Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maggie611

    kuk

    ahoj pls kuknite na www.charmedsanfrancisco.blog.cz dik *4*
  • nikola

    čarodějky jsou super to nikdy nemohu zmeškat *3* *3*
  • nikolquaska

    Chris :)

    Ahojky lidi nevíte někdo v kterém díle nebo sérii se k nim přidá Chris? Díky za odpovědi :)
    • daja31

      Re: Chris :)

      Mám dojem že se k ním přídá v 6x21 nebo tak
      • Re: Re: Chris :)

        ne to dřív, koncem pátý řady
  • maggie611

    ahoj

    ahoj lidi :D SHÁNÍTE NĚCO O CHARMED? koukněte se na muj blog www.charmedsanfrancisco.blog.cz
    a jestli budete něco potřebovat vědět tak mi napište na blog nebo sem a ja vam odpovím protože toho o charmed vim vahne hopdne moc :D TAK SE TESIM *5*
  • Charmed

    Kolik dílů má poslední 8.série charmed? :)
    • Re: Charmed

      22..jako ostatní :)
  • Phoebe

    ahoj v dnesnim dile bylo ze je phoebe tehotna? co se stalo s jejim ditetem? kdyz v dalsich seriich nikdy nebylo?
    • elisssss

      Re: Phoebe

      dítě bylo z čistého zla, ani se nenarodilo...
  • scene.miss

    COle?

    Ahoj co se stane s Colem (baltazarem) ?
    • elisssss

      Re: COle?

      sestry ho zničí :(
      • Re: Re: COle?

        Proč? Kdy?
        • elisssss

          Re: Re: Re: COle?

          tak, oni ho zničí vícekrát, ale on se pak pořád vrací zpět, protože byl nesmrtelný...a v díle 5x12, Cole posunul čas zpět, kdy byl ještě s Phoebe a do doby, kdy Piper s Phoebe Paige nikdy nenašly - jenže, v té době byl smrtelný, Paige se nějak do té doby dostala a ikdyž jí sestry nejdřív nevěřily (smrt Prue je oddělila) pak Paige udělala lektvar proti Colovi a samotná Phoebe ho už doopravdy zabila, Paige se pak vrátila zpět do normální doby, pro Phoebe a Piper prostě Paige jen na chvilku zmizela, ta jim pak řekla, že Cole je po smrti...
  • co se stalo s prue?

    dlouho jsem na čarodějky nekoukala a ted běží na prima cool!
    ale když jsem si to po dlouhé době pustila tak zmizela prue moje oblíbená čarodějka tak se chci zeptat co se sní stalo??????????????????
    proč už neni v tom seriálu???????????
    proč je tam misto ní ta page? *9*
    • maggie611

      Re: co se stalo s prue?

      Prue zabil Shax (démon) v posledním díle třetí řady.
    • Re: co se stalo s prue?

      Prue zabil démon na konci třetí série... Potom se zjistilo, že mají další sestru, Page, která je potomkem jejich matky a světlonoše, který ji hlídal. Proto ji schovávali u adoptipvních rodičů a když byla zničená moc tří, přidala se k nim...
  • maggie611

    kuk

    pls kuknete na
    www.charmedsanfrancisco.blog.cz
    dik
  • ondra742

    Poděkování a shrnutí.

    Tak to asi tak bude když jsem na Googlu hledal nové serie a nic jsem nenašel.To je docela velká škoda moc čtyr by nemusela být špatná mohlo by to být o něco zajmavější.No ale děkuji za váš čas já jen tak hledal videa s čarodějkami a najednou jsem si všiml videa o 9 serii a nedalo mně to spát musel jsem se zeptat. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit