Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rapidash

    Re: Re: Renesmee a Jacob

    já si osobně myslím ze se do mi otiskl už v břiše Belly, všek to je v knize napsané ne? Proto je to k sobě táhlo už v těhotenství,však ji to tam paj Jack vysvětluje proč se to staloa že ji pořád miluje ale už jinak.Muj názor no. *13*
  • inpedy

    Re: Re: Renesmee Culllen

    Nemůžu si pomoc, ale ona se na Renésmé přesně hodí :)
  • Re: Trička

    To snad ani není možné.... Juchů... *1* *3* *14* *4* *10* *7* *16* *8* *15* *5* *5* *3* *14* *10* *14* *14* *3* *9* *9* *13*
  • Trička

    Edward Je Prostě nej *14* nej *14* nej *14* nej: Dnes jsem si objednala Edwarda a už se nemůžu dočkat: http://www.xavier.cz/main/zobraz.ph p?kat=1&new=0&id=74 *14*
  • your-darling

    Re: Re: bez titulků..

    jůů děkuju, ale já myslela v Aj a bez titulků..
    ale na dabing jsem taky celkem zvědavá..:-) *14* *14*
  • hanyy.pink

    Re: bez titulků..

    Film bude možný stáhnout až někdy v lednu 2011.Teprve ho totiž hodí do prodeje na dvd.Do té doby,to neseženem v čj... *16*
  • Re: bez titulků..

    taky prosím =(
  • your-darling

    ...

    hej lidi !!!
    když pominu, že se tu nic ale vůůůbec nic neděje...jako Eclipse se nám propadlo v top filmech až někam na 8. nebo 9. místo..Takže co s tím uděláme?? *4*
  • your-darling

    Re: the hillywood show

    jůů mám takovou radost...hele ted sem hledala na netu a našla sice jenom dva stills z hillywood show...tady máš odkaz...
    http://www.stmivani.eu/51 -zatmeni/the-hillywood-show-new-sti lls-from-eclipse/

    Vypadá to zatím dost dobře, ale to asi akždá jejich tvorba... *4* *4* *4*
  • your-darling

    bez titulků..

    Něvíte kde stáhnou Eclipse, ale bez titulků..dík... *3* *3*
  • your-darling

    Re: the hillywood show

    joo to nevim...Pijde mi že to pořád odkládají a já se už tak těším..Oni vždycky vykouzlí něco hezkýho..xD *4* *4*
  • baffy.4

    the hillywood show

    nevite kdy ma bejt parodye na eclipse od hilywood show??? *14*
  • baffy.4

    Re: Renesmee a Jacob

    chvilku po porodu ;)
  • lucik188p

    Re: Renesmee a Jacob

    no podle knihi bude miminko
    protože kdiš se bela zbudi po promena (zaroven porodu) tak zahi zjisti že se jakob do resme otiskl a nebude stoho dvakrat natčena *4*
  • lucik188p

    Re: Re: Re: Re: Renesmee Culllen

    vim že se sceni natačeji na přeskačku ale i tak si mislim že ji musi hrat mnohem mlači holčička aspon na začatku
    ale Mackenzie Foy bi se mi moc libila jako Resmee
  • renesmeecullen123

    Renesmee a Jacob

    Muzu se zeptat kolik bude Renesmee az se do ni Jacob otiskne?diky za odpoved *4*
  • vrtulka

    Re: Re: Re: Renesmee Culllen

    oba díly se budou natáčet najednou. a jelikož se scény filmu točí napřeskáčku, může se stát, že scény s Renesmé do druhého dílu budou natáčet hned na začátku. to nemůžeme vědět. ale to, že jí bude hrát tahle holka je potvrzené na 100% samotným studiem i samotnou spisovatelkou Stephenie Meyer *3* a jak to s ní a jejím věkem ve filmu vymyslí, to už záleží na nich *3*
  • lucik188p

    Re: Re: Renesmee Culllen

    jo bila bi to krasna renesmee ale jestli že rozbřesk daj na dva dili tak ona bude hrat aš vti druhi časti a ta se bude natačet aš tak za rok možna i dil tak si řikam jestli nato nebude moc stara protože resmee na konci knihi ji je zhruba 5let a to ji bude uš asi jedenact tak nevim
  • renesmeecullen123

    Re: Re: Renesmee Culllen

    jj dekuju moc.a nevis kdo ji bude hrat jako dospelou.jak bude chodit s Jacobem?
  • Re: Re: Re: Re: Re: d

    no to máte všichni pravdu jediný co se mi líbí nadabovaný je twilight stmívání jinak je to hrůza já si to pouštim jenom v angličtině třeba Eclipse sem ještě neslišela jak nadabovali ale upřímě netěšim se protože to zkazej zase třeba v New moon te Emmet a Esme a Jacob to byl děs nemyslíte si to *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *5* *5* *16* *16* *16* *7* *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit