Přejít na výpis diskuzí

Chirurgové

FILM 4.3.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peggy20

    ou!

    mrtě seriáál nejhezčí je ale stejně benett ale nechapu jk muže chodit s tou tongou tkova držka a pak si ji este vzít tk na to nemam nervy no coment
    • peggy20

      Re: ou!

      ne benett! Burke
      • Re: Re: ou!

        jo presne uzasna postava tutenle burke ae ta christina... *9* *1*
        • misssteamy

          Re: Re: Re: ou!

          Herec co hrál Burkea byl ze seriálu vyhozen protože byl protivný na herce a urážel homosexualitu T.R.Knighta *13*
        • peggy20

          Re: Re: Re: ou!

          jn přesně ale dcl se k sobě hoděj a dycky když tam je on s ní k dycky se musim gebit! to nejde prostě upe ej tenhle seriál
  • Skvělej seriálek!!

    Fakt skvělej seriál..!! Upe úžasnej *14* MILUJU.. *14*
  • BEST

    Uplně nejlpčí seriál lepší neznám miluju.Vždycky mi zlepší náladu jen co to začíná *14* *14* *14* *14* *14* A krásni Herci
  • meredith12

    meredith

    boze ludkovia ja vas milujem tak isto ako ten serial cmuQ *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *14* *14* *14*
  • izzie

    videoklipy

    Proč sem není možné dát videoklipy????? *16* *10* *16* *10* *16*
  • b.e.t.u.l.i

    :)

    miluju tenhle seriál *15*
  • na netu

    nevíte náhodou někdo, kde by se dal tenhle seriál celý stáhnout???? není čas ho týden co týden sledovat..... *5*
    • Re: na netu

      Najlepšie je to cez torrent, máš tam najväčší výber. Ale môžeš skúsiť aj cez vyhľadávač- greys anatomy download- a tam ti už možno niečo vyskočí...
  • ...

    Tak by ma zaujímalo, či niekto z vás už videl 5. sériu. Ja som ju videla celú a musím povedať, že ma chytila za srdce. Začala som milovať postavy, ktoré som predtým ignorovala. Napr. taká Cristina- tú úplne zbožňujem. Stala sa viac ľudská a zdá sa, že jej scenáristi ponúkli oveľa viac priestoru. Navyše som sa zamilovala do novej postavy- Dr. Owena Hunta- prosto nemám slov. Tak komplikovaný človek, toľko bolesti, nevypovedaných emócií. Keď má prehovoriť v seriáli, ani nedýcham.
    Prosto, napíšte, či ste aj vy videli túto sériu, nech môžem o tom s niekým pokecať...
    • Re: ...

      Hej, Owena miluju ja :-)
    • izzie

      Re: ...

      Neviděla jsem celou sérii, jen můžu říct že takovýhle konec Izzie a George jsem fakt nečekala. *9*
  • b.e.t.u.l.i

    :(

    Izzie a George odtamtud odachazej a uz tam nebudou hrat :(
    • Re: :(

      jak se jmenoval ten, kvuli kterymu izzie odesla? ten, co mu ted nedavno vymenovali srdce?
    • sheepgirl

      Re: :(

      Cooozeee???? *7*
      • b.e.t.u.l.i

        Re: Re: :(

        jj odchazej :( jako ze dali vypoved chtej bejt slavnejsi a bejt v kinech....
        • sheepgirl

          Re: Re: Re: :(

          omg...to je pripad xD
          • meredith12

            Re: Re: Re: Re: :(

            nie izzie neodchadza iba georg u nas to pisali v novinach
  • emiizcek

    MTMRR..)

    *14* Já je prostě nejvíc miluju...Meredith a Mc vysněného.. hlavně aby byli zase spolu)) *14* *14* *14*
    • Re: MTMRR..)

      nápodobně... teda já víc miluju ho než Meredith, ale jsou skvělá dvojka ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit