hlavně sexy, Jamie ten je monotonní jednotvárný bez emocí prostě jako by měl botox. Sice nejsem režisér ani herec,ale vzhledem k tomu jak je kniha napsaná velmi realisticky tak myslím že jak režisér tak herci měli tento styl respektovat. Tak že dle mého názoru kdo na to nemá koule tak nemá v tomto filmu nic dělat! Bohužel po chvalozpěvech je to totální fiasko na filmu mě nic nezaujalo.
    • Tak toto je pro me naprosto top komentar, presne tak to vidim i ja bohuzel :(
  • Nevíte kdy budou na ulož to nebo někde ke stažení nebo online ? Děkuju za odpověď *4*
    • http://stream-a-ams1xx2sfcdnvideo5269.cz/okno.php?film=MjY4MzI=&new_way=yes



      ZDE JE ODKAZ NA FILM ONLINE *1*
    • aj ja by som to chcela vediet *3*
  • 50 odstínů šedi je moje úplně nejoblíbenější knížka! S lásenkama jsme je všechny četly asi milionkrát! Jamie a Dakota jsou podle mě úplně nejlepší!!! Vždycky jsem si přála zažít něco jako Anastasie a mít svého pana Greye *14* *14* *14* Určitě tam se svým boyfriendem zajdu a třeba se i něco přiučm :-D
  • Je zajímavé, že na YouTube je daleko více trailerů s Alexis Bledel a Mattem Bomerem a upřímně řečeno mi tato dvojka sedí do rolí daleko víc než Jamie a Dakota. Podle knížky má mít Christian uhrančivý pohled, Jamie mi moc uhrančivý nepřipadá, na jinou roli snad, ale na hlavní nemá ... myslím, že zůstanu u knížek a své fantazie...
    • souhlasím
    • Máte pravdu taky se mě více líbí Alexis s Mettem.Sedí mi tam více než ti druzí a nechápu proč je vyměnily a nehrají to oni dva. *9*
  • Prosim kdo tedy bude hrat Ch. a A.?
    • Jamie Dornan a Dakota Johnson
  • Tak to tak vypadá, že jsem jediná, která je odvařená z Jamieho Dornana. Když jsem viděla ten trailer, padla mi čelist na zem. Ty jeho neskutečné oči a pohled. On je pro mě Christian Grey. Jsem opravdu ráda, že Greye nehraje Hunnam.
    • přesně takhle jsem si Christiana představovala *14*
    • Pro mě je odvařená slabé slovo. ten muž je dokonalý... A pro tuhle roli se dokonale hodí. Taky jsem ráda že ho nehraje třeba ten Robert Patinson nebo jak se jmenuje =)
    • Nejseš samotná komu se líbí Jamie je doopravdy nádhernej možná mmě to připadá že je to lepší než Alexis s Matten:)
    • Taky se nemužu traileru nabažit,Jamie Dornan je uplně přesnej,ach ty jeho oči,takže skvělý výběr hlavní dvojice.kdo neviděl trailer nemůže posoudit *3*
    • nejsi jediná :o)) já jsem z něho totálně odvařená a už když jen vidím ty fotky, wauuuuuuu, nemůžu z něj ty oči spustit :o)) a po shlédnutí traileru ještě větší wauuuuuuu :o)) on bude neskutečnej :o))
  • Myslím, že se tam oba skvěle hodí :) Už se vážně těším :3 Jo a děcka, jak si tu tak čtu ty dřívější komenty - je to Matt BOMER, ne Boomer, nebo jak že jste to tady psali... -,- Jen takový postřeh ;)
    • děkuji, děkuji, děkuji :) konečně normální názor :) taky si myslím, že se tam oba moc hodí :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit