Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holly-miley-selena-1014

    Proč?

    Proč je havran jako psací stůl???!!!Inak je to skěléééj filmík *1* *14*
  • wendy92

    Re: Supééér

    Jn to by Johnnymu šlo.. to má dobře nacvičneý když si hrál s dcerou s panenkama když byla ještě malá *4*
  • Supééér

    Myslim si, že je úplně boží,jak Johnny v originále mění hlas!!! *14* *14*
  • kl.v

    NEJJJ

    NEJLEPSIIIIII :-****
  • zewla

    Re: Jeden z nejlepších filmů

    Knížku mám taky, ale film je lepší, protože ve filmu je nějakej sjednocenej děj. V knížce je to tak, že někam přijde, někoho ujetýho tam potká, něco ujetýho se tam stane a jde dál. Ale pomohla mi při pochopení Alenky *1* *3*
  • vashley

    Jeden z nejlepších filmů

    Vidím že se tento film pořád neustále chválí a to jsem ráda.Já jsem zatím ještě na něm nebyla protože to u nás v ZÁPADOKOVĚ nehrajou (doufám že budou *8* *10* ).Mě dneska přišla knížka k tomuto filmu "Alenka v kraji divů a za zrcadlem" určitě bude úžasná jak knížka tak filmík *14* *14* *14* *14*
  • darc

    kino

    tak jsem konečně viděla Alenku v říši divů - 1 000 000x lepší než Avatar, trojka se opět vyznamenala - Johnny, Tim a Helena - a moc se těším na další jejich společný film *4*
  • janeinka

    Alice

    Yeah, Alice in Wonderland byl bezva film - Tim opět zazářil, nekdy se divim jak muze mit takovou fantazii:)
    zaji,mave bylo ze tam hrála opět celá pětka ze Sweeneyho Todda (reziser Tim, herci Johnnym Helena, Alan Rickman a Timothy Spall)
    jsem rada ze jsem to videla ve 3Dčku bylo to skvelé *15* *1* *3* *3*
  • Re: Tim Burton je nejlepší

    Ano, přesně tak, Tim Burton má skvělý film a Avatar ať ostrouhá...
  • Re: Kino

    jj..je to super... *14*
  • Re: kino

    Já taky, je to úžasný a Johny Depp...prostě moc pěkně udělaný :)
  • lucinka9494

    kino

    Viděla jsem Alenku ve 3D a je to fakt perfektní filmík *1*
  • hanicka10

    Kino

    Zitra jdeme celá škola na Alenka v říši divů těším se velice.Jooo a prej že jdeme divat na 3D budete dobry?????????? *14*
  • Alenka :)

    Na tento film jsem byla v Cinestaru na 3D. Bylo to úplně super. Hodně lidí říká, jak je úžasný avatar, ale Alenka je 1000 krát lepší *3* Nebo alespoň pro mě *4*
  • Tim Burton je nejlepší

    Ahoj lidi teď sem na tom filmu byla a musím říct že tomu Avatar nesahá ani po kotníky je to prostě bomba.
    I LOVE IT.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • lidush

    kino

    Ja sem ted prijela z Pardubic...by lo to mc pekny....ale meli technicke problemy, tk jsem to videla v obyc a ne ve 3D.... *9* ....ale mc pekne...a myslim ze vim jaky ma vyznam to blaboleni...proc je havran jako psaci stul....a ta pisnicka na konci....ji umim na zpamet...mocccc pekna....sem ji slysela uz predtim....je to pohadka....ale vcelku prdel... *14*
  • nemo2

    tak už jsem Alenku viděla

    tak už jsem ten film viděla *1* a byll nejlepšíí šla bych ještě jednou *1* *1*
  • lady_lucynka

    WOW

    Dneska jsem na tom byla v kině no lidi užasneej film, zlatej johnny! *14* prostě doporučuu všem!! *14* *3* *14*
  • zewla

    Re: Alenka

    Je to asi nejujetější film co jsem kdy viděla a to jsem jich viděla hodně *1*
    No s kámoškama jsme se smály pořád a moc se nám to líbilo *1* Hmm trochu mě tam štvaly ty Kloboučníkovy kecy ve stylu: Proč je havran jako psací stůl?? Protože jsem je furt nemohla pochopit co tím jako myslí ale koupila jsem si knížku, a zjistila jsem, že to převzali z té původní knížky a ani před tím to nedávalo smysl, takže ho tam nemusim hledat *1* Jinak to bylo super *14* *14* *14* no mrkněte se na to *1*
  • wendy92

    Alenka

    Tak už jsem ji viděla.. byla fakt bombová, úžasný!! Johnny jako Mad a hlavně Helena jako Srdcová královna opravdu váleli, bylo to fakt perfektní.. skvělej zážitek, všem doporučuju *4* Pohromadě legendární trojice Burton Depp Carter to je vždycky zaručení kvality, nemělo to chybu.. *3* *3* *1* *5* *15* A co se týče hudby - tak Danny Elfman je vážně umělec..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit