Přejít na výpis diskuzí

Dlouhá cesta

FILM 4.3.2007 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mandy Moore

    Tenhle film mi doporucil jeden kamarad, protoze vedel, ze se ted trapim kvuli byvalymu vztahu! Moc jsem tomu ze zacatku neveril, ale pote se z filmu zacalo klubat velmi zajimave a romaticke drama a pri tom vsem tak krasne. Sice vim, ze je to jen film, ale moc to zasahlo me srdicko a muj pohled na zivot jako takovy! Krasny a pritom tak smutny pribeh jsem jeste nevidel, take me dojal k slzam! Vyborne vykony hlavnich hrdinu! Tomuto filmu davam jednicku s hvezdickou i kdyz uz neni nejnovejsi,ale nevim a nejsem si jist, zda se mu v dnesni dobe nejaky film vyrovna! Ahoooj
  • film se slzami s kámoškou

    jednou jsem to přinesla k the best kámošce a málem u toho brečala.já jí řikala,že je skvělej film a ona si od tý doby ten film furt pouští do kola.je to náš nejkyyy filmeček a ona od toho máš fakt všechny písničky na mobilu a to fakt VŠECHNY!!!!!
    • Mohla by si mi prosim vsechny ty pisnicky vypsat...:/:) Nktery nemuzu vubec najit :(:/
  • Dlouhá cesta v CZ

    Ahoj všichni přiznivci tohoto filmu, nevíme někdo o tom, kde se dá tento film sehnat v češtině? Děkuji
  • ag

    nejkrasnejsi

    miluju ten film, je nejkrasnejsi,kterej sem kdy videla,kdyz zkoncil neco se ve me zmenilo sem jina koukam na vsechno uplne jinak a jeste ke vsemu je to podle pravdy...smutnejsi nez titanic ten film ,koukala bych na nej kazdej den... porad,akorat je mnohem lepsi v anglictine,nadabovali ho blbe neni to vubec prociteny tak jako v puvodnim zneni,ale jinak nema ani jednu chybu ani jednu jedinou
  • Doják

    Tenhle film jsem viděla zatím 2x mám ho doma na dvd a pokaždé co se na něj dívám. Pláču jak malé mimino. Začátek je takový béčkový. Ale od půlky je to romantika. Určitě doporučuju, když chcete ze sebe dostat všechny slzy. Je to super doják. Moje celá rodinka u něj vybrečela oči *14* miluju tenhle film. A jsou v něm super písničky
  • halek

    super film

    JJ, taky mě tento filmek dojmul až k slzám. Okouzlující Mandy Moore, super písničky. upnul jsem ho na czshare a je to v češtině -> http://czshare.com/files/436490/NRc 8 *14*
    • Re: super film

      jj tohle je nádhernej film já ho uplni mluju citáty písničky a obsazení supr mám mc ráda shana westa a mandy moore ej skvělá .až na ten brek :D *14* *14* *14* ae jinak ten film zbožnuju a koukám se na něj každej den *14*
      • halek

        super film

        jj.. ale ty písničky jsou fakt pardní... hned jsem si musel stáhnout soundtrack *5*
      • Re: Re: super film

        jo a lidičky co by se mnou chtěli pokecat at už o film bo jen tak z nudy tak písněte moje icq je 371-438-507 *3*
  • filmek

    Ahojte lidi,tento film jsem si stahla s uloz.to. vecer jak jsem se na tehle film dodívala jsem brečela.myslím si že tento film by rovnou mel dost oscary jako Titanic.a chtela bych se vas zeptat jestli neznate njeky podobny film...??? *14*
    • Re: filmek

      já taky stahuju na uložto.cz
  • Dlouhá cesta

    Tenhle filmek mě dostal jako nikdy žádnej jinej...není to žádný klasický slaďák jako všechny ostatní se šťastným koncem...je tam spousta věcí na zamyšlení...fakt doporučuju *14*
    • Re: Dlouhá cesta

      presne u toho filmu clovek jakoby cítil tu bolest,lasku a beznadej...normalne sem brecel jak malej kluk...doporucuji vsem....a pripravte se na silnej citovej prozitek....vážne po skouknuti tohoto filmu sem zacal premyslet o zenach uplne jinac... *4* *4* *4*
    • Re: Dlouhá cesta

      jedničku za názor, opravdu tenhle příběh se vám vryje do srdce :-*
    • Re: Dlouhá cesta

      Taky souhlasim.................když je vám smutno a myslíte si že je váš život na houby tak si tento filmík puste!!!Člověk se u něj zamyslí no a trošku si i pobrečí *4*
      • Re: Re: Dlouhá cesta

        Brečela jsem jako snad nikdy. Ještě můžu vřele doporučit Dům z písku a mlhy, něco podobného, co mě maximálně dostalo.
        • Re: Re: Re: Dlouhá cesta

          eště jsem to neviděla ale jenom na youtube v angličtině bez titulek:D ikdyž jsem to viděla na youtube tak jsme brečela strašně spurný film *9* *9*
          • Re: Re: Re: Re: Dlouhá cesta

            sry smutný *9* *9*
    • Re: Dlouhá cesta

      uplně souhlasim...je to fakt krásnej film *4*
  • mauti.3

    upe dokonalý:'(

    Tak dojemný filmík tohle to:( tenkrát sem ho viděla.. A teď kámoška pořád z čeho je ta písnička Only Hope a nák sme přemýšleli že toje s toho filmu jak má ta holka tu rakovinu.. A nedalo mi to a dala sem tady Mandy Moore a díky tomu sem našla název filmu a hned sem to stáhla do pc.. A kukla sem na to.. Plostě ůžaSný!!! A ty písničky k tomu.. áá-.. Eště teĎ brečím X(
  • Prosba

    Ahojky,všechny vás zdravím...mám velikánskou prosbu,jednou se chci taky vdávat, tak bych potřebovala vědět,kde najdu tu pasáž o lásce z bible,kterou Mandy četla z toho deníku...je to moc krásné skutečné i výstižné..jednou už jsem to našla,ale nevím bohužel kde...moc bych to chtěla mít...tahle slova si nechci nechat jen pro sebe,ale chci, ať je slyší i ostatní....jinak přeju všem krásné léto:)
    • tonka

      Re: Prosba

      ahoj,skus to najst na youtube tam je film rozdeleny na rozne pasaze,neviem presne v ktorej,ale aj ja som to nedavno videla prave tam...v zivote som nevidela krajsi film ako bol tento...dojal ma k slzam...fakt najkrajsi film na svete:-)))
      • Re: Re: Prosba

        mas uuuupppppllllnnnnooouuuu pravdu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit