Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ondra742

    Pokud.

    Pokud by ani tento odkaz nešel tak je na youtube pod názvem- Čarodějky 9 Série Czech. Hned první video.
    • elisssss

      Re: Pokud.

      to všechno jsou videa do osmé série, akorát tam nekdo napsal, že je to 9 série...
  • chyby

    všim ste si někdo že v programu napsali blbě jména Alyssy Milano a Holly M. Combs v seriálu charmed napsali F.B. prej Fíbí místo Phoebe a místo Piper dali PiPPer 2 P prostě no masakr já měla výtlem ještě 10 minut po přečtení *1* *1* nepochopim toho kdo to psal *7* *1* *1* *1*
    • Re: chyby

      takže to znamená že jejich podnik by se měl jmenovat 2P a F a ne 3P *15* *15* *15* *15*
      • brooklin

        Re: Re: chyby

        Ne 3P ale P3
        • citron

          Re: Re: Re: chyby

          *1* *1* lol naucil tady nekdo nekoho psat *1* *1* *1*
  • ondra742

    Poděkování a shrnutí.

    Tak to asi tak bude když jsem na Googlu hledal nové serie a nic jsem nenašel.To je docela velká škoda moc čtyr by nemusela být špatná mohlo by to být o něco zajmavější.No ale děkuji za váš čas já jen tak hledal videa s čarodějkami a najednou jsem si všiml videa o 9 serii a nedalo mně to spát musel jsem se zeptat. *4*
  • maggie611

    kuk

    pls kuknete na
    www.charmedsanfrancisco.blog.cz
    dik
  • Vymyslena??

    Achojíí,,,to je fakt supr že je budou zase dávat se moc těšim ,už to sleduju od roku 2000 fakt božíí nej serial jenom tedka nechápu jak je myslený že 9 a 10 serie jsou vymyšlený??vždyt v americe je dávali ...to tady nebudou ty serie?odp.pls *8*
    • Re: Vymyslena??

      čarodějky skončili 8 řadou zestárli jejich děti vyrostli a napsali všechno do knihy stínu kdyby pokračovali čarodějky tak by museli omládnout nebo by to byli jejich potomci tekže Wyatt Chris a ostatní děti Halliwelek nevim kde si vyšťourala informaci že je 9 a 10 řada ale je to blbost
      • citron

        Re: Re: Vymyslena??

        Tak jsem slysela za holky uz tam nebudou ze tam budou jen jechich deti
        • kikikina

          Re: Re: Re: Vymyslena??

          Ne,ne určitě tam budou čarodějky bude tam dokonce i chvíli Prue.........A děti tam prej budou jenom z budoucnosti když budou čarodějky něco potřebovat........CHARMED FOREVER! *14* *14* *14* *14*
        • citron

          Re: Re: Re: Vymyslena??

          a mam to od dobreho zdroje tak si myslim ze aspon 9 serie 100% je a ze ji davaji ted znovu aby tam dali i tu 9.serii
      • Re: Re: Vymyslena??

        např. na youtubku http://www.youtube.com/watch?v=mLBM hLbDkjQ ale i sem to někde četla myslim.... *7*
        • avrilie

          Re: Re: Re: Vymyslena??

          blbost *1* *1* ale nejsi jediná kdo si to tady myslel. *9* *1* *8*
          • Re: Re: Re: Re: Vymyslena??

            no 9 a 10 serie určitě fakt neni a jestli jsou tak se tady na veřejnosti omluvim *3*
            • kikikina

              Re: Re: Re: Re: Re: Vymyslena??

              1o.série není ale 9.série ta doopravdy existuje mužeš si jí přečíst na tomhle blogu www.ffcharmed.estranky.cz!9.série se natáčí!CHARMED FOREVER! *14* *14* *14* *14*
  • stranka

    díly od 1.-5. fakt bestovní stranka http://iserialy.sk/serialy/carodejn ice/5seria-carodejnice/ *4*
    • Re: stranka

      a otazka je to česky bo slovensky? *1*
    • citron

      Re: stranka

      uz tam maj i sedmou
  • DVD

    Ahoj. Nemáte někdo Čarodějky na DVD??
  • Phoebe

    ahoj v dnesnim dile bylo ze je phoebe tehotna? co se stalo s jejim ditetem? kdyz v dalsich seriich nikdy nebylo?
    • elisssss

      Re: Phoebe

      dítě bylo z čistého zla, ani se nenarodilo...
  • Charmed

    Kolik dílů má poslední 8.série charmed? :)
    • Re: Charmed

      22..jako ostatní :)
  • Pravda

    Nejlepší jsou ty série kde je Prue takže 1,2,3, a 4 jde jinak ty další se mi moc nelíbí ale stejně je to nej seriál!!
    • avrilie

      Re: Pravda

      jn sice Prue hraje do konce 3série ale 4sérii mám taky hoooodně moc ráda,ty další díly už se mi nelíběj...něco málo z té 5série ujde...potom už to není vono,jinak nejlepší série je 3!!! *15* *1* *14*
      • Re: Re: Pravda

        prue je nejlepsi je skoda ze umrela videla sem carodejky hodnekrat ale porad se na ne koukam *3*
    • lintushka92

      Re: Pravda

      Prue ve 4. nehraje...
      • milano.alyssa

        Re: Re: Pravda

        a vis proc uz nehraje?pry chodila na sceny opila,chovala se tam blbe......alysska je stejne nejlepsi. *14*
      • Re: Re: Pravda

        jo a jestli chceš skoušeli jsme se s kámoškama přenášet ale nic moc nebo přenosem uklidit bordel jestli chceškoukni se na to dííííííííík Paul Halliwell
      • Re: Re: Pravda

        ne Prudenc ve 4 řadě nehraje zabije jí démon Shax *9*
        • Re: Re: Re: Pravda

          ahoj,jo Prue zabije ten démon prece.moc dlouho tam nevidrzela *9* ale Pejč je lepsi nez Prue *1*
          • Re: Re: Re: Re: Pravda

            protože jí vyhodili dostala padáka za t že chodila na natáčení vožralá jako dobytek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit