Přejít na výpis diskuzí

Čarodějky

FILM 4.3.2007 
744 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4evercharmed

    stránečky-prosím podivejte se

    podivejte se prosim na www.fcharmedky.blog.cz...mám tam nový design..... *3*
    • kikikina

      Re: stránečky-prosím podivejte se

      A ty na tom blogu vlastně už nemáš tu vymyšlenou 9.sérii.......No to nevadí kdo si to chce přečíst tak pujde na ty staré stránky......
      • 4evercharmed

        Re: Re: stránečky-prosím podivejte se

        jo je tam-v rubrice 9.season-je hned první-díly jsem ted trosku nestihala ale uz mam jeden napsany a dalsi rozepsany takze by se tam v blizke dobe meli obevit *3*
        • kikikina

          Re: Re: Re: stránečky-prosím podivejte se

          Takže tam máš další díly 9.série!Anebo tam budou.......
          • 4evercharmed

            Re: Re: Re: Re: stránečky-prosím podivejte se

            jsou tam...a uz ppisu dalsi:) *3*
    • 4evercharmed

      Re: stránečky-prosím podivejte se

      oprava ffcharmedky.blog.cz
  • maggie611

    ahoj

    ahoj lidi :D SHÁNÍTE NĚCO O CHARMED? koukněte se na muj blog www.charmedsanfrancisco.blog.cz
    a jestli budete něco potřebovat vědět tak mi napište na blog nebo sem a ja vam odpovím protože toho o charmed vim vahne hopdne moc :D TAK SE TESIM *5*
  • charmed

    Myslím, že je to dobrý, ale charmed znamená očarovaná a né čarodějky
    • Re: charmed

      to proč se to vlastně jmenuje očarovaná je vysvetleno uplne v zaveru serialu díl forever charmed kdy stara piper čte knihu vnučce . podívej se na youtube co tam říká!!! *4* *3*
    • 4evercharmed

      Re: charmed

      no jo ale to je prostě americká angličtina-charmed-čarodějky *3*
    • kikikina

      Re: charmed

      Že je mě to přišlo divný protože vim že čarodějky jsou witch a né charmed........
  • andy a cole

    Heej nemohli byste někdo sem dát fotku a tapetu (!!!) Andyho a Colea ???? Pls jsou to moje neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej postavy *14* *14* *14* *14* *14*
    Nikde je nemůžu najít *7*
    MOooc dík !!!!!

    Škoda, že oba umřou!!! *9* Oni jsou v charmed bestoví *14*
    *14*
  • mamikalka

    bbb

    ahoj ...to sou uplni kokoti oni daj to jak se fíbí stala mořskou panou a pak tam nepustili to druhý pokračování.ja to nikdy neviděla cely prosimvas nevi někdo jak to pak pokračuje dál???

    potom jak odpluje do toho moře pls. *4* *3*
    • monass

      Re: bbb

      neska bylo pokracovani
      • kikikina

        Re: Re: bbb

        jj já jsem ho viděla super!
    • Re: bbb

      Čarodějky budou znovu na Primě až v srrpnu, jinak tenhle díl je na tubku, tak :)
      • kikikina

        Re: Re: bbb

        ahoj,a nevíte tedaněkdo kdy to začne uplně přesně.......
    • Re: bbb

      to by bylo na dlouhé povídání : ale můžeš celou druhou část vidět na YouTube
      zadáš čarodějky 5x2 a je to.
      Nezapomen na YouTube to je na části má to pět částí ale to už je pak lehký. *4*
    • cole

      Re: bbb

      podívej se na www.cinema-world.biz tam jsou vsecky díli a všecky řady.
    • kikikina

      Re: bbb

      Ahoj!před nedávnem sem to tady psala!Je to fakt blby že daji první díl a nedaji druhej!Prostě chcou aby se na to lidi dívali!
    • 4evercharmed

      Re: bbb

      podívej se na youtube-tam je ten díl:)
  • hovada

    no ty na tý primě sou normální kreténi já čarodějky dycky stíhma ve 14:40 uplně v poho a oni to ted daj na 13:50 takže je nebudu vůbec stíhat v pátek je dávali v 15:40 vůbec teda nevim proč ale teď od pondělí je budou prostě dávat ve 13:50. Takže bud je stáhnu nebo ne což spíš ne protože mam zas.... pomelej net :-( *10* *10* *10* *16*
    • brooklin

      Re: hovada

      No presne hovada. *9*
      • milano.alyssa

        Re: Re: hovada

        JJ PRESNE TAK(HOVADA) *4*
        • avrilie

          Re: Re: Re: hovada

          jn kdo to má pak stíhat?!? *9*
  • maggie611

    kuk

    ahoj pls kuknite na www.charmedsanfrancisco.blog.cz dik *4*
  • brooklin

    Lori Rom

    A viděli jste ten tytulní díl, kterej se nikdy neodvisílal, kde hraje Phoebe Lori Rom? To je dost síla.... Některý scény v prvním díle ani nepřetáčely... Jen ty s Phoebe... A obsah to má uplně stejnej jako první díl *4*
    • avrilie

      Re: Lori Rom

      jj viděla!!tý wole ještě zhe ju nakonec hraje Alyssa Milano!!!!!!Alyssa je podle mě nejlepší z ČARODĚJEK!!!Phoebe 4EVER!!! *15* *1* *3* *14*
    • Re: Lori Rom

      muzu se te jen zeptat kde si ten pilotni dil ( 1. s lori romano ( nasla ja bych se na nej kuk pldpldpld dek
      • brooklin

        Re: Re: Lori Rom

        mám ho na blogu v profilu mám odkaz tak se podívej jestli chceš
        • avrilie

          Re: Re: Re: Lori Rom

          tý jo!ještě zhe ju hraje Alyssa!!!!Phoebe je totiž nejlepší z Čarodějek!! *1* *3* *14* *15*
  • 9 serie je ale ne v češtině
  • !!!!!

    Nejlepší seriálek!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit