Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Zatmění

FILM 1.1.2009 
1287 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: d

    No tak já to mám fakt rači radši v angličtině je to lepší ale jednou nebo dvakrát bych se na to taky mohla mrknout v cz dabingu *1* *3*
  • vrtulka

    Re: Renesmee Culllen

    zatím to vypadá na tuhle slečnu *3*

    http://www.osobnosti.cz/mackenzie-foy.php
  • Renesmee Culllen

    Ahoj. Nevite nekdo kdo bude hrat v Braking Dawn Renesmee Cullen?
  • your-darling

    ...

    Hej lidi, kde ste???
    Tady se nic neděje ani po dvou měsících, takhle ten filmík propadne dolů a to by bylo blbííí.... *9* *9* ...Takže honem diskutujte..:-D
  • vampire-kathness

    Re: Re: Re: Re: Re: d

    Takže shrnuto podtrženo : NESNÁŠIM ČESKEJ DABING!!! *4* *16* *10*
  • your-darling

    Re: Re: Re: Re: Re: d

    Jo viď, mě přišel ten hlas Belli celý nějaký divný...Ale ty lidi který dabovali Esmé a Emmetta...No to byl děs...to prostě rve uši... *8* *8* *16* *16* *16*
  • Re: d

    3.listopadu.2010
  • vampire-kathness

    Re: Re: Re: Re: Re: d

    A nebo jak Bella křičela ze spaní??Aspon tam mohli nechat original(kterej znel o dost lip nez nadabovany)sakra ale néé oni se rozhodli že to taky nadabujou a co z toho vzniklo???Děs a hrůza *5* *10*
  • your-darling

    Re: Re: Re: Re: d

    jo přesně moje řeč...mám to stejně...Stmívání mi ani nevadilo, ale New Moon jsem uměla snad nazpaměť v Aj a tohle totálně podělali...
    Bella, Jake, Esmé, Emmett a ty zvuky co vydával Edward byly taky děsný...nwm mno... *8* *8*
  • vampire-kathness

    Re: Re: Re: d

    Tak to souhlasim..já jsem Stmívání neviděla anglicky takže mi to nepřislo tak hrozný ale jak sem koukla na New moon anglicky a potom česky...tak musim říct že to bylo strašný!!Hlavně Jake a Bells...
  • your-darling

    Re: Re: d

    POPRAVDĚ,já to nadabovaný vidět nepotřebuju...Nový měsíc tím úplně zkazili, tak nevim co si myslet, ale jsem možná trošku zvěděvá... *7*
  • vampire-kathness

    Re: Re: d

    podle mne bude nekdy v prosinci ptrotoze to vychazi i DVD..jenze to je mozna v USA takze taky nevim *1*
  • your-darling

    narozeniny...

    Bella má mít zítra narozeniny...19??Nwm...
    Ale každopádně všechno nejlepší... *4* *4* *4*
  • vrtulka

    Re: DVD kvalita

    nebo třeba kdyby už jste to měli někdo stažený v té DVD kvalitě, jestli by bylo možný poslat mi to třeba na email? je to nicole1@seznam.cz
  • vrtulka

    DVD kvalita

    lidičky měla bych prosbičku. nemáte někdo ještě nějaký další odkaz na stáhnutí Eclipse v DVD kvalitě? ten, co je tady níže uvedený už jaksi nefunguje a já další najít nemůžu. děkuji moc za pomoc.
  • lucik188p

    Re: d

    to fakt nevim ale taki bi me to zajimalo zatmeni je proste *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • werma

    d

    lidi nevite kdy bude cz dabing??? *7* *14* *14* *14* *14*
  • your-darling

    Re: Re: Stmívání

    no jo no...ale zatím jsem spokojená...:-* *4* *4* *4*
  • Re: Stmívání

    to jo *1* jsště pošoupnout Zatmění a bude to dobry *1*
  • lucik188p

    Stmívání

    všimli ste si že *4* Stmívání stmivani prvni to je super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit