Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    cute fajn,, Alenka řiši divu,,,,,,,,
    kloboučnik........... užasnej Johnny Depp
    zbožnujuho mocc *14* *14* *14* *14*
  • Nejlepší je písnička cok ní nazpívala Avril Lavigne *4*
  • love007
    Tenhle film mi příjde maximálně úchylný a šilený-takže v pohodě...
  • no pohádka celkem ujde ale nejlepší je stejně ta píseň od AVRIL LAVIGNE je stejně nejlepší. *2* píseň *11* film
  • Pěkný, ale drsný
  • nejlepší stoho byly alenka a kloboučníík.....já miluju kloboučníčka *14* *14*
  • Anne Hathaway tam podle mě zazářila nejvíc *14* *3* *2*
  • Je to dobrý film.Hrají v něm skoro všichni smrtijedi z Harryho Pottera-Helena Bonham Carter(Bellatrix Lestrange),Alan Rickman(Severus Snape) a Timothy Spall(Peter Pettigrew) a Frances De La Tour(Olympa Maxime).
  • Je to britský film
  • je to jeden nejlepších filmu *3* *14* *14* *14*
  • ??????

    Proč je havran jako psací stůl?
  • Re: nwm to

    Taky by se mi to docela hodilo!! *1* nevite to někdo?? prosím odepište!!!!!! :)
  • bellatrix22

    supééééér

    Je to ten nejlepší film na světě!!! miluju ho!!! třeba... mmm... Kloboučník: Proč je havran jako psací stůl???

    a nebo Březňák... když přijíždí stain jak říká, O ne! a ten ksicht... dokonalost... *14* *14* *14*
  • ...

    Tak toto je fakt parááádní film takovych filmu by mohli natocit jeste jako víííc!..:DD Ale nejlepší byla ta kráálovna ohnova srdcovka nebo jak!..:DD
  • ninusqa

    :D

    Já nemůžu s tý Srdcový královny :D .... ten dabing je úplně úžasnej ... *4* *3*
  • Re: Re: XD

    ...precti si predlohu. Autor-Lewis Carol. *4*
  • Re: XD

    Mě se ten film taky moc nelíbil, obzvlášť ta Alenka... Přišla mi nesympatická, taková divná. Od děje jsem čekala více. Johnny Depp a srdcová královna byli super, ale to je asi tak vše. Burton mívá lepší filmy a myslím si, že tenhle film mezi jeho lepší vůbec nespadá.
    Jakmile se Alenka dostala k těm dveřím (začátek), myslela jsem, že to vypnu, jelikož mě to fakt nebavilo. Počkala jsem chvilku a děj mi přišel až trapně o ničem. Do konce jsem se nakonec dodívala, ale spíše ze zvědavosti co z takové slátaniny udělají... Tomu filmu bych dala 20% a to jen díky efektům, které ve filmu byly použity.
    Zajímalo by mě, čím to, že ten film je takový jaký je, možná je to tím že Burton spolupracoval s Disneyem, možná je to tím, že ten film je pro malé děcka... *9* Snad příště bude film od Burtona lepší... *16* *8*
  • anulinka11

    nwm to

    Odkud ten film pochází, kde byl natočený, kde má původ??? diik *7*
  • Skvělej filmík

    Zase jeden z opravdu povedených filmů od Tima Burtona s opravdu výbornými herci. Johny Depp opět nezklamal a film tak na mě celkově zanechal moc pěkný dojem. Nevím, co ještě dodat, prostě film, asi stejně skvělý jako například Karlík a továrna na čokoládu (další z mých oblíbených filmů), kde Johny byl samozřejmě úplně úžasný. Prostě SKVĚLEJ FILMÍK. *3* *14* *4* *4*
  • anyxx

    Re: BEST

    mě se líbílo jak ten králik hodil po tom Stainovi hrnek a řekl: Jdeš pozdě na čaj:D *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit