Přejít na výpis diskuzí

Chuck

FILM 12.4.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kicalek

    Je upe bombaaaaaaa

    je to uzasnej serial a mate pravdu jak tam psali pokracovani priste?? a kdy priste????? za 100lert bo co??? jinak v chuckovi to Zacharymu mooooooooooooc slusi je upe beest uz se tesim jestli bude zase davat
  • dili..

    ale ted sem nasel na netu 1-3radu ke shlednuti sice asi s titulkama ale aspon neco *3*
    • likvidator

      Stránky

      Dej sem pls. tu stránku, kde je to ke stažení popřípadě ke shlédnutí. To je jedno jestli je to s titulkama. Je to nej seriál.
  • Chuck....

    NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEE HEHEHEHHE TO SNAD NEE CHUCK VČERA NA PRIMA COOL SKOLNČIL VIDELI STE TEN DIL ALE JA TO FAK NECHPU DYT ON ŘEK JEN ,,UMIM KUNG FU"A PAK TAM JEN NAPSALI POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ A DNESKA UŽ DÁVAJ hEURÉKU *16* TO SNAD cHUCK BYL FAK NEJLEPSI *15* SKODA SNAD HO ZAS NAK BUDOU POKRACOVAT A NEBO DAJ ASPON ZAS TY DILI OD ZACATKU *4* joo no a dostal itersekt z hlavy a pak ho zas dostal zpet ale rozbil ho a pak bylo todle a ted uz ho nedavaj takze ho ma zas v hlave jen Chuck a snad uz jen ten jeho tata fak skveli jako..
  • nejj

    chuck je nej serial divam se na nej na prima cool od pondeli do ctvrtka a uz asi skoncil ale nevim jestli jo ale chuck dostal intersekt z hlavy *3* *3* *1* *1* *1*
  • beik

    007

    ja už vím jak to skončí super !!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3*
    • beik

      0071

      jak to skoncíí???
      *7*
  • ???morgen???

    ahojky..já vim!!..chuck je fakt božííííí...nevíte jak se jmenuje herec...který hraje Morgena...???dekuju... *7* *3* *5* *4*
  • mrpavelmartin

    Chuck

    Je to nej upa film *15*
  • Je to nejky serial!Já sem do něj CWOK! *1* Štve mě že do rolí nedali Zachari Leviho a etě víc rolí...Chci aby natáčeli co nejvíc dílů!Prostě to nemáá chybu! *14* Od prvního dílu se na Chucka dívám a etě sem si nenechala ujít ani jeden díl!
    • mrpavelmartin

      Re: ♥

      jj vid nej film ja ho taky zeru a nevis jak se jmenuje ten John Cesie nebi nejak tak *7*
  • xxtinaas

    Jsou normální?

    Jo ten seriál je skvělej...
    Hele když jsem se koukala na obsah herců tak oni tam napsali i lidi co tam hráli pár vteřin a Zachariho Leviho vynechali... co je to za demenci?? *8* *8* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Jsou normální?

      hm je to postižení je tam dokonce jmeno nejaky žensky s kočarkem místo toho aby tam byli devon,morgan,elly.
  • michalenka

    Chuck je prostě Chuck

    Kluk, kterej nedodělal vejškum a stal se přitom velmi velmi důležitým člověkem pro vládu. Je roztomilý a legrační a já ho zbožňuju *14* ! Ale i tento serial má své chyby. To mi však vůbec nevadí, protože Morgan zase udělá něco po čem bude dlouho prdel *1* ... A co dodat k závěru? Ať Chuck se ještě dloho dlouho hodně dlouho vysílá a to nemyslím jenom na prima cool a iserialech.sk, ale i na jiných programech a také ať se ještě natáčí hodně dílů *3*
    • mrpavelmartin

      Re: Chuck je prostě Chuck

      mas pravdu ja Chucka tak zbožňúji !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit