Přejít na výpis diskuzí

Dlouhá cesta

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *13*
  • Doporučuju Hvězdy nám nepřály a Now is good. Pokud možno, anglicky s cz titulkama. Ten druhý není moc známý, ale dá se stáhnout.
  • Krásný film, jeden z nejlepších. Moje nejoblíbenější takové filmy jsou Now is good, Je to i můj život, 50 na 50, Cake eaters a právě Dlouhá cesta. Nejraději mám Now is good.
  • Mohla by si mi prosim vsechny ty pisnicky vypsat...:/:) Nktery nemuzu vubec najit :(:/
  • Ahoojky teď jsem to dokoukala a je to úplně krásný a emotivní film...slzy se u toho nedaly zadřet. Takhle si představuji lásku♥ a ... Prostě nejky film co jsem viděla *14*
  • prosím

    .. Nevite nekdo naahodou jak se jmenuje ta pisnicka,kterou pusti jak nasednou do toho auta a on ji to prepne? .. prosiiiiim *9*
  • norie

    film

    Opravdu nádherný film, sem si pobrečela.. *4* *14* *14*
  • Skvělý

    Krásnej filmík, slzy nejde zadržet. *14* *14* *14*
  • le_loulou

    Láska je...

    Láska je vždy něžná a trpělivá. Nikdy není závistivá. Láska se nikdy nechválí a nikdy není přemoudřelá. Nidky není nupřímná a sobecká. Neuráží se a není umíněná.

    Nejkrásnější film...
  • film se slzami s kámoškou

    jednou jsem to přinesla k the best kámošce a málem u toho brečala.já jí řikala,že je skvělej film a ona si od tý doby ten film furt pouští do kola.je to náš nejkyyy filmeček a ona od toho máš fakt všechny písničky na mobilu a to fakt VŠECHNY!!!!!
  • Re: filmek

    já taky stahuju na uložto.cz
  • Dlouhá cesta

    Už je to dlouho,co jsem si ho stáhla.Udělajte to taky zdarma na stránách:uložto.cz
    P.S.Je to úúúúúúplně jednoduchý *3*
  • filmek

    Ahojte lidi,tento film jsem si stahla s uloz.to. vecer jak jsem se na tehle film dodívala jsem brečela.myslím si že tento film by rovnou mel dost oscary jako Titanic.a chtela bych se vas zeptat jestli neznate njeky podobny film...??? *14*
  • ag

    nejkrasnejsi

    miluju ten film, je nejkrasnejsi,kterej sem kdy videla,kdyz zkoncil neco se ve me zmenilo sem jina koukam na vsechno uplne jinak a jeste ke vsemu je to podle pravdy...smutnejsi nez titanic ten film ,koukala bych na nej kazdej den... porad,akorat je mnohem lepsi v anglictine,nadabovali ho blbe neni to vubec prociteny tak jako v puvodnim zneni,ale jinak nema ani jednu chybu ani jednu jedinou
  • četla jsem.....

    Ahoj dočetla jsem se že tento film je podle skutečné události takovoudle lásku bych taky chtěla ale nechtěla bych být nemácná chudák kluk on ji miloval a ona mu odesla brečela jsem u toho a když to teď tady takhle píšu tak taky brečím je to hrozně dojemnej film a nádhernej u mě na 1 místě
  • Re: ♥♥

    Zkus ulozto *3*
  • Re: prosbička

    Zkus ulozto.cz *3*
  • prosbička

    Lidičky poraďte kde bych si mohla stáhnout tenhle filměček..
  • Dlouhá cesta

    http://www.videofilmy.net/romaticke -filmy/dlouha-cesta-a-walk-to-remem ber/
    Celý film online,česky :-)
  • leeentilka367

    :-)

    upe skvely film....vyborne natocene *3* sak mi tez na konci ukaplo par slzicek...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit