Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veejaa
    tak tady tenhle seriál je vážně skvělý ;))) ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *4* *4* *3*
  • tenhleten serial je fak užasnej .je tam vže co v správnim fantazmagorickým serialu má být-láska ,akce.napětí...nejradši mám phoebe a jejího bývalího přítel cole turn .ale je škoda že přestavitelka prue odešle ze serialu tak brzo-bzla fakt ve své roli dobrá
  • chris se přida v díle 5x22 = bitva s titany 1.část *3* *7*
  • nevíte kde najdu popis celého filmu ????? (ale popis né díly) tady je jenom kousek *9* :(
    • je to seriál
  • Na internetu jsme našla, že je i 9serie, ale nova na to nezískala práva nebo něco takovýho *1* Nevim jestli to je pravda, ale na youtube sou i videa s 9 serie :-)
    • 9. série není. Na youtube jsou možná ukázky, ale obvykle jsou vystřiženy z jednotlivých dílů. Je snad jasné, že když poslední byl už i o tom, jak zestárly atd., že další díly nebudou.Sice patří mezi mé oblíbené seriály a mrzí mě, že neuděly i film, ale dotáhly to dost daleko, a nevím, o čem by byla 9. série. Jde vidět, že už moc nevěděli, co do 8. série vymýšlet. Někdo říká, že je to zbytečně prodloužemé.Ale někde jsem četla, že 9. série je napsána jen jako komix nebo knížka.
  • Tento seriál je boží *14* *14* *14* *14*
  • kde natáčely ten seriál??
    • v San Francisku :D
      • nene, v LA :)
  • maggie611

    kunete

    ahoj pls kuknite na www.charmedsanfrancisco.blog.cz dik
    *5*
    • elisssss

      Re: kunete

      hele, přestan spamovat!!! Už mě s tím fkt sereš!!
      • hej nech ji jen se snaží aby měla návštěvnost na blogu protože tam má dost dobrý články *5*
  • scene.miss

    poslední díl

    AHoj co se stane v uplne poslednim dilu Charmed? ja se koukala na nejaky video a tam vybouchnul jejich dum a asi umrela Phoe be a nakonci se vsichni objimali? tak co se tam stalo? Děkuju ;)
    • maggie611

      Re: poslední díl

      v poslednim dile bojovaly s Billie(Kaley Cuoco) a Christy které ovládla triáda(démoni) ale vyvolaly při tom propast. pak ji opravdo vybouchnul dům a Phoebe umřela a Paige taky a tak si Piper pujčila od Coopa(chlap-čaroděj co si vezme potom Phoebe za ženu) prsten a vrátila se do minulosti kde sehnala mámu a babičku a pak se vrátily do dne kdy byl boj a odvolaly propast. a pak Billie zabila Christy a Charmedky zničily triádu. a pak už je tam jenom Piper a Leo jako starý lidi a Piper ukazuje svojí vnučce knihu stínů a konec *5* a jestli mas další otázky ohledně charmed mrkni na www.charmedsanfrancisco.blog.cz a ja ti do pár dnů vytvořim článek o tom na co se budeš ptát *5*
  • 9 série

    Ahoj chci se zeptat jestli natočili 9 sérii. Díky za odpověď :D
    • Re: 9 série

      Díky vám za odpověĎ *4*
    • maggie611

      Re: 9 série

      mno na youtube jsou videa jako uvodni znelky na 9. i 12. serii ale nikde jsem nenasla ty dily takze je to asi tvorba nekoho z uzivatelů youtube :) a jestli se ti libi charmed a neco potrebujes zjistit tak pisni na www.charmedsanfrancisco.blog.cz *5*
      • elisssss

        Re: Re: 9 série

        já jsem ti psala o spřátelení, a tys abslotutně neodpovedla! jinak - pajiista - je jenom 8, dál už ne, bohužel :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit