Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsi dil

    myslite ze natocej druhej dil?....to by bylo supr
  • breaky.satoko

    nej nej nej

    Mno.. to je úúpa uper film... a doma jede mi v průměru 2x denně... =)=)
    ale podle pravdy, jede jen kvůli Marcusovi (Funk) *14* *14* ale jinak super fiiilm..=)=)
  • tecko

    Re: Re: Re: Neee

    tak se na to nekoukej a neurazej je protoze jsou uzasny jedinej kdo je tu desnej jsi ty tak se klidni ty trapaku vypatlanej
  • tecko

    Re: Re: sel

    je to na youtube
  • a zase jedna popelka je lepšíí

    a zase jednaa popelkaa je upe superr fiilm
  • martinkat

    mmmm..

    moderní popelka 2 je teda jako lepsi nez moderni popelka 1 akorat mi to prislo az moooc zkopirovany a jinak ten film je na kinotip.cz nemusite nic ztahovat je to online *1* jinak selena je ůpe supéér je nejlepsi !! a Andrew moooc klásnej *14* *14*
  • Re: už

    To by jeden neřek...
  • na uloz.to už je A zase jedna Popelka v češtině !!!!!!!
  • otázka

    jak tam tančí ta selena tak jaký to jedruh tance ???
  • Re: ach jo...

    Já to mam v češtině, viděla sem to už dvakrát a dokonce to jde i česky stáhnout. HOLD KDO HLEDÁ NAJDE!
    Ps:
    Jelikož tady píšete píčoviny, že je to propadák aj. tak sem web. stránku dávat nebudu. *1* *16*
  • Re: =D

    Souhlasim s Hilary to byla hrůza... Tahle verze byla ale lepší
  • pavlusqa

    Re: =D

    =D=D Si deláš prdel ne ? :D Odsuzovat film dřív než si ho videl(a) :D :D
  • =D

    sice sem to neviděla, ae jelikož verze s hillary duff byl jeden z nejtrapnějších filmů, co sem kdy viděla...tohle musí bejt taky pěkná hrůza!!!!=D
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Tahle verze byla mnohem lepší než s Hilary Duff... A to ikdyž Selenu zrovna nemusím, tak herečka je na 1* *8*
  • addlevel

    Re: Re: Re: nwm

    a HSM dávali na jetixu a pak na nově tak to je něco jinýho ale kdyby tohle dávali na nově *15*
  • addlevel

    Re: ach jo...

    škoda že nemáme HBO ale když tam je cz tak snad bude i ke stažení *9* *5* *3* *14*
  • PREMIERA CZ!!

    19. listopad
    ctvrtek
    20:30
    HBO
    prem iera
    Another Cinderella Story
    cz dabing
    A zase jedna Popelka!

    doufam ze ste pochopili :D
  • MP2

    takze lidicky nasel jsem Mp2 se selenkou na uloz.to ted to stahju tak sem to este nevidel ale jestli ma nekdo cas a naladu tak tady je odkaz http://uloz.to/1775423/moderni-pope lka-2-another-cinderella-story-en-2 008.avi
    *3* *3* *3*
  • vininka

    Re: ach jo...

    no ale v angličtině je to vždycky lepší, přirozenější....
  • vininka

    podoba

    sice je to děj, podobnej jako u moderní popelky s Hilary duff ale stejně bych to chtěla vidět=)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit