Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kailianka

    Re: Re: Re: Burton,Depp,Carter

    má "hrát" pana housenku...sem zvědavá, jak to provedou, možná bude jenom dabovat :-(
  • wendy92

    Re: Re: Burton,Depp,Carter

    V Alance bude hrát i Alan Rickman??
  • Nemůžu se dočkat!!!

    Už se toho filmu nemůžu dočkat..Johnny je skvělý herec a po boku Alana a Heleny to bude nejlepší film! Jestli to má být v 3D, tak tasm na to budu chodit furt *15* *15* *15* ....Jsem moc zvědavá...už jsem viděla i trailer!
  • zewla

    Re: Sweeneyho komando 3:)

    Náhodou ten jeho zjev je správně ujetej a tak si myslím že bude do téhle ujeté pohádky zapadat *1* *1* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15*
  • janeinka

    Re: Sweeneyho komando 3:)

    Film bude opět ve formátu 3D jak ted bývá novinkou...
  • janeinka

    Re: Re: Burton,Depp,Carter

    Timothy Spall taky;-) Burton se asi spolehl na svoje osvědčené part´áky ze Sweeneyho;-)
    Opět se svadim, že bledé obličeje a tmavé pozadí nebude u tohoto Burtonova filmu vyjímkou...
  • janeinka

    Re: Re: Burton,Depp,Carter

    jojo máš pravdu že tam bude Alan... tady si přečti, kdo tam oficiálně hraje: http://www.csfd.cz/film/235922-alen ka-v-risi-divu-alice-in-wonderland/ videa/
    *3*
  • janeinka

    Sweeneyho komando 3:)

    :D mile mě překvapilo že tahle trojka už se objeví potřetí na plátnech kin! Vždyt uplne poprvé to bylo ve filmu: "Charlie and the chocolate factory" pak Sweeney, kterého tady dobře známe a ted prichází další pohádka;-) skvěle sehráli Sweeneyho, tak proč ne tohle? *1* až na to, že tam Johnny vypadá děsivě... může to být dobré... nechme se překvapit *4*
  • zewla

    Re: Burton,Depp,Carter

    A dokonce jsem četla že tam bude i Alan Rickman což je další člověk ze Sweeneyho Todda tobude super už se vážně nemůžu dočkat *14* *14* *14* *14* *1* *1*
  • wendy92

    Burton,Depp,Carter

    Opět pohromadě ta nejskvělejší trojka Tim Burton, Johnny Depp a Helena Bonham Carter... *14* Už se na ten film nemůžu dočkat *14*
  • _cathy_

    mhm...

    Už jen představa, že to řežíšeruje Burton, mi říká, že to nebude pohádka pro děti... A pokud tam bude klasické obsazení, tzn.: Bonham a Depp, myslím, že vím, jaký bude trhák roku 2010.... *14*
  • kirstie

    Johó

    Veškerá velkoúžasnolepá tvorba Tima Burtona je klenotem světový kinematografie a Alice nebude výjimkou...jeho humor, jeho skromná genialita, jeho žůžo styl... asi se ani nedočkám tohodle filmu *14*
  • tinytot

    Re: Aaaggwww

    Film Tima Burtona, v němž se vyskytne Bohnam a Depp...
    Film, jímž je Alenka v říši divů...
    Dříve hodné a potrhlé postavy, které nás nyní budou strašit ve spánku?
    To bude.. geniální... snad
  • tinytot

    Re: Jo jo

    Nebo Mrtvá nevěsta...
  • Jo jo

    To bude určitě dobrý film, jako třeba Sweeney Todd nebo Karlík a továrna n čokoládu... Už se moc těším! *1*
  • tinytot

    Aaaggwww

    Taky jsem zvědavá, jak to všechno dopadne, jelikož si naprosto nedokážu představit tenhle příběh, v Brutonovém podání, tohle bude buďto naprosto dokonalé, fascinující a dosáhne to na skvělé recenzce, nebo úplný opak. Já se raději přikloním k první možnosti, alespoň v ní budu doufat. Tahle trojice (Bonham, Burton a Depp), dokáže ještě velké věci... *5*
  • Re: Re: Nemůžu se dočkat

    Alice + Tim Burton to je neuvěřitelně lahodně znějící kombinace:)
  • chalva7

    Re: Nemůžu se dočkat

    JJ, já taky *4* .
  • wendy92

    Nemůžu se dočkat

    Už se nemůžu dočkat, tento film bude dokonalej, Tim Burton, Helena Bonham Carter a Johnny Depp - božská trojka. Už se těšííím!!!! *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit